Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 08 maja 2021, 21:40

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Patch 1.9
PostNapisane: 19 mar 2013, 13:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
No to ja mogę powiedzieć tyle że Steam mi to automatycznie pobrał teraz choć nie biorę udziału w żadnych testach beta jakby to była finalna wersja już jednakże zwalone jest to że póki co nie jest kompatybilne z Polską wersją gry a zresztą co ja tam będę mówił wam zobaczycie sami jak wejdziecie w umiejętności ale powiem wam tylko tyle że strasznie poryte to teraz jest tam, a w menu zamiast Legendary to pisze $Legendary. zauważyłem też o dziwo nieco poprawioną grafikę ale może mi się wydaje i to tyle na razie.

Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno - po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne, jak jest, wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym. [Tupac Amaru Shakur].

PostNapisane: 19 mar 2013, 21:14 
Casual
Casual

Gra w: SkyRim, BF3, BorderLands 2, Diablo 3
Wollannd napisał(a):
I jak patch? Oficjalnie wypuszczono? Jakie wrażenia, opinia jeśli ktoś testował?

Betsheda odpisała mi że patch wyszedł ;) WCZORAJ oficjalnie. A pisałem do nich dlatego że mi cuda się działy :P Teraz już wiem dlaczego... Patch 1.9.... ;)

Ja tylko zauważyłem coś ze strzałami jakieś okienko po prawej ale nie wiem co to ?! Czy to z moda czy ze Skyrima...?

A co się działo to tutaj:

viewtopic.php?f=195&t=12346&start=0

PostNapisane: 20 mar 2013, 16:41 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: dobre rpg
zaczałem własnie grę od nowa na poziomie legendarnym i jest ciezko, ale damy rade pograc tak, zeby nie zginąć ]:->

PostNapisane: 20 mar 2013, 16:57 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja tam nie wiem, może się nie znam - ale dodanie tego trybu trudności dla hardcoreowych graczy, który faktycznie urozmaica tą grę ( bo jest zbyt łatwa ) w półtora roku po premierze, kiedy już każdy hardcoreowy gracz ograł ją na wszystkie sposoby, jest po prostu słabe. Coś takiego powinno być od początku - brawa dla Bethesdy za refleks szachisty.

PostNapisane: 20 mar 2013, 18:05 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Paint moim życiem
jokerkara napisał(a):
Ja tam nie wiem, może się nie znam - ale dodanie tego trybu trudności dla hardcoreowych graczy, który faktycznie urozmaica tą grę ( bo jest zbyt łatwa ) w półtora roku po premierze, kiedy już każdy hardcoreowy gracz ograł ją na wszystkie sposoby, jest po prostu słabe. Coś takiego powinno być od początku - brawa dla Bethesdy za refleks szachisty.

Zawsze tak jest, że producent stara się wciąż zachęcać do swojej gry mimo upływu czasu. W takim razie: po roku wydaje dodatek - brawo za refleks szachisty.

PostNapisane: 20 mar 2013, 18:10 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Co zrobimy? NIC tak to już jest z szanowną Bethesdą, robią klientów jak chcą, wolą wydać grę po tylu latach niedopracowaną, potem co miesiąc patch kilka DLC dla zapaleńców i są zadowoleni bo kasa jest .

Po prostu Brawa dla Bethesdy za podejście.
Spoiler:

PostNapisane: 20 mar 2013, 18:45 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Paint moim życiem
Według mnie to o wiele lepsze niż DLC a'la zbroje dla koni bijące rekordy popularności wśród hejterów.

PostNapisane: 20 mar 2013, 19:09 
Casual
Casual

Gra w: SkyRim, BF3, BorderLands 2, Diablo 3
Kurcze Forum SkyRima a jakbym czytał Forum Diablo 3... Wiedzę że wszędzie hejterzy i nikomu się gra w która grał setki godzin nie podoba ;) LOL! Ja tę grę kupiłem około rok po premierze i jestem... MEGA zadowolony, bo wszystkie bugi najbardziej uciążliwe zostały wyeliminowane, są DLC i jest mnóstwo modów! Mnie tam się gra zajebiście! I tu jest też różnica między Diablo 3, które nie ma opcji robienia modów i wg mnie dlatego umrze szybciej niż SkyRim...

PostNapisane: 21 mar 2013, 13:03 
Casual
Casual

[quote="apparition"]Kurcze Forum SkyRima a jakbym czytał Forum Diablo 3... Wiedzę że wszędzie hejterzy i nikomu się gra w która grał setki godzin nie podoba ;) LOL! Ja tę grę kupiłem około rok po premierze i jestem... MEGA zadowolony, bo wszystkie bugi najbardziej uciążliwe zostały wyeliminowane[quote]

Ja także, myśląc że większość błędów została usunięta. A gdzie tam przez 5 tygodni przegrałem 200 godzin i wiem co piszę. Ile masz Ty przegrane godzin, że pozwolę się spytać?
Bo czytając takie opinie o braku błędów w grze robi mi się niedobrze.W takim razie o czym większość tematów tutaj na forum? Wydaje mi się, że chyba wypowiadamy się na temat innej gry.
Żeby nie było, sama gra ma wspaniałą koncepcję świata, ale wykonanie techniczne woła o pomste do nieba. Ja akurat mam prawo być zdziwiony, bo przygodę z serią zacząłem właśnie dopiero od Skyrima. Ale dopiero teraz wczytując się w temat całej serii i jej ogromu błędów do dnia dzisiejszego w większości niepoprawionych ogarnia mnie złość na siebie, że dałem się namówić na kupno gry. To był piękny początek mej przygody ze światem Skyrim i zarazem jego koniec.

PostNapisane: 21 mar 2013, 14:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
@up Zgadzam się, Skyrim ma wiele błędów, ale i tak przyjemnie mi się w grało ;)
Jeśli chodzi o poziom legendarny - walka jest trudniejsza, trzeba korzystać z mikstur i trucizn, ale mam jedno poważne zastrzeżenie: Za szybko się zdobywa poziomy. Przeciwnicy mają więcej zdrowia, więc uderzamy ich 5 razy częściej żeby ich zabić, co sprawia że za szybko się zdobywa poziomy. Kończąc zadanie związane ze smoczym kamieniem miałem już dziesiąty poziom i broń jednoręczną na poziomie 40. Jednak muszę przyznać że ten tryb rozgrywki wprowadza więcej taktyki i dynamiki do gry, przez co o wiele lepiej i przyjemniej gra się wojownikiem ;)

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona