Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 15 maja 2021, 02:29

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 10   [ Posty: 94 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim mi się znudził ;/
PostNapisane: 17 sty 2012, 18:12 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

spirolek napisał(a):
Gdyby nie ten nawigator, który cholernie ułatwia grę, to każdy jeden gracz by się zgubił. Swoją drogą świetnie by było kierować się w grze słońcem, albo gwiazdami zamiast takim dziecinnym nawigatorem (...) Morrowind to gra jak z elementarza w przedszkolu, a Skyrim, to prawie już interaktywny film więc ja nawet bym tych gier nie porównywał.

i tu (Bóstwa chrońcie mnie po tym co napiszę) się zgodzę... nie ma co porównywać, bo Skyrim przejdzie pierwszy lepszy spirolek, natomiast w Morrku nie było właśnie kompasu, ikonek, a jedynymi wskazówkami dotarcia w jakieś miejsce była nie zawsze jasna wypowiedź BNa, który próbował nam wytłumaczyć jak tam trafić... mało tego... nawet mapa była tak zrobiona, że często bardziej przeszkadzała niż pomagała. nie było szybkich podróży (nie liczę łazików), przynależności gildyjne się wykluczały, dużo więcej broni, bardziej skomplikowany system rozwoju postaci (ba! klasy postaci!). ot uroki "brzydkich, słabych graficznie gier", które jednak te słabości jakoś nadrabiały. a czym nadrabiały? tym czym mogły czyli fabułą i klimatem :)
ale oczywiście są przedszkolnym elementarzem... w którym osobiście po miesiącu grania ledwo polizałem fabułę (dla porównania Skyrim przez ten czas przeszedłem przynajmniej 3 postaciami)

spirolek... naprawdę może skoro nie grałeś, to nie będziesz się wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, bo na dobre Ci to nie wychodzi...

PostNapisane: 17 sty 2012, 18:22 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim
swoją drogą przypomniał mi się elementarz dla barbarzyńcy z morka ;D kto czytał? A jak Atronach, B jak Bolączka Biedaka ;P coś tak chyba leciało

PostNapisane: 17 sty 2012, 21:43 
Casual
Casual

Mi po 120h się Skyrim zaczął nudzić, więc teraz dawkuję go po 2-3h dziennie (powoli znowu przeradza się w 4-5h ;)) i robię to, co zawsze - eksploruję, poznaję świat, bo to jest w Skyrim najpiękniejsze.

PostNapisane: 17 sty 2012, 21:55 
Casual
Casual

Mi się Skyrim nie nudzi, tylko wkurza mnie jedna rzecz. Ilość sprzętu jaką zbieram po jaskiniach, fortach itp... Szkoda wyrzucić, bo zdarzają się zabawki typu ebonowy miecz wypędzenia, czy nawet, jak dziś, smocza płytowa zbroja. Sprzedać praktycznie nie ma komu, bo mało kto ma tyle kasy, łazić po setkach sklepów też się nie chce, a jak w domu upchasz to potem zacholerę nie znajdziesz. Zwłaszcza jak masz kilka domków;/

PostNapisane: 18 sty 2012, 07:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

to pchaj w jedyn domu w skrzynie, ja mam skrzynie przy łóżku w markart na to co mi się przyda a do szafy w sypialni pcham to co potem/kiedyś sprzedam
podobno retoryka podnosi poziom kasy u kupców, sprawdź to. I działaj sposobem, najpierw kup od kogoś to co Ci się może przydać (mixtury, strzały itp) a potem sprzedaj tego artefakta za przyblizoną kwotę

PostNapisane: 18 sty 2012, 12:52 
Adept analogów
Adept analogów

Stanowczo odradzam rozwijanie jakiejkolwiek umiejętności przynoszącej kasę. Nawet bez tego mniej więcej od 1/3 gry nie ma czego robić z pieniędzmi, nawet jak nie nastawiasz się na ich gromadzenie.

PostNapisane: 18 sty 2012, 13:01 
Casual
Casual

Retorytkę opłaca się rozwijać, bo są takie perki które umożliwiają zwiększenie kasy kupca, a to pomaga utylizować cały ten złom z ruin.

PostNapisane: 18 sty 2012, 15:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Aaaa, racja, zapomniałem, że retoryka to umiejętność :P nigdy tego nie rozwijałem, nie opyla się właściwie pakować pkt w perki które nie wiążą się z walką. szkoda ich po prostu

PostNapisane: 21 sty 2012, 15:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mi po dłuższej grze też Skyrim zaczął się nudzić więc zacząłem używać modów .
Mod Deadly Combat oraz Wars in Skyrim poprawiają grywalność. Więcej o tych modach tutaj w punkcie pierwszym WALKA : http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?p=78564#p78564

PostNapisane: 21 sty 2012, 17:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

puki co jestem już arcymagiem i latam po dziurach, któe mi wskazują siwobrodzi, żeby znaleźć nowy okrzyk ;] szkoda, że w tych domach tak mało manekinów jest. W morku był fajny mod dodający rezydencję z piwnicą , w której chyba z 20 manekinów stało. A tu Samotnia ma 2 ale chata jest gorsza niż w markart. Nie miałem jeszcze domu w Wichrowym tronie, bo w pękninie taka sama szopa jak w białej grani podobno jest ;] Ciekawy ten mod Wars in skyrim. Pewnie sobie go wgram, jak już porobię co się tylko da. Co ciekawsze gram magiem i na 33lvl mam jeszcze 13 pkt do rozdania w perkach. Szaleństwo. Myślicie, że opłaca się wymaksować sobie zaklinanie i latać w zbroi zamiast tej szpetnej szacie maga?

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 10   [ Posty: 94 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona