Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 15 maja 2021, 02:42

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Najsławniejsze Daedry
Azura 18%  18%  [ 21 ]
Boethiah 1%  1%  [ 1 ]
Molag Bal 8%  8%  [ 10 ]
Mehrunes Dagon 21%  21%  [ 25 ]
Sheogorath 18%  18%  [ 21 ]
Clavicus Złośliwy 10%  10%  [ 12 ]
Hircyn 11%  11%  [ 13 ]
Nocnica 6%  6%  [ 7 ]
Malacath 1%  1%  [ 1 ]
inne... 6%  6%  [ 7 ]
Liczba głosów : 118
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ankieta: Najsławniejsze Daedry
PostNapisane: 05 mar 2012, 22:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Chciałbym się dowiedzieć, których z tej gromadki najbardziej lubicie?
Seria TES nie była by tym samym bez naszych kochanych daedr! :diablo:
Niektórych nie będzie, a jeśli ktoś da na "inne" chciałbym, żeby uzasadnił dlaczego, i przede wszystkim, które to bóstwo :)
Są 2 opcje, ponieważ czasami trudno wybrać, który lepszy.
Zapraszam do pisania!

P.S. Jeśli są jakieś błędy, to proszę napisać :)

Tytuł: Re: Ankieta: Najsławniejsze Daedry
PostNapisane: 05 mar 2012, 23:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Azura. Powód jest prosty - jest dobrą ( moralnie) daedrą. Ale mam jeszcze jeden powód : dzięki niej zostałem Nerevaryjczykiem i Hortatorem :) myślę, że związani z serią TES będą wiedzieć o co chodzi.

PostNapisane: 05 mar 2012, 23:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
A więc moje głosy pierwsze. (Post później, bo musiałem się rozpisać) Wybrałem Azurę i Sheogoratha. Czemu? Pewnie dlatego, że Są najbardziej rozbudowani w historii - dwie poprzednie gry. Szkoda, że nie ma tych 16 głosów. Z chęcią bym je wykorzystał. Azura numer I, Sheogorath II. No dobrze, od Sheogoratha najpierw:

Sheogorath- za całokształt. Ma świetne poczucie humoru i teksty. Jego misje zawsze są świetne. No i w końcu Czempioni Cyrodiil nim są, nie? Dodatkowo uwielbiam Złote Bóstwa. A Drżące Wyspy też są niczego sobie.

Azura- również całokształt. Dodatkowo uwielbiam Mroczne Elfy, Nerevara i całą historię z nim związaną. Oraz częstość spotykania jej jest chyba największa zaraz po Sheogoracie. Zawsze nam dzielnie pomagała. :) Jest też tajemnicza i w gruncie rzeczy najmniej o niej wiemy. Jej płaszczyzna Otchłani też wydaje się być ciekawa. Ach... Te jej objawienia; Księżyc-I-Gwiazda...

Gdybym miał kolejne głosy, to postawiłbym pewnie na Hircyna, może Nocturne (o jakąż krzywdę wyrządzili ci tłumacząc twe miano!) Później zaczyna się reszta, dla których nie mam nic do zarzucenia. Właściwie, to nie lubię tylko Clavicusa.

(Co do samej ankiety: Czy wybór daedrycznych książąt był przemyślany? Bo zabrakło tego najważniejszego - Hermaeousa Mory, a na przykład Clavicus nie jest w czołówce... Przy okazji dziękuję za te dwie opcje.)

PostNapisane: 06 mar 2012, 08:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Sun Shadows - a co takiego jest w Clavicusie, że go tak nie lubisz? To jedna z najfajniejszych Daedr moim zdaniem. Taki lekko zblazowany, znudzony tym, co się dzieje dookoła niego typ, który podpuszcza każdego do różnych psikusów ( takich jak mordowanie słabszych ) w zamian oferując jakieś moce lub artefakty - taka Daedra nie może być nie fajna. Dla mnie to ścisła czołówka. Na drugim miejscu jest Dagon - za to, że potrafi wzbudzić szacunek i posłuch samą swoją obecnością. Spodobało mi się to, jak potraktował typka z muzeum Mitycznego Blasku - nawet się do niego nie odezwał, bo nie zasługiwał on na jego uwagę. Potraktował go jak robaka, mimo że cała rodzina tamtego typka poświęciła życie na oddawanie czci Dagonowi. Taki wyniosły i mocarny typ Daedry zasługuje na wyróżnienie.To są moje dwa typy na które oddaję głos.

PostNapisane: 06 mar 2012, 08:18 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Oblivion , Morrowind, STALKER
Sheogorathv Wabajack i wszystko jasne oraz te zabawne teksty i jego misja w umyśle trupa

PostNapisane: 06 mar 2012, 15:08 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Ja tam nie lubię żadnych dedrycznych książąt.Niby dają fajne artefakty i są śmieszne (czasami) ale dla mnie to tylko dwulicowe, parszywe demony chcące tylko władzy i zabawy śmiertelnymi.Nie lubię żadnego i brakuję mi w skyrimie tego, że możemy powiedzieć tekstu w stylu ,,nie będę nic dla ciebie robił'' .Oni zawsze każą kogoś zabić i te bzdury o czempionach.

PostNapisane: 06 mar 2012, 15:21 
Casual
Casual

Gra w: The Elder Scrolls III Morrowind
Ja wybrałem Nocturne (jak wspomniał Sun Shadows w Skyrim głupio spolszczyli jej nazwę,więc napisałem jej nazwę z poprzednich TES-ów) ponieważ lubię ją za to że jest patronką złodziei i słowików (za co szczególnie ją polubiłem i questy dla niej wydają mi się jednymi z ciekawszych w Skyrim),kojarzy mi się z cieniem i nocą,a poza tym ma fajne artefakty np.szary kaptur (kto grał w Obliviona ten powinien wiedzieć o co chodzi),kościany klucz,oraz zbroję słowika.
Jako drugą wybrałem Azurę,ponieważ też kojarzy mi się z cieniem i mrokiem,także ma ciekawe misje i fajne artefakty,Gwiazda i Czarna Gwiazda Azury.Jest też patronką mrocznych elfów,których ostatnio zacząłem lubić.
Gdybym miał wybrać więcej to wybrał bym Sheogoratha,bo lubię tego świra,jego poczucie humoru i zadania (pamiętacie jego misję w Oblivionie ha ha ha,ale się ubawiłem :rotfl: ). Poza tym fajny jest Wabajack.

PostNapisane: 06 mar 2012, 15:42 
Casual
Casual

Dla mnie Nocturne i Clavicus

Clavicus- fajne teksty i sprawia wrażenie obojętnego. Po za tym ma psa

Nocturne- za całoksztalt

PostNapisane: 06 mar 2012, 15:46 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Ja wybrałem Azure i Molag Bala, nie wiem dlaczego, po prostu przypadł mi do gustu, jeślibym postanowił dać więcej opcji, wybrałbym Nocturne (sorry za spolszczoną nazwę), słynnego szaleńca, Sheogoratha, Hircyna, no i Mehrunesa Dagona, oczywiście!

(co do ankiety, siedziałem 10 minut, aż postanowiłem, że nasz patron zakazanej wiedzy się tu nie znajdzie.)
zresztą można napisać, jeśli któregoś nie ma :)

PostNapisane: 06 mar 2012, 17:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Ja oznaczyłem Malacatha. Każdy zapytany Ork a spotkałem ich w grze co niemiara mówił o nim bez przerwy. Wymieniał go w każdym zdaniu. Nie mówie że jest najfajniejszy, ale napewno najczęściej przewija się w grze.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona