Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 14 maja 2021, 12:42

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najgłupszy sposób w jaki zginęliście
PostNapisane: 08 gru 2011, 18:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
roelka napisał(a):
'... ścieżki nie są godne Smoczego Dziecięcia! ...'

Też tak uważam ;) więc gdy za pierwszym razem próbowałam się dostać do Wysokiego Hrothgaru, chyba z 5 prób przedarcia się przez góry skończyło się "nie ma przejścia" (albo komunikat w tym typie), który doprowadzał mnie do frustracji i kompletnie rujnował skupienie nad tym czy mam jeszcze pod stopami grunt czy już nie. Leciałam, leciałam, leciałam...
Aż w końcu szczęśliwie znalazłam starą poczciwą ścieżkę ;D i mimo że nie była mnie godna, doszłam nią do celu ;)

PostNapisane: 09 gru 2011, 11:51 
Adept analogów
Adept analogów

Skoczyłem z murów Akademii Zimowej Twierdzy, chcąc przed wylądowaniem użyć krzyku "eteryczność". Ostatnią rzeczą jakiej dowiedział się biedny dovakiin był fakt, że nie może krzyczeć spadając...

PostNapisane: 09 gru 2011, 23:21 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Dzisiaj ratowałam okolice Pękniny przed smokiem i jedna z moich kul ognia rozprysnęła się i dosięgnęła stojącego zaraz przy smoku strażnika, a że biedaczek miał już mało życia, to mu się zmarło. Co zobaczywszy, cała wioska zapomniała o ziejącym ogniem wielkim bydlaku i wszyscy rzucili się na mnie. Ot, ludzka niewdzięczność..

PostNapisane: 10 gru 2011, 10:30 
Casual
Casual

Na tym filmiku numer 10 mi się najbardziej podobał :D

Moja najgłupsza śmierć to była... Hmm... O ile dobrze pamiętam to tuż po walce ze smokiem, to było gdzieś na jakiejś wysokiej górze, wsiadłem więc na swojego wiernego rumaka, ale przypomniało mi się, że powinienem wziąć łuski i kości smoka, to zsiadłem i w tym momencie w jakiś dziwny sposób mój koń odleciał gdzieś dalej a ja zostałem wybity w powietrze i spadłem ze szczytu góry, a na samym dole na moje martwe ciało czekał wilki :D

PostNapisane: 10 gru 2011, 11:31 
Casual
Casual

Za dużo patataj na koniku. Efekt taki, że z tej radości że kupiłem sobie konia, skoczyłem w jakąś przepaść. :watpliwosc:

PostNapisane: 10 gru 2011, 13:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Walczę bohatersko z pierwszym smokiem wśród ciał strażników i patrzę - smoczkoi została resztka hp. Nie przejmując się że mnie podpala podbiegam i zaczynam walić. Mój ostatni widok - smoczek pada i wtedy dobił mnie ogień. Patrol napotkał na ciała kilku strażników, smoka i moje własne... Nieźle wyglądało...

PostNapisane: 11 gru 2011, 20:02 
Casual
Casual

Dzisiaj miałem bardzo dziwną śmierć. Mianowicie, chcę sobie skoczyć z wodospadu i gdy tylko z niego spadłem pojawił się DUCH (BUUUU) i zaczął mi grozić nie wiem nawet czemu po czym odcioł mi łeb ale naszczęscie miałem SAVE ;]

PostNapisane: 11 gru 2011, 20:21 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
Najgłupsza śmierć mojej dzielnej wojowniczki była wtedy, kiedy walczyła ze smokiem. Uznałem, że go ustrzelę z łuku jednak nim wycelowałem, smok zaczął wzbijać się w powietrze i jedynie co zdążyłem zrobić to posłać strzałę niemal pionowo w niebo. Później standardowa potyczka z mieczem w dłoni, gdzie przy końcu gdy smok miał już końcówkę życia, moja dovakhiin również(mikstur brak), uznałem, że usiekę dziada szybko. Nim jednak zdołałem smoka ubić, moja bohaterka zginęła ze strzałą w głowie, która to spadła z nieba.
Do tej pory żałuję, że tego nie nagrałem. Jedno z lepszych samobójstw jakie wykonałem w grach.

PostNapisane: 11 gru 2011, 21:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME 1,2,3 Wiedźmin 1,2
W walce z bandytami w tej wieży przy Gardle świata. Na szczycie wieży został jeden bandyta,pomyślałem drobnostka! Lece na niego z mieczem uniesionym ku górze po czym bandyta leżał już martwy. Problem polegał na tym że zamach jaki wziąłem był odrobine za duży,i zleciałem z tej wieży na sam dół :D

PostNapisane: 14 gru 2011, 23:23 
Casual
Casual

Gra w: The Elder Scrolls V: Skyrim, Wolfenstein, Killing Floor, Warcraft 3: Frozen Throne
Szedłem kanałami w Pękninie z resztką życia (dwa smoki, śmiesznie było) a tu nagle spada na mnie wiadro potrącone przez jakiegoś NPC i zabrało mi 10 hp. Ładnie płynąłem kanałami...

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona