Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 14 maja 2021, 14:03

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 6 z 16   [ Posty: 160 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koń
PostNapisane: 06 sty 2012, 16:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jasne Nana, cały czas przekomarzamy się hipotetycznie, ale staramy się znaleźć logiczne uzasadnienie do strzelania kulami ognistymi z konia, czy też strzelania z łuku, co jest bardziej możliwe i realne, bo trzeba pamiętać, że mag musi się skoncentrować żeby strzelać fireballami, a podskakujący tyłek w siodle, to nie jest odpowiednie do tego środowisko, każda szkoła magii przyzna mi rację.

Nikt mnie nie przekona, że zostawi pazury i skórę niedźwiedzia, bo akurat nie chce mu się ruszyć tyłka z siodła, albo rozwalił dwa stada wilków i zostawi ich skóry. W niektórych zwłokach można tez znaleźć kamienie szlachetne. Powtarzam raz jeszcze, rozglądajcie się uważnie po okolicy zamiast wracać na siodło po każdym ubitym miśku czy tam wilku.

PostNapisane: 07 sty 2012, 23:34 
Casual
Casual

Spirolek, nie mam pojęcia dlaczego się tak zacietrzewiasz. Szaz i Nana podali tylko opcje, która ich zdaniem byłaby urozmaiceniem tej gry. UROZMAICENIEM. Jezeli dla ciebie walka na koniu jest ulatwieniem tej gry albo nie wiadomo czym jeszcze, NIE MUSIALBYŚ WALCZYĆ Z TEGO KONIA. Gracz, którego denerwuje opuszczanie siodła z powodu byle wilka rzuciłby fireballa lub walnął mieczem i po sprawie. Skoro ty lubisz za każdym razem zatrzymywać się i zsiadać z konia by ubić wilka, mialbyś wolny wybór. Nikt nie kazałby ci zabijać go siedząc na twym wiernym rumaku. Takie jest moje zdanie ;)

PostNapisane: 07 sty 2012, 23:56 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

spirolek napisał(a):
Nikt mnie nie przekona, że zostawi pazury i skórę niedźwiedzia, bo akurat nie chce mu się ruszyć tyłka z siodła, albo rozwalił dwa stada wilków i zostawi ich skóry. W niektórych zwłokach można tez znaleźć kamienie szlachetne.

mam w cholerę kasy, wszystkie domy kupione, kowalstwo bądź niepotrzebne, bądź rozwinięte...
po co mi skóry?
nie bawię się w alchemię.
po co mi pazury?

zapewniam Cię... w pewnym momencie przestaje się nawet do skrzyń zaglądać :P

PostNapisane: 08 sty 2012, 14:22 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Basta napisał(a):
Spirolek, nie mam pojęcia dlaczego się tak zacietrzewiasz. Szaz i Nana podali tylko opcje, która ich zdaniem byłaby urozmaiceniem tej gry. UROZMAICENIEM. Jezeli dla ciebie walka na koniu jest ulatwieniem tej gry albo nie wiadomo czym jeszcze, NIE MUSIALBYŚ WALCZYĆ Z TEGO KONIA. Gracz, którego denerwuje opuszczanie siodła z powodu byle wilka rzuciłby fireballa lub walnął mieczem i po sprawie. Skoro ty lubisz za każdym razem zatrzymywać się i zsiadać z konia by ubić wilka, mialbyś wolny wybór. Nikt nie kazałby ci zabijać go siedząc na twym wiernym rumaku. Takie jest moje zdanie

No właśnie to od kilku stron usiłuję bezskutecznie spirolkowi przekazać :P przy okazji, Basta, witamy na forum ;)

spirolek napisał(a):
Nikt mnie nie przekona, że zostawi pazury i skórę niedźwiedzia, bo akurat nie chce mu się ruszyć tyłka z siodła, albo rozwalił dwa stada wilków i zostawi ich skóry

Skóry zbierałam na początku, podobnie jak wszystkie miecze, sztylety, zbroje, metale, potem przeciążona wracałam do Białej Grani i bawiłam się w ulepszanie tych przedmiotów i ich zaklinanie, a potem sprzedawanie. Teraz mam już te umiejętności rozwinięte i tyle złota, że nie wiem co z nim zrobić, więc tak, nie chce mi się ruszać tyłka z siodła, żeby zdjąć skórę z wilka, chyba, że byłoby mi to potrzebne do jakiegoś zadania.
spirolek napisał(a):
staramy się znaleźć logiczne uzasadnienie do strzelania kulami ognistymi z konia, czy też strzelania z łuku, co jest bardziej możliwe i realne, bo trzeba pamiętać, że mag musi się skoncentrować żeby strzelać fireballami, a podskakujący tyłek w siodle, to nie jest odpowiednie do tego środowisko, każda szkoła magii przyzna mi rację

Możliwe, ale akurat nie sądzę, żeby twórcom gry to przeszkadzało we wprowadzeniu takiej modernizacji, tym bardziej, że w tej grze jest wiele takich nieścisłości i nielogiczności. Zresztą wcale nie szukałeś logicznego uzasadnienia do czarowania z siodła, tylko cały czas narzekałeś, że byłoby za łatwo ;)

PostNapisane: 08 sty 2012, 19:02 
Casual
Casual

Nana napisał(a):
Możliwe, ale akurat nie sądzę, żeby twórcom gry to przeszkadzało we wprowadzeniu takiej modernizacji, tym bardziej, że w tej grze jest wiele takich nieścisłości i nielogiczności. Zresztą wcale nie szukałeś logicznego uzasadnienia do czarowania z siodła, tylko cały czas narzekałeś, że byłoby za łatwo ;)

Moim zdaniem, dobrym wyjściem byłoby to, że z konia zadajemy przykładowo o 50% mniej obrażeń :P To kompromis dla tych, którzy chcą walczyć z konia oraz dla tych, którzy uwarzają, że walka w siodle to "ułatwienie". Mając wybór: bić smoka z konia z karą do obrażeń lub natrzeć na niego całą siłą, większość graczy i tak zdecyduje się na te drugą opcję ;) A mimo wszystko jedno uderzenie, nawet z obniżonymi obrażeniami jest w stanie zabić natrętnego wilka :P

PostNapisane: 08 sty 2012, 19:27 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Basta, jakaż mądrość dziś z Twych opuszków palców płynie :P bardzo ciekawe rozwiązanie, ciekawe czy kiedyś twórcy gry albo prędzej moderzy to zrealizują. Uważam, że to by znacznie umiliło grę.

PostNapisane: 08 sty 2012, 20:16 
Casual
Casual

Nana napisał(a):
Basta, jakaż mądrość dziś z Twych opuszków palców płynie :P bardzo ciekawe rozwiązanie, ciekawe czy kiedyś twórcy gry albo prędzej moderzy to zrealizują. Uważam, że to by znacznie umiliło grę.

Hah, bardzo rzadko miewam dobre pomysły. :P Mimo wszystko wątpie, by pojawiło się coś takiego. Osobiście wolałbym taki MOD jaki był do TES Oblivion - Akatosh mount - MOD umożliwiający latanie na smoku. Cudownie byłoby polatać na smoku w Skyrim... ale to tylko moje fantazje ;)

PostNapisane: 08 sty 2012, 21:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Po pierwsze, teraz to wy się zacietrzewiacie, bo wam wytknąłem dziecięce idiotyzmy. Po drugie, kto wam powiedział, że mnie to obchodzi tak bardzo, grajcie sobie jak sobie tam chcecie, możecie nawet czarami ściągać smoki w locie, (za jajka). Możecie sobie zażyczyć pegaza zamiast zwykłego konia, nic mi do tego.

Szaz, jesteś tak potężny jak piszesz, że nic już nie potrzebujesz w tej grze, ale doopy ci się z siodła nie chce ruszyć, chyba cie już ta gra znudziła. Poza tym pisałeś, że koń ci przeszkadza w walce, więc znowu tak łatwo ci nie idzie. Przestań wreszcie wciskać kity.

Nic mnie nie obchodzi mentalność tłumu, pochlebiajcie sobie nawzajem, nic więcej nie potraficie.

edit: poprzedni mój post wisiał przez 2 dni bo nie wystarczyło wam logicznych argumentów, teraz pojawił się jakiś wolare z PKS-u i od razu się rozpisali, pathetic.

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:25 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

spirolek napisał(a):
Szaz, jesteś tak potężny jak piszesz, że nic już nie potrzebujesz w tej grze, ale doopy ci się z siodła nie chce ruszyć.

tak. jestem tak potężny i nic nie potrzebuję i właśnie dlatego nie chce mi się z siodła ruszyć dla durnych 3 wilków.
spirolek napisał(a):
Poza tym pisałeś, że koń ci przeszkadza w walce, więc znowu tak łatwo ci nie idzie. Przestań wreszcie wciskać kity.

a możesz zacytować? bo nie przypominam sobie żebym coś takiego mówił. mówiłem, że mnie wkuffia ciągłe zsiadanie z konia.
spirolek napisał(a):
poprzedni mój post wisiał przez 2 dni bo nie wystarczyło wam logicznych argumentów, teraz pojawił się jakiś wolare z PKS-u i od razu się rozpisali, pathetic.

za to Twój argument pt. "nie wierzę, że ktoś zostawi ultracenną skórę" był bardzo logiczny :/

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:57 
Casual
Casual

Spirolek, staramy się w grzeczny sposób wyjaśnić, że według nas walka z konia jest dobrym pomysłem. Przedstawiamy ci tutaj logiczne argumenty i rozwiązania. Nikt sie nie unośi aż tak jak ty ;)
spirolek napisał(a):
Po drugie, kto wam powiedział, że mnie to obchodzi tak bardzo, grajcie sobie jak sobie tam chcecie, możecie nawet czarami ściągać smoki w locie, (za jajka).

Właśnie to jest te zacietrzewianie o którym mówie. Za bardzo sie unosisz z nieistotnego powodu bo czegoś takiego jak walka z konia NIE MA i jak na razie NIE BĘDZIE ;) Każdy tutaj kulturalnie próbuje ci wyjaśnić dlaczego to ma sens a ty piszesz o jakimś łapaniu smoków za jajca :)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 6 z 16   [ Posty: 160 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona