Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 06 maja 2021, 01:20

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 5   [ Posty: 50 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najbardziej nielubiany NPC
PostNapisane: 24 lut 2012, 23:09 
Casual
Casual

1. Ancano - za sytuacje typu: ja stoję a on do mnie podchodzi i mówi "naprawdę uważasz ze musimy rozmawiać?"
2. Ulfric - za całokształt i za wywołanie wojny
3.Delphide - ukradła mi róg zęby zarobić 10 monet! xd. I kazała mi zabić Pawaxuda? tego gadającego smoka na P xd
4.Ten Kaplan talosa - za zakłócanie spokoju
5. dzieciak na dworze jarla białej grani gadający "nowa osoba wśród służby". walłem ją drzewcem topora bojowego i nagle wszyscy przestali mnie lubić

PostNapisane: 24 lut 2012, 23:31 
Casual
Casual

Zdecydowanie dzieciaki, zwłaszcza z Białej Grani. Ich teksty sprawiają, że zaczynam się zastanawiać na dmodem pozwalającym zabić każdego... Najgorszy jest ten syn Jarla: "kolejni wędrowcy przybywają lizać buty mego ojca." Nie lubię też tego gościa co mówi: "często bywasz w dzielnicy chmur? ha, to jasne, że nie. " Wkurzają mnie też sprzedawczynie w Lśniących Szatach, ale tak chyba miało być więc im daruję.

PostNapisane: 25 lut 2012, 00:25 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim , Battlefield 3 , MW3
-Strażnicy ! "Niech zgadnę , ktoś Ci ukradł słodką bułkę" , tak mnie to denerwuje , że tą bułkę (jakby się dało) w d**ę mu wsadził ! I jeszcze jeden , nie pamiętam ale to jakoś tak było "O jesteś w towarzyszach i co podajesz im miód" !
-Dzieci ! "Może chcesz zagrać w berka" , ta jasne , bo smocze dziecię zamiast nak******ć smoki będzie grało w berka !

PostNapisane: 25 lut 2012, 12:07 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Ach, no tak, co do dzieci to nie znoszę potomstwa Białej Grani. Syn jarla z lizaniem butów oraz jakaś dziewczynka z tekstami "Nie boję się ciebie, chociaż jestem mniejsza" i "Nie znoszę cię! Jesteś najgorszą osobą na świecie!". W sumie nie pamiętam nawet czym sobie na coś zasłużyłam, coś mi się kojarzy, że dawno temu przekonywałam ją, żeby nie biła młodszego kolegi, ale nie przypominam sobie, żebym zrobiła coś, za co mnie tak nienawidzi.

PostNapisane: 25 lut 2012, 12:17 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Nana napisał(a):
Ach, no tak, co do dzieci to nie znoszę potomstwa Białej Grani. (...) dziewczynka z tekstami "Nie boję się ciebie, chociaż jestem mniejsza" i "Nie znoszę cię! Jesteś najgorszą osobą na świecie!". (...)

Od dawna kombinuję, jak sprytnie zaciupać owe dziecię, unikając własnej śmierci z rąk strażników - próbowałam nawet złożyć ją w ofierze w zadaniu "Zew Boethiah", niestety nie było takiej możliwości, co niebywale mnie zasmuciło... Nie ustaję jednak w staraniach, będę niezłomna jak ten kojot ze "Strusia Pędziwiatra" :D

Obrazek

PostNapisane: 25 lut 2012, 14:44 
Casual
Casual

1.Thalmorczycy
2.Proventus Avennici
3.Maven Czarna Róza
4.Sibii Czarna Róża
5.Ancano

PostNapisane: 25 lut 2012, 19:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

1.Generał Tulius
2.Ancano
3.Jarl Falkret
4.Thalmorczycy
:policjant:

PostNapisane: 25 lut 2012, 21:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
A mnie wkurzają menty społeczne tj.pijaczki w karczmach z tekstem "o ile nie przynosisz mi następnej kolejki, możesz sobie już iśc" , a z nich wszystkich najbardziej wku*******ym jest nawalony jak stodoła po zbiorach żebrak z Markartu (z imienia szumowiny nie pamiętam) który po tym jak ofiarowałem mu jednego septima, powiedział mi, że "dziwi się, że jeszcze tu stoję i zasłaniam mu widok na karczmę", czy coś takiego. No cham i prostak. Następnym razem jak prosił o jednego septima, to go okradłem, a potem zaprawiłem po cichu dwuręcznym toporem po łbie, i wtargałem go do bajora.

PostNapisane: 26 lut 2012, 09:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Nie będę oryginalny :
-Tulius
-Ancano
-Maven
-Wszyscy Thalmorczycy
-Mercer
-Njada Kamiennoręka

PostNapisane: 27 lut 2012, 14:32 
Casual
Casual

Cytuj:
najbardziej wku*******ym jest nawalony jak stodoła po zbiorach żebrak z Markartu

Jak mu ukradniesz ten posąg ze świątyni Dibelli, to cię będzie lubił i nie będzie takim chamem :)

Mnie denerwują niektórzy Dunmerzy z Wichrowego Tronu (z klubu Nowe Gnisis czy jakoś tak), ci co ciągle marudzą i zrzędzą, jak to nieszczęśliwe życie mają. Nie lubię także tego alchemika co zleca nam odnalezienia białej ampułki, ale to Altmer, wysokie elfy wredny charakter mają we krwi. Galmar Kamienna Pięść, także strasznie irytująca postać. Dzieci tak ogólnie, za głos, za charakter, zwłaszcza bachory ze Smoczej Przystani, albo ten dzieciak co pod karczmą w Rzecznej Puszczy przesiaduje. Dzieci najbardziej mnie wkurzają w wersji z dubbingiem, angielski głos jest już jakoś mniej wkurzający.
Do tego dorzucę jeszcze karczmarkę z Pękniny, tą jaszczurkę i jej męża? Kochanka? Czort tam ich wie. Nasłała kiedyś na mnie zbirów za rzekomą kradzież.
No i na koniec Maven Czarna Róża. Chyba najbardziej irytująca postać, za głos, charakter, w ogóle ten wyraz twarzy, jakby jakimś bóstwem była.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 5   [ Posty: 50 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona