Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 30 lip 2014, 09:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 37   [ Posty: 366 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wiedźmin 2 problem z uruchomieniem
PostNapisane: 18 maja 2011, 16:45 
Casual
Casual

greku3 napisał(a):
75myszowaty napisał(a):
Greku3 działa twój wiesiek? Miałem taki sam problem jak Ty. Instalowałem 6 razy i nic , okazało się że litera w kluczu secuROM wyglądająca jak V okazała się literą U

Nie, nie działa mi. Twierdzisz, że to secuROM może być problemem? Tylko że SecuROM chyba nie pozwala uruchomić gry w ogóle przed poprawnym jego wpisaniem, a ten problem mam już za sobą. Inaczej nawet lauchera bym nie uruchomił.... Chyba.

Przy pomyłce w secuROM nie pokazało żadnego błędu sprawdziło wersję gry pobrało aktualizację i normalnie uruchamiał się lancher , ale nic poza tym.

PostNapisane: 18 maja 2011, 17:19 
Casual
Casual

75myszowaty napisał(a):
Przy pomyłce w secuROM nie pokazało żadnego błędu sprawdziło wersję gry pobrało aktualizację i normalnie uruchamiał się lancher , ale nic poza tym.

Czyli nieważne jaki klucz się wpisze, gra się zainstaluje, ale jeśli popełni się błąd przy kluczu aktywacji, to gra nie odpali? Dobrze zrozumiałem?

PostNapisane: 18 maja 2011, 18:29 
Casual
Casual

Benek90 napisał(a):
rozwiązaniem tej zagadki jest zainstalowanie wszystkich c++ 2005, 2008, 2010 po kolei
znajdziecie je na http://www.cdprojekt.pl/support/article ... 0xc000007b
miałem ten sam problem zrobiłem to i śmiga
pozdrawiam !

Dziękuje bardzo w moim przypadku rozwiązało to problem ;-)

PostNapisane: 18 maja 2011, 19:17 
Casual
Casual

greku3 napisał(a):
75myszowaty napisał(a):

Czyli nieważne jaki klucz się wpisze, gra się zainstaluje, ale jeśli popełni się błąd przy kluczu aktywacji, to gra nie odpali? Dobrze zrozumiałem?

U mnie dokładnie tak było

PostNapisane: 18 maja 2011, 20:21 
Casual
Casual

Ja mam taki problem, zainstalowałem wieśka na swoim lapku, (sprzet spelnia wszystkie wymagania) wpisalem klucz secuROM tak jakby mi go zaakceptowalo, i potem wszystko zniknelo (od razu po wpisaniu klucza) jak klikam na ikone uruchamiajaca wieska to pojawia sie komunikat: Niewystarczające uprawnienia do przeprowadzenia aktywacji. Uruchom aplikacje jako administrator.

dodam ze mam na lapku tylko jednego uzytkownika i to konto jest na pewno administaratorem wiec nie mam pojecia co z tym zrobic?

PostNapisane: 18 maja 2011, 20:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

PPM na ikonie i uruchom jako administrator. albo PPM i właściwości, zgodność i uruchamiaj jako admin

PostNapisane: 18 maja 2011, 21:27 
Casual
Casual

a ja mam taki problem ze niby wszystko idzie ok, instalka pozniej wpisuje cd key i tez wszystko ok aktualizuje sie gra, problem pojawia sie przy probie aktywacji, wyskakuje mi ze aktywacja nie powiodla sie. i tak ciagle. sprawdzalem chyba ze 100 razy czy dobrze wpisalem cd key i jest dobrze. ma ktos jakis pomysl zebym mogl aktywowac ta gre??????????????

Temat nie akutalny, wsio dziala juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ostatnio edytowano 18 maja 2011, 23:16 przez diaconhouse, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 18 maja 2011, 21:35 
Casual
Casual

Dzięki Angelus za pomoc teraz sie udalo uruchomic, jeszcze jestem w fazie sciagania aktualizacji, ale wiecie co tak utrudniac dostep do gry to naprawde....

PostNapisane: 18 maja 2011, 21:57 
Casual
Casual

ja mam identyczny problem jak diaconhouse dodatkowo pokazuje ze brak polaczenia sproboj pozniej, dodam ze antywir i zapora byly wylaczone i tez niedzialalo

PostNapisane: 18 maja 2011, 22:30 
Casual
Casual

Widze że mój problem jest dość unikatowy ^^ mianowicie: zainstalowałem grę, klikam dwa razy na ikonkę i.... nic ;x próbowałem już na wszystkie sposoby :/ przeinstalowywałem, uruchamiałem ponownie kompa, uruchamiałem jako administrator, a nawet w trybie zgodności :/ jedyne co w sprzęcie może nie pykać to brak SP2 na Viście... czy to może być problem całego zamieszania?? O.o

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 37   [ Posty: 366 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna strona