Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 08 maja 2021, 22:26

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 8   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Gdzie chcecie żeby dział sie następny TES
Skyrim 3%  3%  [ 4 ]
Cyrodiil 1%  1%  [ 2 ]
Morrowind 3%  3%  [ 4 ]
Czarne Mokradła 6%  6%  [ 9 ]
Hammerfell 8%  8%  [ 12 ]
Summerset 13%  13%  [ 19 ]
Puszcza Valen 15%  15%  [ 22 ]
Elsweyr 18%  18%  [ 27 ]
Wysoka Skała 3%  3%  [ 4 ]
Całe Tarmiel 30%  30%  [ 44 ]
Liczba głosów : 147
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gdzie chcecie żeby dział się następny TES
PostNapisane: 31 mar 2012, 23:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
No! Sun Shadows. Wiedziałem że się odezwiesz ;) imponuje mi Twoja wiedza o TES i ze wszystkim się Tobą zgadzam z jednym drobnym wyjątkiem - odczepcie Wy się od tego archipelagu. Oprócz wyspy Summerset jest jeszcze jedna (a to, że jeden polski portal nazwał dwie wyspy archipelagiem, nie znaczy że należy za nim powtarzać). Druga wyspa nazywa się Pyandonea i jest osobną krainą zamieszkałą przez Maormer'ów zwanych Elfami Morskimi lub Elfami Tropikalnymi nie mająca nic wspólnego z Altmerami (co najwyżej tyle że Wysokie Elfy uważają tę wyspę za część Dominium Altmerskiego). Podsyłam Wam linki a Wy nie czytacie tego ?

PostNapisane: 01 kwi 2012, 04:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

a mam pytanko... sam to czytasz? to przeczytaj jeszcze raz bardzo dokładnie o Pyandonei... tylko do końca.
o Summerset też wypadałoby żebyś przeczytał. bo sam podajesz linki, a nie do końca rozumiesz co jest w nich napisane. Summerset Isles odnosi się do 2 wysp traktowanych jako całość (te dwie które na wszelkich mapkach widać). prócz tego w skład Archipelagu Summerset wchodzi trzecia wyspa - Artaeum, znikająca wyspa będąca domem zakonu Psijik. żeby było śmieszniej w linku o Summerset również jest użyte sformuowanie Summerset Archipelago :P

żeby sprecyzować mój wywód dodam mapkę

PostNapisane: 01 kwi 2012, 10:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
@ Szaz
Widzę że nie odpuszczasz, znajdujesz kolejne wyspy żeby udowodnić swoją rację (nawet znikające). To tak jakbyś powiedział że Kubańczycy nie żyją na Kubie tylko na Archipelagu Karaibskim (co jest zresztą prawdą ale nikt tak nie mówi). Już daj spokój z tym tematem, bo brniemy w bezsensowny off-topic. Dowodzisz swoich racji na podstawie sporadycznych dziwnych wniosków w internecie. Tak jak mówiłem wcześniej o frazie "archipelag Summerset" tak proszę wpisz frazę "Summerset Isle" a dostaniesz 2,5 miliona odpowiedzi - Wszyscy mówią "wyspa Summerset" oprócz paru odszczepieńców do których teraz należnych :) Kierując się Twoimi wnioskami poszukałem w sieci hasła "dupa z przodu" i dostałem 93 tysiące odpowiedzi - zatem należy wyciągnąć wniosek że tak zapewne jest :P

PostNapisane: 01 kwi 2012, 12:12 
Casual
Casual

Gra w: skyrim, mass effect, Might & Magic Heroes 5, assasin creed: brotherhood,
Uhm.. Właściwie, to trudno mi stwierdzić gdzie. Ze względu na to, że po raz pierwszy grałam Khajjitem (mam do tej rasy sentyment), to też chyba w Elsweyr. Choć wydaje mi się, że jeszcze lepszym pomysłem byłoby albo całe Tamriel, albo wydanie wszystkich części od nowa z nową szatą graficzną.

PostNapisane: 01 kwi 2012, 13:14 
Adept analogów
Adept analogów

Eee.. nie grafa jest najważniejsza... a całe Tamriel to głupota, każda częśc skupiała się na jednej prowincji. Ja obstawiam w TES VI na Elsweyr, Czarne Mokradła, Hammerfell, Puszczę Valen lub Summurset. A jakie z wyżej wymienionych ? szczerze powiedziawszy jest to mi obojętne :)

PostNapisane: 01 kwi 2012, 22:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Polkot napisał(a):
...Summerset Isles - to wyspy i tak powinny być pisane...

Polkot napisał(a):
...tak proszę wpisz frazę "Summerset Isle" a dostaniesz 2,5 miliona odpowiedzi - Wszyscy mówią "wyspa Summerset" oprócz paru odszczepieńców...

i teraz powiedz mi o co Tobie właściwie chodzi...? o to, że nikt nie będzie wiedział o co chodzi jak w ankiecie nie będzie wyspa/wyspy Summerset? coś jak Wielka Brytania i wyspy brytyjskie.

i kończąc temat - wpisz proszę frazę: Summerset archipelago (skoro już językiem angielskim chcesz operować, bo raczej mało miarodajne jest korzystanie z wyników w 2 językach) i jeśli starczy Ci odwagi to napisz na forum ile wyrzuciło Ci wyników... (to wogóle miarodajne nie jest, ale sam się uczepiłeś wyników wyszukiwania w google)

PostNapisane: 09 kwi 2012, 15:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Żeby akcja gry działa się w całym Tamriel trzeba będzie długo poczekać. Zrobienie doskonale tylu królestw jak Skyrim zajmie kupę czasu.

PostNapisane: 11 kwi 2012, 15:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Raz wpisałem w wyszukiwarkę w grafice skyrim i wyskoczyło mi zdjęcie kurczaka z 2 głowami...

PostNapisane: 23 kwi 2012, 21:06 
Adept analogów
Adept analogów

A co powiecie na kontynentalną część Morrowind... też jest spora a i klimat byłby jak żywcem z TES III
Ciekawie było by zobaczyć to miejsce całkowicie zniszczone przez wybuch Czerwonej Góry i pod okupacją Argonian :)

PostNapisane: 24 kwi 2012, 17:56 
Adept analogów
Adept analogów

Dużo osób pisze że grafike nie jest ważna. Nie zgadzam się z tym w 100%. Ja kupiłem skyrim między innymi dla grafiki. Następna części mogła by się dziąc w Esveryn, do tego świetna grafika i możemy zobaczyć każde ziarenko piasku na ogromnej pustyni.
Akcja mogła by zachaczać o Puszczę Valen, wtedy byśmy byli zszokowani widokiem pięknych drzew po długich godzinach wędrowania przez pustynię. Ciekawym rozwiązaniem by było steleportowanie się do
np. Skyrim po jakąś istotną rzecz lub cofnięcie się w czasie też do innej prowincji by zapobiec jakimś zdarzeniom.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 8   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona