Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 08 maja 2021, 22:46

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 160 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koń
PostNapisane: 08 sty 2012, 23:03 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

a jak to smoczyca? ;)

cały trik polega na tym, że system musiałby być tak zrobiony, żeby walka z konia z mocnymi przeciwnikami była nieopłacalna (połowa obrażeń czy jedna ręka... co w wielu przypadkach oznacza w zasadzie to samo :))

PostNapisane: 09 sty 2012, 09:53 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Ehh, spirolek, nie warto z Tobą dyskutować, jesteś agresywny i do wszystkiego się przyczepiasz, a logiczne argumenty już Ci przedstawiliśmy, tyle, że żaden do Ciebie nie trafia, więc ileż razy się można powtarzać. Zamiast tego piszesz o pochlebianiu sobie - tak tak, mamy tu takie kółko wzajemnej adoracji, piszemy sobie posty o koniach i słodzimy sobie nawzajem, mhm :P Jakoś wszyscy w tym temacie piszą spokojne posty, tylko z Twoich emanuje nienawiść do świata, sarkazm i żądza doczepienia się do każdego słowa, jakie ktoś napisze, cokolwiek by to nie było. Idź Ty lepiej zbierać sobie te skóry z wilków ;)
A co do konia zdania nie zmienię. I to nie Szaz, tylko ja napisałam, że koń mi przeszkadza w walce, bo przeszkadza, więc proszę bardzo, wyżyj się pisząc o tym, że nie umiem grać :)

PostNapisane: 09 sty 2012, 12:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nana napisał(a):
Ehh, spirolek, nie warto z Tobą dyskutować, jesteś agresywny i do wszystkiego się przyczepiasz, a logiczne argumenty już Ci przedstawiliśmy, tyle, że żaden do Ciebie nie trafia, więc ileż razy się można powtarzać. Zamiast tego piszesz o pochlebianiu sobie - tak tak, mamy tu takie kółko wzajemnej adoracji, piszemy sobie posty o koniach i słodzimy sobie nawzajem, mhm :P Jakoś wszyscy w tym temacie piszą spokojne posty, tylko z Twoich emanuje nienawiść do świata, sarkazm i żądza doczepienia się do każdego słowa, jakie ktoś napisze, cokolwiek by to nie było. Idź Ty lepiej zbierać sobie te skóry z wilków ;)
A co do konia zdania nie zmienię. I to nie Szaz, tylko ja napisałam, że koń mi przeszkadza w walce, bo przeszkadza, więc proszę bardzo, wyżyj się pisząc o tym, że nie umiem grać :)

Nana, podstawiasz się tutaj, ja też wcześniej napisałem, że koń mi przeszkadza, to nie jest treść tego przekomarzania. Treścią jest nuda jaką okazuje tutaj Szaz, (on jest najwidoczniej już tak potężny w grze, że go powinni w lektyce nosić). Jeśli nie zauważyliście, to na okładce jest napis "mind blowing" to znaczy, wali po łbie. jeśli ktoś ma ego w chmurach, to niech w to nie gra, albo może niech startuje na premiera RP.

Sedno sprawy jest takie, że gra jest perfekcyjna, ma może trochę niedociągnięć, konikowi trzeba poświęcić trochę uwagi albo go nie używać, proste, ale i tak czapka z głowy przed twórcami, gram w to już jakieś 250 godzin, a wrażenia mam takie jakich nie dała mi żadna gra RPG

Wypominasz mi agresywność ? Nie odróżniasz agresywności od ostrej wymiany zdań. ja nie ukrywam, ze moje argumenty są cięte, z tego powodu wkurzyłem już kilka osób na necie, które uważały, że to co piszą, to jest prawda objawiona.

A tak na marginesie, ty podałaś swoje argumenty, a ja tylko byłem agresywny ? Proszę cie.
jeśli już wkurza was zsiadanie z konia i zabijanie wilków, to radze zmienić grę.

PostNapisane: 09 sty 2012, 12:32 
Adept analogów
Adept analogów

Zauważyłem że koń jest świetny podczas wspinaczki w górach, tam gdzie pieszo są kłopoty koń daje susa i wskakuje na ściany które pieszo musielibyśmy obejść.

PostNapisane: 09 sty 2012, 15:00 
Casual
Casual

A jak miałem już konia i zdobyłem nowego mogę jak znów wrócić do tego starego?

PostNapisane: 09 sty 2012, 16:07 
Casual
Casual

spirolek napisał(a):
Proszę cie.
jeśli już wkurza was zsiadanie z konia i zabijanie wilków, to radze zmienić grę.

Spirolek to już jest twoja nadinterpretacja naszych słów. Wszyscy tutaj mówimy tylko, że dobrze by było gdyby można było atakować z konia ;) Mnie osobiście nie wkurza zsiadanie z niego i zabijanie wilków ale wiadomo, że wolałbym to załatwić nie ruszając się z siodła :P Po prostu dla wygody... W końcu, patrząc na realia,o których nie raz wspominałeś w swoich wypowiedziach, żaden szanowany sie wojownik nie schodziłby z konia by zabić jednego czy dwóch wilków i ruszyć w siną dal :D Co innego, jeżeli zabijamy je dla ich cennych skór i wtedy nie sądze by opuszczanie siodła było problemem. Uważam, że atakowanie z konia (oczywiście z jakąś karą do obrażeń) byłoby tylko udoskonaleniem tej dobrej gry jaką jest Skyrim.

PostNapisane: 09 sty 2012, 16:43 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

spirolek napisał(a):

pewnie. najlepiej wogóle nie zastanawiać się co można byłoby ulepszyć, bo przecież wszystko jest idealne...
ciekawe tylko ile modów wtedy by powstało i ile łatek by wyszło :P

spirolek napisał(a):
Treścią jest nuda jaką okazuje tutaj Szaz, (on jest najwidoczniej już tak potężny w grze, że go powinni w lektyce nosić

ja nie wiem... zazdrościsz mi? nie moja wina, że grając niemalże od premiery dorobiłem sie potężnej postaci, dla której stado wilków nie stanowi wyzwania wartego opuszczenia siodła.

PostNapisane: 10 sty 2012, 00:17 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Basta, do ciebie mam tylko jedną uwagę. Napisałeś tutaj zaledwie kilka postów i to w opozycji do mnie, co ci dało od razu poparcie. Teraz zacząłeś pisać "MY" zamiast "JA" jakie to typowe. Widzę, że się potrafisz ustawić, tylko, że jak do tej pory nie napisałeś nic więcej. Jeszcze jedno, jeżeli ktoś mi mówi, że Skyrim jest zaledwie dobry, to zwyczajnie kłamie. Nie będę na ten temat z tobą dyskutował

Szaz, widzę, że nawet nie wyczuwasz ironii o twojej rzekomej potędze w moim poście, połaskotało to tylko twoje i tak już zbyt wygórowane ego. Więcej pokory bym doradzał, pokory i logicznych argumentów, zamiast pitolenia o koniach pierdzących kulami ognistymi. A tak na marginesie Szaz, to co dla ciebie jest lepsze niekoniecznie jest dobre dla gry RPG. Ja powiem tylko tyle, że koń wkurza niektórych ponieważ oparł się durnym kodom, nieśmiertelność, latanie i cholera wie jeszcze co.

A żeby tylko nie śmiecić, to napiszę, że wczoraj miałem fajną przygodę z koniem. Zostawiłem go gdzieś na bagnach na wschodzie, złaziłem potem cały ten rejon szukając go. Zajęło mi to jakieś dwie godziny bo w międzyczasie miałem walkę ze smokiem i zbierałem co się da do alchemii. Byłem pewny już, że koń padł po ataku niedźwiedzia czy tygrysa. Doszedłem do tego miejsca gdzie zostawiłem zwierzaka, przypomniałem sobie dopiero jak tam doszedłem, okazało się, że koń zniknął. Mówię sobie, cholera jasna prawie trzy godziny grania stracone żeby wgrać save'a, nie chciałem stracić mojego pierwszego konia w grze, człowiek się przywiązuje do zwierzaka hehehe. Prawdopodobnie jednak poświęciłbym konika w tym momencie, nie chciało mi się wracać do miejsca gdy zsiadałem.
Rozejrzałem się jeszcze i nagle usłyszałem parskanie :lol: ucieszyłem się jak murzyn blaszką, okazało się, że koń miał walkę z wilkiem i odskoczył kawałek w taką dolinkę. Odetchnąłem i powiedziałem sobie, że już go tak nie zostawię. Sentymentalny ze mnie typ. :lol: :aniol:

edit: skończcie już z tymi frazesami jak : "czepiłeś się", "jesteś agresywny", i tak dalej. Zastanawiajcie się co piszecie, to nie będziecie się musieli potem głupio tłumaczyć.

Ostatnio edytowano 10 sty 2012, 00:53 przez spirolek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 sty 2012, 00:47 
Casual
Casual

spirolek napisał(a):
Basta, do ciebie mam tylko jedną uwagę. Napisałeś tutaj zaledwie kilka postów i to w opozycji do mnie, co ci dało od razu poparcie. Teraz zacząłeś pisać "MY" zamiast "JA" jakie to typowe. Widzę, że się potrafisz ustawić, tylko, że jak do tej pory nie napisałeś nic więcej. Jeszcze jedno, jeżeli ktoś mi mówi, że Skyrim jest zaledwie dobry, to zwyczajnie kłamie. Nie będę na ten temat z tobą dyskutował

Zgadzam się, napisałem tutaj zaledwie kilka postów. Ale to chyba nie znaczy ze nie mam pojęcia o tej grze? ;) Zaczalem w nia grać 2-3 dni po premierze i gram do tej pory. A co do tego, że zacząłem pisać "my"... Pragnę zauważyć, że ja, Nana i Szaz mamy taką samą opinię na temat walki z konia. Gdybym napisał: ja, Nana i Szaz zamiast "my" to byś się tego nie przyczepił? Poza tym, napisałem też: "Mnie osobiście nie wkurza schodzenie z konia i walka z wilkami" . Nie użyłem tu liczby mnogiej :P Spirolek, to nie jest tak, że ja popieram czyjąś strone. Wyrażam tylko swoje zdanie a to, że jest ono takie jak Nany i Szaza to czysty zbieg okoliczności bo w innych kwestiach może zgodziłbym się z tobą. Nie staje tutaj przeciwko tobie. Tylko nie zgadzam się z tobą w akurat tej kwesti a ty robisz sobie o mnie opinię zaledwie na podstawie kilku moich postów ;)

PostNapisane: 10 sty 2012, 01:37 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Basta, to nie tak... po prostu spirolek ma bardzo prosty tok myślenia - kto nie z nim ten przeciw i trzeba się czepnąć... czegokolwiek... choćby że napisał MY zamiast JA, albo że ma przerośnięte ego ;)

spirolek wrzuć na luz... pierwszą osobą która zaczęła mówić o tym czy będzie łatwiej czy trudniej i jak to wpłynie na moc postaci byłeś Ty, więc zejdź z mojego ego bo mu duszno trochę. czy będzie lepiej dla gry? no fakt nie mnie to oceniać, ale skoro jesteś jedynym który nic by nie zmieniał, to chyba jednak o czymś to świadczy, prawda?
Skyrim... hmmm... z tym się sam podkładasz... Skyrim byłby świetny, ale niestety bethesda wydała go o jakiś miesiąc (przynajmniej) za wcześnie. błąd na błędzie, konieczne łaty, poprawki - i tu nie masz co dyskutować. nie przeszkadza to temu, że gra mi się bardzo podoba, ale obiektywnie patrząc niemożliwością jest wystawienie najwyższej oceny :P

edit:
i nikt się nie tłumaczy, bo i nie ma z czego :P

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 160 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona