Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 21:41

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Udoskonalenia gry wejdą ?
PostNapisane: 16 lut 2012, 16:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: TES V SKYRIM GOTHIC III
Witam
Ja tylko chcę aby w życie weszły:
-włócznie
-walki na koniu
-grubi giganci :)

PostNapisane: 16 lut 2012, 16:55 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ariel napisał(a):
Na pewno wejdą, w końcu jak widać nad tym pracują.

chyba coś z rozumieniem angielskiego szwankuje. Todd Howard wyraźnie mówił, że to efekt ich corocznej... zabawy :) przez tydzień każdy robi to na co ma ochotę i umieszcza w grze. wyraźnie też zaznaczył, że sam nie wie co z tego (i czy wogóle) pojawi się w oficjalnych rozszerzeniach gry...

niemniej jednak wygląda to apetycznie :) ja ciem włócznie i halabardy! i kill camy dla łuku! i gigantyczne potworki też (nie tylko kraba)! i walka konno!

bez reszty mogę się obejść :)

PostNapisane: 16 lut 2012, 16:58 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Sun Shadows napisał(a):
Co do "cut-scenek" u magów, nie wiem, czy będę zadowolony. Po wykończeniu wroga czarami jego ciało czasem "odlatuje". Jeśli w momencie jego odlotu, zobaczymy naszą postać w bohaterskiej pozie, to możemy pożegnać się z drogim ekwipunkiem towarzysza.

Moje 3 grosze na temat każdej modyfikacji:
-Mijanie pór roku, ślady na śniegu, lepsza woda... - Super. Właśnie ślady i "kanciaste" brzegi rzek zwracają moją uwagę.
"Wodne Strzały" i "Assasins visions" - pierwsze przypomina mi serię "Thief" (czyli niezłe). To "podpalanie zgaszonych pochodni" - nadmierny realizm, w porównaniu do kompletnej głupoty typowej dla NPC, a drugie... No cóż, jest czar wykrycia życia i śmierci. Runy paraliżu? Świetne.
-Fajnie zrobiono włócznię - przypomina mi trochę włócznię z Gothica III (w 4 jeszcze nie grałem, więc nie wiem) Ta druga broń to był korbacz, czy bicz?
- Ruchome obiekty - miła niespodzianka i urozmaicenie, ale pasowałyby raczej do dwemerowych ruin.
- Te smoki w jaskini... Z jakiegoś powodu wzbudziło to we mnie zachwyt... Te kanały...
- Mroczne jaskinie... Mam nadzieję, że nie wszystkie. Realizm poszedł daleeeko... Od teraz noszę pochodnie.
-Rozbudowana interakcja z kompanami? Super!
-Adopcja... Już sobie to wyobrażam: Krwiożercze lesbijskie małżeństwo - argonianek skrytobójczń wychowuje małą dziewczynkę w Stolicy.
-Zbudować własny dom? Cóz, ciekawe, ale nie wiem, czy stworzyć w creation kicie, nie łatwiej i przyjemniej (w końcu wtedy się nad nim trudzimy...)
-Łączenie czarów? Super. Poproszę lód + ogień - dopiero wtedy działa na ognistych przeciwników.
-Gobliny? Aż dziwne, że ich nie było po Obku.
-Wysoko poziomowe Draugry- chyba niezbyt łapię.
-Teleporty - no jeśli usunąć szybką podróż i srategicznie je rozmieścić...
-Nowe wierzchowce i walka konna- Tu chyba nic nie muszę mówić.
-Jazda na smokach? Jako kompatybilna część Odahviinga. Ale my mamy na nie polować!
-Własnoręczne krzyczenie? Pojawiają się poradniki, jak wymawiać, a potem zamykają nas w szpitalu za wywrzaskiwanie "THUS RO DAH DO CHOLERY!!!" o 3 w nocy...
-Te ciekawostki, takie jak grubi giganci, misiołaki... Przesadzone?
-Latający wampirzy lord, drzewko likantropii? No nawet, ale mimo wszystko, coś mi tu nie pasuje. Mamy być Dovahkiinem, a nie czystą bestią. Nasza postać może mieć "odpały" ale nie aż takie... Ale tego nie zmienie, więc to drzewko i nowe odmiany likantropii mogą być fajne.
-Gigantyczny Krab Błotny wyskakujący z morza? Mam się śmiać, czy płakać? Całkiem ciekawe, gdyby był to kraken, olbrzymi smok sprzed nastania świata Olbrzym Górski, a do tego jeszcze garstka bestii, typu mantikory, bazyliszki (Paraliż, gdy stoimy przed nim) hydry, gryfy... Nie obraziłbym się o to, ale krabik? To jest lekka obsesja twórców, tak na oko (9x większy duch kraba, dwa modele krabów, teraz szczypce... Kraby są 2x silniejsze od jeleni i łosi...)
Uwaga! Przedstawiłem tu moje ogólne uwagi. i nie narzucam nikomu mojego punktu widzenia.
Ogółem: Wprowadźcie jak najszybciej, ale wszystko, bo niektórzy poczują się urażeni.

W większości punktów muszę się z Tobą zgodzić a szczególnie w tym ostatnim, bo twórcy naprawdę przeginają w kwestii przeciwników i przedmiotów. Nie dość, że jednego i drugiego mamy za mało (a przecież świat Skyrim jest taki wspaniały), to zamiast naprawić ten błąd w ewentualnym dodatku, oni zamierzają zafundować nam kraby mutanty. Byloby naprawdę ciekawie, gdyby przechadzając się po tej surowej i mroźnej krainie można by się było spodziewać czegoś więcej, niż szczurów, krabów i pająków.
Tak na marginesie, to pod wzgledem różnorodności przeciwników, smoki i giganci wg mnie uratowali serię TES. To samo dotyczy ekwipunku, gdzie, o zgrozo, w skrzyni zamkniętej na cztery spusty strzeżonej przez draugy i szczury znajdujesz komplet wytrychów, pochodnię i szklany młot. Pamiętacie, jak w Morrowindzie znajdowaliśmy Opokę Eleidona? :)
Jeśli chodzi o te kwestie, raczej liczyłbym na modderów a ideałem pozostanie seria Neverwinter NIghts.

PostNapisane: 18 lut 2012, 21:18 
Casual
Casual

No więc poczekajmy zobaczymy... A co do kraba się zgadzam z wami.

PostNapisane: 20 lut 2012, 20:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 2 , Skyrim
Ten film jest już niedostepny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez CBS.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2