Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 06 maja 2021, 00:24

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 8   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Gdzie chcecie żeby dział sie następny TES
Skyrim 3%  3%  [ 4 ]
Cyrodiil 1%  1%  [ 2 ]
Morrowind 3%  3%  [ 4 ]
Czarne Mokradła 6%  6%  [ 9 ]
Hammerfell 8%  8%  [ 12 ]
Summerset 13%  13%  [ 19 ]
Puszcza Valen 15%  15%  [ 22 ]
Elsweyr 18%  18%  [ 27 ]
Wysoka Skała 3%  3%  [ 4 ]
Całe Tarmiel 30%  30%  [ 44 ]
Liczba głosów : 147
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie chcecie żeby dział się następny TES
PostNapisane: 04 sty 2012, 15:57 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

odpowiedzcie gdzie chcecie następnego TES-a

/ Poprawiłam ankietę, dodałam wszystkie prowincję. Niestety, musiałam usunąć opcję "inny kontynent" ponieważ brakło miejsc w ankiecie ;)- mod.

Tytuł: Re: Gdzie chcecie żeby dział się następny TES
PostNapisane: 04 sty 2012, 15:59 
Casual
Casual

witam
ja bym byl za tym zeby robic nastepnego to wrocic do poprzednich i wydac od poczatku cala serje w nowej szacie graficznej

PostNapisane: 04 sty 2012, 16:28 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

trochę bez sensu ta ankieta, bo jakieś 90% wybierze "inną prowincję"...

ale napiszę to co napisałem kiedyś w podobnym temacie - puszcza Valen.
dlaczego? ano dlatego, że wszystko zaczyna się kręcić wokół Thalmoru, a właśnie w lasach Valen wypadałoby dopatrywać się początków aldmerskiego dominium (o ile pamięć mnie nie myli, to była to nazwa tymczasowego rządu utworzonego właśnie tam przez... "wyzwolicieli" z wyspy Summerset).
poza tym ziemie leśnych elfów od dłuższego już czasu nękane są najazdami, a samym bosmerom brakuje poczucia więzi narodowej lub kogoś kto to poczucie by w nich wzbudził.

te dwie kwestie moim zdaniem stanowią bardzo ładne tło zarówno dla walk jak i intryg politycznych których oczekiwałbym po kolejnej części TES (nie wspominając już o możliwościach wykazania się grafików przy tworzeniu pradawnej puszczy w której ponoć do tej pory można spotkać różne fantastyczne istoty).

ps.
głosu nie oddałem - oddam jak pojawi się ankieta w której będę mógł konkretnie zagłosować :P

PostNapisane: 04 sty 2012, 16:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Może miejsce, z którego pochodzą Bretoni.

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 04 sty 2012, 16:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim
Zawsze gram Elfem Wysokiego Rodu lub Mrocznym Elfem, więc oczywiście chciałabym, żeby gra toczyła się na elfim terenie - Morrowind już było, więc teraz może Summerset - piękne elfie miasta wrośnięte w krajobraz - tylko żeby nie było jak Lorien we Władcy Pierścieni - prawie jak polskie uzdrowisko.

PostNapisane: 04 sty 2012, 17:51 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Summerset byłoby niezłym miejscem, to miejsce o którym wiemy tak naprawdę jeszcze mniej niż o innych prowincjach. Ponadto chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądała gra w prowincji najbardziej "magicznej". Do tej pory większość graczy wybierała drogę walki, a Skyrim (kraina wojowników) do tego tylko zachęcał. Oczywiście mogę się mylić, ale domniemywam, że większość graczy TES (na świecie), którzy grają wojakami, to casuale, którzy "nie ogarniają" magii wystarczająco, aby w pełni wykorzystać jej potencjał i dlatego wolą prostszego "woja". A tak wylądują w kraju magów, gdzie czary rzuca się na każdym kroku hi, hi hi!

W moim wyborze widzę jednak pewien problem - choć Thalmor jest bardzo ciekawy, i z pewnością wspaniale byłoby zobaczyć go "od środka" to jednak wątpię czy ci elfowie chętnie wpuszczają obcych na swoje terytorium, więc może być nieco problemów z postaciami nie-Altmerami (tak PC, jak i NPC).

A co fabularnie? Spodziewam się, że Thalmor też może mieć problemy wewnętrzne - zapewne nie wszystkim Altmerom podoba się taki zamordyzm, Bosmerowie również mogą być chętni do pozbycia się "opieki" "większych braci". Khajitowie to też nie są specjalnie lojalni poddani. Dodatkowo rozgrywki polityczne z Cesarstwem, może coś z Psijikami?

Z "świata gry" liczę na rozbudowaną i wielowątkową gildię magów (może 2-3 rywalizujące szkoły?), możliwość zobaczenia tych antycznych miast aż z czasów Aldmerów. Podobnież nawet wielu zupełnie przeciętnych Altemrów (tych z gminu) zna 1 czy 2 bardzo proste zaklęcia, które pomagają im w pracy - to może być ciekwae w praktyce.

Podsumowując - Summerset najbardziej niezbadaną i tajemniczą częścią Tamriel - czas wreszcie ją odkryć!

PostNapisane: 04 sty 2012, 18:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No właśnie, moja Altmerka, na przykład, nie popiera Aldmerskiego Dominium ;)

Już sie chce tam być:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=94&Itemid=114

PostNapisane: 07 sty 2012, 18:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Skyrim i Morrowind. Kilkasetnaście lat temu. Żeby porozmawiać z Falmerami, Dwemerami, być świadkiem dwemerowych miast w pełni chwały... Wziąść udział w wojnie z/przeciw Falmerami, walce kontra/ z Alduinem, walce o Czerwoną Górę... Spotkać tych wszystkich bohaterów... Nerevara... A jeśli mamy iść zgodnie z chronologią to Summurset lub Elsweyr- chyba najciekawsze miejsca, o których mam dość słuchania. Chcę je zobaczyć!

PostNapisane: 07 sty 2012, 19:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Widzę, że część osób wybrała opcję Całe Tamriel. Może mogłoby być to ciekawe, ale przy takiej wielkości świata TES, nie wyobrażam sobie, że mogłoby to być możliwe. Chyba jednak wolę tak jak jest. Jedną prowincję.

PostNapisane: 08 sty 2012, 00:55 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim,Oblivion
1. Gdyby się wybrało całe Tamriel, odchodziłoby to od tego co było zawsze czyli jedna prowincja
2.Aktualnie gra zajmuje do 5 gb? Gdyby było całe tamriel było by chyba około 50 gb do tego kolejna część pewnie będzie za kolejne 5 lat więc silnik będzie inny oraz cała bethesda się zmieni......

Przyznaje żę mam pomysł jeszcze bardziej odchodzący od standardów tymczasowych cześci, czyli myślałem o tym by wrócić do Cyrodil lub Morowind po to by:
1. Zobaczyć jak się wszystko zmieniło od naszej ostatniej wizyty
2. Zacząć grać w czasach gdy po świecie chodzili Dwemerowie lub Ayleydzi ( jeżeli z nazwą starożytnych elfów się pomyliłem to szczerze przepraszam ).

Z szczerze przeciwko innym kontynentom.....chciałbym aby gra obtoczyła całe tamriel a potem dopiero zmieniła kontynent lub zacząć kóło od nowa......
Przeraża mnie myśl że jeżeli TES dotrwa do 2100 roku to gra może się toczyć w teraźniejszych czasach lub czasach Napoleona ......Oczywiście wtedy już dawno nie będzie nas na tym świecie.....
Po śmierci do Sovngardu HEHEEE

Ze znanych nam prowincji najbardziej mnie ciekawi Kraina Leśnych Elfów oraz Czarne Mokradła gdyż są to moje ulubione rasy.....

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 8   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona