Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 21:45

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cofanie kary za przestępstwa
PostNapisane: 24 lis 2011, 18:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

jako że nikt łaskawie nie chciał odpisać gdzie znajduje się księga nagród jest jedna w stoczni samotni w magazynie to robie drugi temat nie wiem czemu mod przeniósł temat do zadań... ale mniejsza z tym macie jakieś sposoby na cofanie kary za przestępstwo

1.można zapłacić kare ( :rotfl: ) hłe hłe hłe śmieszne
2.można się poddać :rotfl:
3. można pozabijać wszystkich świadków

3 pkt nie jest zbyt mądry ja zabiłem niechcący kowala w rzecznej puszczy ...wpadł pod miecz i to dosłownie

wiem że jest jakaś księga gdzie jest lista ,,nagród" za moją głowe czy coś w tym stylu i jest możliwość sfałszowania liczb tak aby dali mi na luz ale znalazłem tą księge tylko w samotni co z resztą Skyrim jak widzieliście kiedyś owe księgi dajcie znać to nie boli

Tytuł: Re: Cofanie kary za przestępstwa
PostNapisane: 24 lis 2011, 18:20 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Po pierwsze - brak odpowiedzi na założony wcześniej temat nie oznacza, że masz zakładać drugi raz taki sam.
Po drugie - Czy w swoim poście pytasz o sposoby cofnięcia kary? Czy pytasz o lokalizacje księgi? Czy jeszcze o coś innego? Brak znaków interpunkcyjnych utrudnia odczytanie wiadomości.

PostNapisane: 24 lis 2011, 20:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

oj tam oj tam :) chciałbym poznać lokalizacje księgi, skyrim jest podzielone na różne części, np pogranicze i od pogranicza jest specjalna księga z moimi przestępstwami, tylko nie wiem gdzie ona jest.

PostNapisane: 24 lis 2011, 20:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

dokladnie to wchodzisz w statystyki, w zakładzce obok dziennika lub jak kto woli po nacisnieci przyciska esc

I Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.

Chrzest Ognia, A. Sapkowski

PostNapisane: 27 gru 2011, 14:47 
Casual
Casual

Mam podobny problem co założyciel tematu ... w rzecznej puszczy pojawił się smok, ale podczas walki z nim użyłem krzyku i ruszylem straznikow i po zabiciu smoka zaczeli mnie atakowac, chowałęm bron ale oni nie przestawali więc ich zabilem i dodatkowo właśnie poległ bodajze też kowal i jakas babka :) I teraz nie wiem jak zdjąć z siebie te karę. Mam akurat misje w Rzecznej puszczy i jak wchodze do knajpy to osoba do ktorej mam zagadac mnie atakuje więc nie jestem w stanie robić tej misji. Z góry dziękuje za pomoc

PostNapisane: 27 gru 2011, 15:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Do strażników w Białej Granii się udać (albo czekać i czekać... aż strażnicy zapomną i tylko pogadanie z nimi o tym występku przypomni). A mam takie same problemy - walczę na pięści z jakimś bydlakeim, a całe miasto musi między nami przebiec..

PostNapisane: 28 gru 2011, 01:29 
Casual
Casual

musiałem jednak cofnąć save'a ... tak było szybciej a lvle szybko odzyskałem i już mam większy i tak :P ale dzieki za pomoc

PostNapisane: 01 lut 2013, 13:28 
Casual
Casual

Gra w: SkyRim, BF3, BorderLands 2, Diablo 3
wiem że późno ale się trochę naszukałem tej informacji :P a że pierwszymi wynikami jest to Forum, więc postanowiłem tutaj napisać ;)

Znalazłem odpowiedź na jednej stronie polskiej z grami... jeszcze tego nie testowałem, ale pewnie działa ;)

Tak więc żeby zdjęto nagrodę za naszą głowę takiej wysokości że od razu nas strażnicy atakują (bo jeżeli da się zgadać, to wiadomo że można zapłacić karę, przekupić, spróbować perswazji, albo wykorzystać że jest się tanem :) ), to trzeba odczekać parę dni i dać się spotkać/złapać łowcy głów i jemu wręczyć kasę która wyczyści nasz rejestr ;)

PostNapisane: 01 lut 2013, 16:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ale ten bierze prowizję za wyciśnięcie z nas grzywny, zatem oczywiście bierze więcej, co jest z punktu widzenia przestępcy nieekonomiczne... Ewentualnie można mu zapłacić i zaraz potem zabić bez świadków (raz mnie nawiedził gdzieś w lesie, kiedy przypadkowo ukradłem jabłko xD Za mała suma, aby za nią zabijać, ale można spróbować :D)

PostNapisane: 02 lut 2013, 23:32 
Casual
Casual

Gra w: SkyRim, BF3, BorderLands 2, Diablo 3
Cyprioniusz napisał(a):
Ale ten bierze prowizję za wyciśnięcie z nas grzywny, zatem oczywiście bierze więcej, co jest z punktu widzenia przestępcy nieekonomiczne... Ewentualnie można mu zapłacić i zaraz potem zabić bez świadków (raz mnie nawiedził gdzieś w lesie, kiedy przypadkowo ukradłem jabłko xD Za mała suma, aby za nią zabijać, ale można spróbować :D)

Oj tam nakradniesz sobie później z nawiązka :P Lepiej więcej dać niż za każdym razem tłuc się ze strażnikami... :P

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona