Teraz jest 20 paź 2020, 16:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tajemnica Proroka
PostNapisane: 11 lut 2011, 15:13 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Crysis, Crysis 2, Portal, Portal2
Pewnie nie jedna osoba rozmyślała nad dziwną postacią Proroka. W tym temacie będziemy snuć teorie nad czynami tej postaci. Jak przeżył podczas spotkania z kosmitą? Widzieliśmy Azteka i Błazna rozszarpanych, a jemu się udało przeżyć nawet nuklearne piekło. Jak zmodyfikował MOAK'a? Wraz z kuzynem rozmyślałem nad 1 sprawą. Zauważyłem że w przypadku Azteka oraz Błazna, Koreańczycy atakowali te bestie, mogło to sprowokować je do tych czynów <_< . W 2 przykładzie Statek-Matka pochłonił siłę wybuch nie doznając przy tym uszkodzeń, co by oznaczało że nasz "Dowódca" był w środku :huh: . Co do 3 nie mam pewności czy MOAK to po prostu połączenie G-gun'a z technologią obcych czy broń z ich "Muzeum" ;) . Wiem że to tylko gra ale Prorok jest takim hmmm jakby wątkiem tajemnicy który daje charakter grze kiedy można nad nim rozmyślać :D. Czekam na wasze teorie :bandyta:

Tytuł: Re: Tajemnica Proroka
PostNapisane: 11 lut 2011, 21:31 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Prorok został stworzony jako rozsądny dowódca z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Być może dzięki temu wpadł na pomysł jak skalibrować MOAK, który jest bronią obcych wykradzioną z ich statku.

PostNapisane: 12 mar 2011, 11:13 
Adept analogów
Adept analogów

Na pewno wiele się dowiemy o Proroku w Crysis 2 :)

I' am Psycho - Redaktor/Newsman CrysisCore

PostNapisane: 12 mar 2011, 12:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Trailery są i coś tam wyjaśniają. Wiemy, że nie będziemy nim grać w Crysis 2. W sumie to on w Crysis 1 wziął VTOLa i MOAK i wrócił na wyspę, więc powinni zrobić jakiś dodatek, w który będziemy grać Prorokiem na tej wyspie. Przy okazji jakaś ciągłość wydarzeń by była.

PostNapisane: 13 mar 2011, 15:55 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: BF3, Skyrim, ME3 Demo, ME2
Ja nie chcę dodatku, ja chcę taki prolog! :D

PostNapisane: 14 mar 2011, 16:34 
Casual
Casual

Gra w: Crysis 2
Taki prolog faktycznie byłby lepszy niż dodatek. No bo co. Latalibyśmy Prorokiem po zamarzniętej dżungli i nawalali do obcych "poprzedniej generacji"? Nowych fajniej się killa (przynajmniej wygląda to fajnie na filmikach) :)

PostNapisane: 20 kwi 2011, 19:31 
Casual
Casual

Mieliśmy się czegoś dowiedzieć w crysisie 2 o proroku, i dowiedzieliśmy się, szkoda tylko że nie tego co chcieliśmy. O tym jak przetrwał i stworzył broń nic nie wiemy, pewne jest tylko że zdobył "działko" obcych (najprawdopodobnie od zwiadowcy) i zmontował to z czymś "ludzkim" gdyż w Pryzmacie (C2) mamy tylko same "działko" bez jakichkolwiek dodatków. Nagrania w Nanosuit 2 mówią że Prorok napewno był 16.08.2020 w statku obcych (pewnie tuż po ataku nuklearnym i bitwie o USS "Constitution"), kiedy odkrył że Ceph jest w NY niewiadomo (nagranie raz było tego 16, następnie tunel jak ten przez który przelecieliśmy Nomadem z wielką prędkością, a po chwili NY (MIESIĄC PO WYDARZENIACH W CRYSISIE 2!!!), na dodatek Skafander sie zmienił z 1 na 2). Miejmy nadzieje na dodatek a najlepiej dwa przed C3, niechce tak szybko żegnać sie z tą świetną serią.

PostNapisane: 05 maja 2011, 19:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Raibow Six Raven Shield, Athena Sword
Ja osobiście chciałbym żeby Crysis 3 wsadził nas ponownie w pancerz Nomada ponieważ chcę się dowiedzieć jak to się skończyło. Moim zdaniem Aztek mógłby żyć, no wiem że strach go sparaliżował ale mógł przełączyć pancerz w tryb maskowania i liczyć że kosmita go nie zauważy. Jednak jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju: Skąd Koreańczycy mają nanoskafandry? Myślałem że znaleźli ciało Proroka i zbadali jego skafander, ale skoro Prorok żyje to skąd oni go mają?

Obrazek

PostNapisane: 05 maja 2011, 21:35 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Koreańce miały nanoskafandry już w pierwszej części, a tam Prorok był ciągle żywy. W części drugiej nie walczymy z Koreańczykami tylko kolesiami C.E.L.L., którzy zdaje się są żołnierzami podlegającymi korporacji Crynet. By the way też chciałbym wiedzieć skąd Koreańczycy mają nanoskafandry w pierwszej części serii. Bohaterowie Crysisa również się dziwili nad tą sprawą (level Relic).

PostNapisane: 07 maja 2011, 17:00 
Casual
Casual

"By the way też chciałbym wiedzieć skąd Koreańczycy mają nanoskafandry w pierwszej części serii"
Na 99,9 % to nie robota Hargreava, albo koreańczycy mają szpiegów wszędzie jak Stalin albo ktoś z Crynet uznał że jest zbyt biedny i warto za kilka milionów sprzedać nanotechnologię żółtkom

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona