Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 15 maja 2021, 02:34

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 94 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim mi się znudził ;/
PostNapisane: 16 sty 2012, 14:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim
Nie mam czegoś takiego z Morkiem, w tamto mogę grać całe miesiące i jest świetnie. Tu po prostu nie czuję tego klimatu, jakoś nie ma tego czegoś, co było w tych starszych gierkach z minimalną grafiką. Kiedyś się przeżywało tak, np might and magic 7. Albo sam nie wiem co. Ale im gry mają ładniejszą grafikę tym są mniej interesujące. A to już nie wróci, bo mimo tego, że tyle godzin przegraliśmy w tamto, to już było. I w porównaniu z nowościami tamta grafika aż razi i odrzuca.

PostNapisane: 16 sty 2012, 14:59 
Adept analogów
Adept analogów

Cytuj:
Nie mam czegoś takiego z Morkiem, w tamto mogę grać całe miesiące i jest świetnie. Tu po prostu nie czuję tego klimatu, jakoś nie ma tego czegoś, co było w tych starszych gierkach z minimalną grafiką. Kiedyś się przeżywało tak, np might and magic 7. Albo sam nie wiem co. Ale im gry mają ładniejszą grafikę tym są mniej interesujące. A to już nie wróci, bo mimo tego, że tyle godzin przegraliśmy w tamto, to już było. I w porównaniu z nowościami tamta grafika aż razi i odrzuca.

To może graj na minimalnych ustawieniach graficznych?

PostNapisane: 16 sty 2012, 15:01 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Zastanawiam się, jak to jest, że w Obliviona mogę grać bez końca, a Skyrima odkładam po kilkugodzinnej sesji... i już wiem, na czym to polega. Oblivion to zwyczajnie niedokończona gra, porzucająca wiele wątków mniej więcej w momencie ich faktycznego rozkręcania się. Gram, bo lubię w wyobraźni te wątki kończyć. Ściągam setki modów, instaluję, całkowicie zmieniam świat, myślę sobie - oto efekt moich czynów!
Skyrim z kolei jest kompletny. Tutaj są wyraźnie postawione kropki na końcach zdań, historie są prawie niemożliwe do pociągnięcia.
A ja lubię tylko te historie, które pozostawiają otwarte furtki.

PostNapisane: 16 sty 2012, 15:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

ludzie są dziwny nie podoba im się grafika kurde to sobie zmniejszcie ustawienia(kur... ale równocześnie narzekacie ze nie będziecie grac w morrowinda bo grafika jest do bani wtf?) niepodobna im się szybka podróż Hezu to nie używajcie(bez szybkich podroży pewnie bym się znudził samym chodzeniem w kółko) chcą wracać do innych części jak morrowind czy oblivion jezu pewne rzeczy się zmieniły a pewne zostały w skyrimie jest pełno rzeczy które przypominają nam morrowinda czy obliviona czy nawet dangerfalla(hełmy i nie które zbroje jak i postacie) szczerze mi tez brak niektórych elementów występujących w poprzednich seriach np większa możliwość ubioru czy tez większy wybór broni moja opinia jest taka grajcie na swój sposób i narzekajcie z umiarem oczywiscie post jak najbardziej neutralny:)

PostNapisane: 16 sty 2012, 15:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Ludzie, proszę, piszcie po polsku... Używanie znaków interpunkcyjnych i wielkich liter nie boli, a ułatwia czytanie...
Wybaczcie offtop, ale oczy mnie bolą od czytania niektórych postów.

PostNapisane: 16 sty 2012, 20:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Angus napisał(a):
Nie mam czegoś takiego z Morkiem, w tamto mogę grać całe miesiące i jest świetnie. Tu po prostu nie czuję tego klimatu, jakoś nie ma tego czegoś, co było w tych starszych gierkach z minimalną grafiką.

Może ja spróbuję ci wyjaśnić jaki jest twój problem, może się mylę, nie obraź się, ale myślę, że powodem twojego żalu za tym co było i nie wróci i tym co jest teraz w Skyrim jest to, że chyba świat Skyrim przerasta twoją wyobraźnię. Nie grałem w Morrowind, widziałem na youtubie filmiki z gry i uważam, że ta gra pozostawiała bardzo wiele w sferze wyobraźni gracza, nie powoduje to padaczki i nie czujemy jak odrywa nam się szczęka, kiedy widzimy piękno i ogrom gór w Skyrim i te ogromne przestrzenie. Gdyby nie ten nawigator, który cholernie ułatwia grę, to każdy jeden gracz by się zgubił. Swoją drogą świetnie by było kierować się w grze słońcem, albo gwiazdami zamiast takim dziecinnym nawigatorem, albo chociaż pousuwać te ikonki nieodkrytych miejsc, wtedy byłoby o wiele trudniej i wielu graczy po prostu nie dałoby rady w to grać, resztę sobie sam dopowiedz.
Morrowind to gra jak z elementarza w przedszkolu, a Skyrim, to prawie już interaktywny film więc ja nawet bym tych gier nie porównywał. Całkowicie inna para kapci.

Każdy ma inna wyobraźnię, jedni nie mogą oglądać horrorów, drudzy seriali obyczajowych, a jeszcze inni nie powinni grać w gry 10/10 blowing mind i już.

PostNapisane: 16 sty 2012, 20:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Jednego nie rozumiem. Dlaczego w morrowindzie wystarczała nam pierwsza litera nazwy miejsca i kierunek (na poł - zach od Pelagiad) i od razu leciało się do danej jaskini i robiło ją w mgnieniu oka, a w następnych częściach - Bez kompasu ani rusz... Ale i Skyrim i Morrowind wciągnęły mnie równo, choć z innych powodów. I te gry NIGDY mi się nie znudzą. Najwyżej "zetrą się" i wrócę do nich dopiero 1,5 roku później, z jakimś modzikiem.

Morrowind to cud, to piękan perła, której nie da się ulepszyć, ani zrobić nowej. Ale Skyrim (nie licząc bugów) jest całkiem blisko niej...

PostNapisane: 16 sty 2012, 22:13 
Adept analogów
Adept analogów

spirolek znowu zaczyna. ktos ma inne zdanie na temat gry, a ty jak zwykle zarzucasz ze swiat skyrim przerasta nasze glowy. jak to na kwejku czasami bywa gif. "mozg rozjebany". wiecznie krytykujesz jak ktos sie inaczej wypowie. wiecznie jakies ale. wszystko jest dla ciebie dziecinne i ulatwia gre. zrozum ze jedni wola grac tak a inni tak. jedni graja po swojemu a ty po swojemu i nic ci do tego ze ktos biega ze znacznikami po mapie a ty bez bo to dla ciebie zle.
Wybaczcie za brak poslkich znakow i duzych liter, ale jestem wyczerpany i pisze na szybko. pozdrawiam.

Wybaczam brak polskich znaków, rozumiem zmęczenie ale proszę, nie używaj wulgaryzmów na forum. Poza tym Twój post opiera się na agresywnej krytyce osoby, która ma odmienne zdanie, a nie samego tematu tegoż wątku [który - jak dla mnie - byłby równie interesujący, gdyby nosił tytuł: "Tyłek mnie swędzi", tyle że wtedy można by przynajmniej komuś doradzić, żeby się podrapał].
Prywatne pojedynki słowne uprawiajcie proszę przez PW.
Pozdrawiam
waber

PostNapisane: 17 sty 2012, 14:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim
spirolek napisał(a):
Angus napisał(a):
Nie mam czegoś takiego z Morkiem, w tamto mogę grać całe miesiące i jest świetnie. Tu po prostu nie czuję tego klimatu, jakoś nie ma tego czegoś, co było w tych starszych gierkach z minimalną grafiką.

Może ja spróbuję ci wyjaśnić jaki jest twój problem, może się mylę, nie obraź się, ale myślę, że powodem twojego żalu za tym co było i nie wróci i tym co jest teraz w Skyrim jest to, że chyba świat Skyrim przerasta twoją wyobraźnię. Nie grałem w Morrowind, widziałem na youtubie filmiki z gry i uważam, że ta gra pozostawiała bardzo wiele w sferze wyobraźni gracza, nie powoduje to padaczki i nie czujemy jak odrywa nam się szczęka, kiedy widzimy piękno i ogrom gór w Skyrim i te ogromne przestrzenie. Gdyby nie ten nawigator, który cholernie ułatwia grę, to każdy jeden gracz by się zgubił. Swoją drogą świetnie by było kierować się w grze słońcem, albo gwiazdami zamiast takim dziecinnym nawigatorem, albo chociaż pousuwać te ikonki nieodkrytych miejsc, wtedy byłoby o wiele trudniej i wielu graczy po prostu nie dałoby rady w to grać, resztę sobie sam dopowiedz.
Morrowind to gra jak z elementarza w przedszkolu, a Skyrim, to prawie już interaktywny film więc ja nawet bym tych gier nie porównywał. Całkowicie inna para kapci.

Każdy ma inna wyobraźnię, jedni nie mogą oglądać horrorów, drudzy seriali obyczajowych, a jeszcze inni nie powinni grać w gry 10/10 blowing mind i już.

E tam zgubił, grafika się nudzi. Gram na maxymalnych wymaganiach. Faktycznie na początku jest wrażenie ale nie ma tego całego klimatu. Skyrim tak samo jak Oblivion już wyglądają bardziej jak gothic, Morek był wyjątkowy. Skyrim nie jest. Nie grałeś, więc nie porównuj. Grafika to nie wszystko. I Morek był trudniejszy, chociażby ze wzgl na rodzaj awansowania. Tutaj co nie zrobisz, to podnosisz sobie jakąś umiejętność i możesz byś magowojownikozłodziejaszkiem. Co to za robota dojść do zbroi smoczej po kwadransie zabawy ze sztyletami.

PostNapisane: 17 sty 2012, 16:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ja żałuje że mój pierwszy tes to akurat ten najnowszy tyle czytam o morku i oblivionie ale niestety nie umiem grać na moim sprzęcie w ,,takie gry" też chciałbym przejść gothica 2 poraz tysięczny ale nie moge ;/ więc mam dziwny problem a skyrim jak mnie nudzi to znowu odkrywam coś nowego i jazda od nowa niesamowite :)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 94 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona