Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 14 maja 2021, 14:12

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oddziały Cesarskich
PostNapisane: 04 lut 2012, 12:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
może i nie ma zbyt wielu Ostrzek, ale zawsze są ważne - Delphine, głównodowodząca obroną Cesarza Kapitan Renault, Ale to chyba rzeczywiście Cesarscy mają takie najmniej :mysli: równouprawniające poglądy

Ogon napisał(a):
Pff feministki jak widze opanowaly forum.... A tak naprawde moja teza co do zaniku zenskich defakto wojowniczek w cesarskiej armii jest taka ze kobieta która wygląda jak niejaka bjoergen bodajze mialaby po wojnie zrabane życie ^^ a do wojaczki ciężka bronią gtrzeba mieć jakas masę miesniowa..... Btw ciekawi mnie ile feministek wie na czym polega np praca w kopalnii..

Co do wojaczki ciężką bronią to chyba Gromowładne latają z młotami bojowymi? A Gromowładni z mieczami... O Cesarskich nie wspominając.
O pracy w kopalni też słyszałem. Połowa czasu pracy to przerwa na aklimatyzację i jedzenie. Hurra, brawo. Już gorzej mają lekarze i wszystkie inne zawody gdzie ludzie nie pracują za ciebie.
A mój osobisty pogląd na sprawę, jest taki, że wszyscy górnicy, których spotkałem, to tępi idioci, więc kobiety w 99% do tej pracy się nie nadają...

PostNapisane: 04 lut 2012, 14:16 
Adept analogów
Adept analogów

O tych górnikach to dopiero pojechałeś... Nie wiem czy ci wiadomo, ale robota w temp. dochodzącej do 50 C
w zapylonym wąskim korytarzu 1000 m. pod ziemią wymaga chyba solidnego odpoczynku... Trochę szacunku dla tych ludzi, z których wielu zginęło, a jeszcze więcej zmaga się na rencie z pylicą itp. ludziom spoza Śląska to wydaje się że ten węgiel to sam się wydostaje na powierzchnię a tępi górnicy to tylko o większe wypłaty przed sejmem strajkują...żenada...

PostNapisane: 04 lut 2012, 14:22 
Adept analogów
Adept analogów

Sun Shadows masz rację, Cesarscy nie mają tak ciężkiego rynsztunku jak Gromowładni. Wszystkie kobiety w Skyrim, którym nie podoba się ciężkie życie w ów klimacie strasznie marudzą i są właśnie z Cyrodil, przed chwilą spotkałam jedną, która narzekała, że tylko przez swoją durną siostrę musi gnić w Skyrim i jak najszybciej chce wracać do Cyrodil bo ma dość tego kraju, co świadczy o tym, że panny Cesarskich to zwykłe damusie, nie ma w nich ani odrobiny walecznego ducha więc zapewne nawet nie przeszkadza im to, że faceci odwalają robotę na froncie a one chodzą do fryzjera i robią obiadki. :)
Btw nie zauważyłam, żeby Gromowładne kobiety wyglądały jak Bjoergen O.o
Kefas napisał(a):
O tych górnikach to dopiero pojechałeś... Nie wiem czy ci wiadomo, ale robota w temp. dochodzącej do 50 C

Jak już wspomniano w moim poście, trzymajmy się proszę oddziałów Cesarskich, a nie Polskich górników, którzy gdyby się uczyli nie musieli by zachrzaniać w kopalniach, absolwentów uczelni tam na pewno nie posyłają.

PostNapisane: 04 lut 2012, 14:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Teraz to na coś wpadłem. Cesarscy rekrutowali TYLKO mężczyzn do armii. Na wojnę pchają TYLKO mężczyzn. Ich główną, ciężkozbrojną piechotą byli orkowie. A wśród orków, to równouprawnienie, wiadomo. Ale tylko męscy orkowie byli w Legionach. Kobiety obsadzały tylko wyższe stanowiska i to zawsze w mniej nastawionych na ataki miejscach (pani dowódca z fortu Jeleni, chyba). Są też kobiety magowie bitewni (z Gildii Magów Obliviona)

(Co od tych górników, to ich praca może i jest niebezpieczna, ale krótka, nie lubię żadnego górnika, którego zobaczyłem, tych naprwdę i tych strajkujacych bo to idioci, ten mi najlepiej znany... Dobra nie będę sie w szczegóły wdawać. Co do pracy górnika to rozumiem jej znaczenie, ale nikt mi nie wmówi, że mają gorzej niż inni. Koniec dyskusji i off-topicowania z mojej strony, na zakończenie dodam, że mieszkam na śląsku całe życie.)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4