Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 06 maja 2021, 00:26

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy w moim przypadku jest sens grać w Skyrim?
PostNapisane: 28 sty 2012, 11:17 
Adept analogów
Adept analogów

Wg. mnie twoje pytanie jest bez sensu. Bo niby pisałeś że odbiłeś się i od Morrowinda, i od Obliviona, to czy uważałeś że Skyrim będzie inny ? A poza tym to przecież w TES masz coś takiego jak fabułę i możesz tylko nią podążać jak wolisz. W sumie to jest ich nawet więcej w jednej grze (bo możesz liczyć wątki gildii jako osobną fabułę)

PostNapisane: 28 sty 2012, 16:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ajgor napisał(a):
Z całego twojego posta wyczytałem jedno: Zupełnie, ale to ZUPEŁNIE nie zrozumiałeś, co pisałem. O co mi chodziło. Jeśli dla Ciebie wampir udający człowieka to jest powód do podniecania, to nie rozumiem, skąd u Ciebie z tak małymi wymaganiami tak wielki kompleks wyższości.
Heh. A najbardziej mnie rozbawiło to, że jestem przyzwyczajony jeszcze do mamuśki. Biorąc pod uwagę, że swojej mamuśki nie widziałem na oczy od... 38 lat, jestem emerytem i mam dawno dorosłe dzieci :)
A znudzenie bieganiem w kółko być może bierze się stąd, że całe życie biegałem po PRAWDZIWYCH dungeonach. Tyle, że jedynymi potworami, z jakimi tam walczyłem byli ludzie.
A już tak całkiem na marginesie ja nie pytałem, czy TOBIE się podoba ta gra, bo mnie to nie interesuje. Pytałem, czy z MOIM gustem jest sens ja kupować.
Nie wiem, skąd w tobie taki jad.

Ehh !!! Po pierwsze panie szanowny emerycie z całą zgrają wnuczków, można być nawet i emerytem i gubić się w lesie na grzybach.

Po drugie, bardzo dokładnie przeczytałem pański post i uważam, że albo się pan przekomarza tutaj, bo i tak kupisz pan tę grę, albo po prostu nie masz pan na to kasy i chcesz tylko zaistnieć na tym forum.

Po trzecie, mój jad w moim poście wziął się stąd, że ktoś musiał panem potrząsnąć, bo chyba pan uważa, że tutaj jacyś idioci siedzą. Jak czytałem pański post w temacie, to miałem wrażenie, że ma pan ze 13 lat. Pojęcia zielonego nie ma pan na temat tego co jest dobrą fabułą w grze, ale to jest widać kwestia gustu. Można nawet szaleć za wielka tłustą babą i mówić, ze to szczyt doskonałości, nie wnikam.

Po czwarte, jeśli uważa pan, że ja nic nie zrozumiałem z pańskiego posta, to może pan wyjaśni go bardziej obrazowo. Pisanie w odpowiedzi, że ktoś czegoś nie rozumie i nie wyjaśnienie dlaczego się tak uważa, to dziecinnada.

Po piąte, cały ten temat mógłbym właśnie porównać do faceta stojącego przed lasem z koszykiem w ręce i pytającego czy powinien wchodzić do lasu jeśli za chwilę i tak się zgubi, albo małego Jasia, który pyta się pani czy powinien iść się wysikać jeśli i tak obleje se nogawki. tyle można z tego zrozumieć.

PostNapisane: 28 sty 2012, 16:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
Dlaczego zawsze musi się znaleźć jakiś kłótliwy gość, który, jak widać z całego wątku, jeden jedyny nie załapał, o co chodzi, a wszczyna burdy. Otóż nie. Nie przekomarzam się, i "nie kupię i tak". Spokojnie mnie stać na grę, ale nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto (czytaj: wydawać na coś, co mi się nie przyda), i dlatego spytałem, czy jest sens kupować. Wolę spytać, i nie kupić, niż kupić, i żałować, że nie potrzebnie. Większość postów tutaj mnie przekonuje, że w moim przypadku nie warto jej kupować. Więc tak postąpię. Chyba.
Aha. Nigdzie nie napisałem, że mam wnuki. Tak samo to zrozumiałeś, jak całą resztę. Chyba masz uszkodzoną funkcję rozumienia czytanego tekstu.
Nie wiem, po co w ogóle piszesz cokolwiek w tym wątku, skoro nie dajesz odpowiedz na moje pytanie, a jedynie wszczynasz kłótnię. To raczej TY zachowujesz się, jak byś chciał zaistnieć.
Uwierz mi, że w moim wieku w mojej sytuacji zaistnienie gdziekolwiek nie jest juz do niczego potrzebne.

P.S. Mogę wiedzieć, ile masz lat? Nie sądzę, żeby więcej, niż 15-20. I pewnie uwielbiasz hip-hop.

(Login w Mass Effect 3 w sieci: AjgorPL)

PostNapisane: 29 sty 2012, 02:14 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Panowie, jeśli chcecie kontynuować słowne przepychanki personalne, to przejdźcie proszę na PW, a jeśli uznacie, że już wystarczy, to proponuję wrócić do dyskusji na właściwy temat.
Pozdrawiam, życzę wszystkim dobrej nocy i lepszego (niż dzisiejszy) nastroju, gdy już wstaniecie ;)

Obrazek

PostNapisane: 29 sty 2012, 02:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
W takim razie ubaw po pachy i to za frajera, kłóci sie stary wyga z walecznym młodzieńcemm. Drogi Ajgorze dostałeś odpowiedz, chill out and have nice day, spiroleku "uczmy sie kochać innych tak szybko ochodzą" ;) ja tym czasem kończę wino tfuu... pisać i uciekam w odmęty kraini Nordów na ostatIni szybki quest.

Tia... ja również ubawiłam się do łez, czytając o 2:30 kolejnego posta nic nie wnoszącego do tematu...
Dobranoc, waber

PostNapisane: 29 sty 2012, 10:31 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
Macie rację. Przepraszam.
A wracając do tematu. Właśnie odkryłem, że na moim sprzęcie idealnie chodzi emulator Playstation 2, a ponieważ mam trochę gier z PS2, których nie skończyłem (na przykład Final Fantasy XII, czy Star Ocean 3), więc Skyrim i tak nie kupię, bo mam już zajęcie :) Na dobrych kilkanaście tygodni, jeśli nie do końca roku :) Chociaż będę musiał zaczynać od początku.
A w międzyczasie ukaże się Mass Effect 3, który kupie na pewno.

(Login w Mass Effect 3 w sieci: AjgorPL)

PostNapisane: 30 sty 2012, 18:13 
Casual
Casual

Jeżeli nie jesteś pewny sciagnij skyrima jak sie spodoba to empik welcome jak nie to delete ;) ja tak robie zawsze i nie uważam tego za piractwo ;)

Subiektywne odczucia nie zwalniają od odpowiedzialności prawnej, poza tym przypominam (pkt 14): viewtopic.php?f=44&t=39
Pozdrawiam, waber

PostNapisane: 07 mar 2012, 18:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Nie trzeba się wykłócać, ludzie, niektórzy stawiają na fabułę, ma być dobra, i będzie, w Skyrim tego za bardzo nie ma, tutaj chodzi bardziej o questy poboczne, każdy lubi co innego, a ten temat można już opuścić.

PostNapisane: 07 mar 2012, 21:23 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Ale wiesz grać można nie tylko dla zadań tylko dla np. frajdy z zabijania smoków , zwiedzanie lokacji ( są bardzo ładne ) . Oczywiście wiem że gra jest długo i po jakimś czasie może się znudzić ale zrobisz sobie przerwę tak z kilka tygodni i znowu się będziesz jarać xd

PostNapisane: 07 mar 2012, 21:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Oblivion , Morrowind, STALKER
właśnie ja tak zrobiłem po małym przesycie Skyrimem wywaliłem wszyStkie sejwy i pograłem nieco w WoT i ostatnie Fallouty dziś dodałem kilka modów i znowu mnie Skyrim oczarował teraz pogram trochę dla esploaracji terenu pakowania się w jaskinie itp

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3