Wczytywanie
Teraz jest 19 gru 2018, 08:03
GameWalk.pl - Forum o grach - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „GameWalk.pl - Forum o grach” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „GameWalk.pl - Forum o grach”. „GameWalk.pl - Forum o grach” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „GameWalk.pl - Forum o grach” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „GameWalk.pl - Forum o grach” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „GameWalk.pl - Forum o grach” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Daniel St. Jules