Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 18 maja 2021, 11:47

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]

Jak wypadł TESV Skyrim w świetle własnych zapowiedzi?
Był całkowicie zgodny 10%  10%  [ 2 ]
Całkiem dobrze 80%  80%  [ 16 ]
Tak sobie 10%  10%  [ 2 ]
Niezbyt się zgadzał 0%  0%  [ 0 ]
Zero podobieństwa 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: Obietnice Bethesdy (Ankieta)
PostNapisane: 16 sty 2012, 21:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Z pewnością większość fanów Skyrima coś o nim słyszało już wcześniej. A może niektórzy zagorzali fani TES -tacy jak ja :) -śledzili wszystkie newsy na jego temat? Wydaje mi się, że zapowiedzi które czytałem odbiegają nieco od rzeczywistości... Jeśli też macie jakieś niezgodności - napiszcie. Ja pamiętam kilka rzeczy:

Różnego rodzaju smoki - (+/-) - są lodowe, ogniste, krwawe itd, ale nie ma ich szerszej gamy, a dochodziły mnie wieści, że będą też np. lądowe.
Zastąpianie martwych NPC - ( - ) - nielicznych NPC da się zastapić, większość po śmierci jest stracona.
Swobodne "żonglowanie magią" - (+) - menu ulubionych i skróty klawiszowe, oraz "dwie ręce" całkiem nieźle to umożliwiły.
Możliwość przerzucenia się na dowolny rodzaj broni, w dowolnym momencie - (-) - Bardzo mała szansa na poradzenie sobie.

Tytuł: Re: Obietnice Bethesdy (Ankieta)
PostNapisane: 16 sty 2012, 21:57 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
To samo, co Sun Shadows, plus fakt, że NPC mieli z nami rozmawiać, nie przerywając swoich czynności, czego ja... Nie uświadczyłam. Może coś ze mną nie tak, może z grą, ale cóż.

PostNapisane: 17 sty 2012, 12:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim
Słonecznik napisał(a):
To samo, co Sun Shadows, plus fakt, że NPC mieli z nami rozmawiać, nie przerywając swoich czynności, czego ja... Nie uświadczyłam. Może coś ze mną nie tak, może z grą, ale cóż.

To dośc dziwne, bo ja nieraz rozmawiałem z kowalem, który w tym samym czasie ostrzył miecz, lub z barmanem, który podczas rozmowy wycierał ladę.

PostNapisane: 17 sty 2012, 13:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

tez tak miałem czesto kował kuł coś albo ostrzył miec i zemna rozmawiał a co do gry zawiodłem sie tylko na domku zawsze jarało mnie ustawianie własnych przedmiotow a tutaj dostajemy byle jaki domek mało sie postarali

PostNapisane: 18 sty 2012, 12:35 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim
w każdym większym mieście masz dom do wykupienia, sprawdź sobie samotnię albo markart (mój ulubiony). te dwa to są wille w porównaniu z tą szopą z białej grani. Mi tam się podoba, tak samo jak było z morkiem, nie ma aktualnie lepszego rpga niż Skyrim

PostNapisane: 18 sty 2012, 18:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Gra sama będzie nas informować o miejscach zbyt niebezpiecznych dla nas i zmuszać do zawrócenia - ( - ) - przed każdym zwierzakiem można uciec, a z większością wrogów można poradzić sobie na początku

Czasem znajdując jakiś dobry np. łuk, zaczniemy nim walczyć ze względu na obrażenia. - ( - ) - nigdy czegoś takiego nie znalazłem, a dodając choć dwa perki do np. broni jednoręcznej, żelazny miecz ma większe obrażenia szklanego młota bojowego

Strzały będa rzadkie i drogie, jednak będą zadawać znaczne obrażenia. - ( - ) - Łucznik na tym forum to najmniej polecana droga rozwoju, a np. szklane strzały kosztują 3 zł. za sztukę. A w ruinach znajduje się średnio 150 strzał...

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]