Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 06 maja 2021, 00:22

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak ginęli wasi towarzysze ?
PostNapisane: 13 wrz 2012, 18:00 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
A mój koń zginął dwa razy:
- smok go zabił
- jadę sobie przez pustkowia, a że zobaczyłam jaskinię, to postanowiłam zjechać sobie z niewielkiej górki, bo po co jechać naokoło. Jakie było moje zdziwienie, gdy zjazd z górki okazał się dla mojego wierzchowca zabójczy, a mnie pozbawił połowy życia... xD

PostNapisane: 15 gru 2012, 20:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
1. Wchodziłam do jakiejś jaskini, zaatakował mnie niedźwiedź ale po drodze "zgubiła się" Lydia. Przeszukałam całą jaskinie a po Lydi ani śladu.
2. Co tu dużo mówić. Moja magini ma słabego cela i zamiast w smoka trawiła Lydie. A, że ta miała mało życia, to padła bez ruchu.

Obrazek

PostNapisane: 15 gru 2012, 21:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The Elders Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations
1.Lydia padła od ciosu podłego Argonianina, zaraz po tym jak ubiła 4 innych oponentów..[*]
2.Utgerd Nieugięta....byliśmy w świątyni Meridii gdzie znajdowały się te czarne duchy...było ich chyba z 6...[*]
A Lwica jeszcze żyje. :)

PostNapisane: 16 gru 2012, 08:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
A to przed chwilą: mój koń walczył chyba z bandytami tylko Lydia, nie wycelowała i trafiła mieczem konia. Na początku nic się nie stało zabiliśmy tych wrednych bandziorów. Tylko konik przypomniał sobie o Lydi i kopną ją z całej siły, że się już nie pozbierała. I co mam rzec? Koń jest silniejszy od zakutego po uszy wojownika. Ech... co za czasy.

Obrazek

PostNapisane: 18 gru 2012, 16:00 
Adept analogów
Adept analogów

Śmierć mojej kompanki Lydii do dzisiaj jest sprawą niewyjaśnioną...

Pamiętam, że byłem w drodze do Białej Grani, bo chciałem odwiedzić Towarzyszy no i chciałem uzupełnić ekwipunek u Belethora. Robiło się już ciemno, więc zarządziłem odpoczynek ponieważ, maszerowanie nocą po Skyrim jest bardzo niebezpieczne... Udałem się z Lydią pod stok górski i tam rozbiliśmy obóz. Zbudziłem się, kiedy powoli świtało. Ognisko dogasało toteż wstałem i zacząłem zwijać koc. Lydii ku memu zaskoczeniu nigdzie nie było. Czekałem troszkę na nią, a gdy się nie pojawiała, to postanowiłem jej poszukać. Szukałem cały ranek, aż w końcu grubo po południu ujrzałem w oddali ciało. Podbiegłem szybko i niestety okazało się, że było to ciało mojej towarzyszki. Nie miała na sobie zbroi ani innych rzeczy...

Pochowałem ją i teraz każdego wieczora na cześć jej duszy puszczam w niebo świetlistą kulę.

PostNapisane: 18 gru 2012, 16:34 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The Elders Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations
Masz super wyobraźnię i zasób słów. Naprawdę jestem pełen podziwu twego pomysłu na napisanie tak interesującej opowieści. Na serio strasznie mi się podoba.

PostNapisane: 20 gru 2012, 12:29 
Casual
Casual

Gra w: TES V Skyrim, Portal, Half Life 2, Saints Row: The Third
Faendal z Rzecznej Puszczy:
1.Gdy poznałem zaklęcie burza ognia ( czy jakoś tak ) chciałem je wypróbować ale dla Faendala okazało się zabójcze :D
2.Jak wracałem do Helgen przez Gród Helgen to w tych jaskiniach są bandyci i Herszt go dwuręczną po ramionach pojechał xD
3.Jak się szło do Paarthurnaxa na Gardło Świata to ja oczyściłem droge z tych wiatrów i na chwile poszedłem do innego pokoju nie zatrzymujać gry przeychodze a tu widze jak Faendal leży i nie orientując się o tym położyłem się koło niego xD
Utgerd Nieugięta
1.Jak chciałem szybciej dostać się do jakiejś wisoki ( nie pamiętam nazwy ) to poszedłem w rzeke xD i był prąd wodny po czym okazało się że on prowadzi do wodospadu i mi w ostatnim momencie udało się wydostać z rzeki ale Utger była na lądzie tylko że dużo dużo niżej :D
2.Przy tej samej wieży strażniczej w której się biło Milmulnira ( pierwszego smoka ) to Gigant bił się ze smokiem a Ja z dystansu Giganta próbowałem zabić ( bo ze smokiem jeszcze jakoś dam rade ale z gigantem szans nie mam ) i Utgerd nie miała łuku to zaatakowała Giganta mieczem i jak on kopnął w ziemie to poleciała w kosmos lub wyżej do samego Akatosha lub Kynaret xDD

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4