Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 23:30

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najgłupszy sposób w jaki zginęliście
PostNapisane: 30 gru 2011, 12:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Wchodzę do podwodnego korytarza, płynę, patrzę - ślepy zaułek, odwracam się, patrze - moja ukochana żona rozwaliła sie w przejściu i nie mogę sie przebić. Zegnaj Dovahkiinie! (Po co ja mówiłem, że zupa za słona?!)

Skraj urwiska. Walczę z trolem, użyję Thus Ro Dah i poleeeci. Zamiast Thus Ro Dah. Miałem ustawione bodajże Wuld Nah Kest (Tornado). Przepiękny upadek... (Podobnie jak krzyk "eteryczność" kończący sie na sekunde przed uderzeniem o ziemię...)

PostNapisane: 30 gru 2011, 15:22 
Casual
Casual

Bawiłem się wskrzeszając Ulfrica Gronoładnego (czy jakoś tak) i Galmara Kamienną-Pięść.
Ulfricowi obciąłem głowę z 20 razy Galmarowi ok. 90 i raz Ulfric i ja krzyczymy na siebie on coś z lodem ja Yol Toor Shul (Ps. Mi krzyczy Yol O ŻUL!) leżymy ale żyjemy mówie no spoko, zmieniam na moje ulubione Fus Ro Dah, on też zmienił fajny lot prosto na głowe...Jarla Skalda on upadł. A Ulfric hm.....Sovngard wezwał jeszcze strażnika xD.A druga to zabijam smoka krzyczę taaaaaaaak mogłem raczej krzyknąć nieeeeeeee to oczywiście drugi smok ale nie robiłem mu nic a on zginął bo tu był pan gigant...Widziałem Siwobrodych!

/ Chciałabym zwrócić twoją uwagę na pkt 4 i 6 regulaminu. - mod.

Nie wiem co palisz ale albo przestań, albo podziel się tym z nami :D
waber

PostNapisane: 04 sty 2012, 03:04 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, B3, CoD:MW3
Podczas podróży natknąłem się na stado mamutów. "Łał", pomyślałem, po raz pierwszy patrząc na jego wielkie ciało, choć sądziłem, że mamuty w rzeczywistości były mniejsze. Ujrzałem również giganta z "maczugą" na plecach. Podchodziłem do niego w trybie skradania się. Gdy ujrzałem na środku napis "WYKRYTO", a on stał w miejscu i gapił się na mnie, burcząc coś pod nosem, uznałem, że pewnie mnie nie zaatakuje. Wstałem więc i podszedłem do niego. Ten z niewiadomych zamiarów chwycił za broń i uderzył z całą siłą we mnie. WTF? Moja postać poleciała 300m w górę w dwie sekundy... I godzina gry stracona, bowiem nie zapisałem wcześniej gry. To nauczyło mnie nałogowego i odruchowego naciskania klawisza F5 co kilka minut.

PostNapisane: 04 sty 2012, 10:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Zdarzyło mi się kilka razy zginąć od Fus. Jakiś bug chyba.

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 04 sty 2012, 17:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Mój najfajniejszy ded to był kiedy ziołem od tego khjata z Akademii Magów (nie pamiętam imienia) no i podczas zwiedzania daugeonu nałożyłem ten zwój na siebie i wleciałem w stado draugów --> wywaliło mnie na 100km jak w nich wpadłem :)

PostNapisane: 05 sty 2012, 11:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Miałem na krzyku ustawioną trąbę powietrzną (gram na xbox-ie) prawa przycisk z tyłu, a na lewym jest bieganie, stoję niedaleko od zbocza i chciałem podbiec a tu trąba powietrzna i stoję nad przepaścią.

PostNapisane: 05 sty 2012, 11:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Ostatnio hasając ze swym koniem po górach oboje spadliśmy z klifu... To był piękny lot i piękna śmierć :D
Może to nie moja śmierć, ale zabiłam Lydię gdy użyłam burzy ognia. Nie wiedząc jak działa wskrzeszenie użyłam go. Lydia (wraz z wrogami obok) powstała - sina i okropna. Łaziła powoli za mną mówiąc "uuuhhhh" w jaskini jak zombie z horroru. Przerażała mnie więc ją zabiłam po raz drugi ]:->

Jezula, serca nie masz... :D
pozdro
waber

PostNapisane: 05 sty 2012, 22:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

QWhy napisał(a):
Miałem na krzyku ustawioną trąbę powietrzną (gram na xbox-ie) prawa przycisk z tyłu, a na lewym jest bieganie, stoję niedaleko od zbocza i chciałem podbiec a tu trąba powietrzna i stoję nad przepaścią.

hehe... klasyczny kojot ze strusia pędziwiatra :)

PostNapisane: 05 sty 2012, 22:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Najgłupsza śmierć, z pominięciem latających mamutów i samotnej maczugi olbrzyma (serio. Mojej postaci na łeb spadła maczuga. Bez olbrzyma. "D) była wtedy, kiedy smok się usadowił centralnie na głowie mojej Nordki....

PostNapisane: 07 sty 2012, 17:14 
Casual
Casual

A moja najgłupsza śmierć miała miejsce podczas odnoszenia leksykonu dwemerów z questa jakiejś jaszczury z Riften. Otwieram jakieś drzwi, a za placami wyjeżdżają mi z podłogi dwie maszynki do mięsa, istne sieczkarnie. Zanim drzwi otworzyły się do końca dając mi miejsce na odejście... zejście:/

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona