Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 22:16

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim to RPG a nie jakiś FPS.....
PostNapisane: 05 kwi 2012, 11:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ja tam was nie rozumiem.
To, że inni grają na kodach to ich sprawa nie nasza - psują sobie rozgrywkę przy czym potem wyzywają skyrim od nudnej i nużącej gry. Osobiście gram bez kodów assassinem 340h gry za mną wcale się nie nudzę (może dlatego, że mam kilka save'ów o rożnych postaciach). Czasami się trzeba wspomóc kodem takim jak tcl gdy poziom jest po prostu nie do przejścia lub błąd gry. (Gram na expercie). Mam 38lvl moim skrytobójcom wątek złodzieji ukończony, zwiedzam skyrim, a dalej mam misje Czarnygłaz z wątku głównego.

Wtrąciłem swoje 3 grosze.
Dziękuję, dobranoc!

PostNapisane: 05 kwi 2012, 15:49 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 2 , Skyrim
doxxx napisał(a):
Ja tam was nie rozumiem.
To, że inni grają na kodach to ich sprawa nie nasza - psują sobie rozgrywkę przy czym potem wyzywają skyrim od nudnej i nużącej gry. Osobiście gram bez kodów assassinem 340h gry za mną wcale się nie nudzę (może dlatego, że mam kilka save'ów o rożnych postaciach). Czasami się trzeba wspomóc kodem takim jak tcl gdy poziom jest po prostu nie do przejścia lub błąd gry. (Gram na expercie). Mam 38lvl moim skrytobójcom wątek złodzieji ukończony, zwiedzam skyrim, a dalej mam misje Czarnygłaz z wątku głównego.

Wtrąciłem swoje 3 grosze.
Dziękuję, dobranoc!

Ja mam 24 lvl a dalej mam misję z dotarciem do rzecznej puszczy :D

PostNapisane: 05 kwi 2012, 16:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Trochę zeszliśmy z tematu, proponuję już zamknąć temat, a podsumowanie:
Każdy gra tak, jak chce, a kody są niestety czasami konieczne (albo nie niestety, kiedy poszaleje z nimi! Ale potem wczytuję save'a który był przed użyciem(a teraz przepraszam, będę się zastanawiał nad ankietą)

Pozdrowienia!

PostNapisane: 06 kwi 2012, 15:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Moja postać ma 53 poziom i nie gra się łatwo.Mam miecz pradawny i ebonową zbroję.Wszystkiego mam w
C**j.Broni i innych,ale dalej jest ciężko zabić takiego Draugra Deathlorda.Z łuku też jest ciężko.Gram od kilku dni po premierze i gram tak jak ty czyli "Nic na siłę".Dla mnie wczuwanie się w rolę jest zabawą.Czasami udaję,że prowadzę konwersację z NPC.Można trochę popuścić wodze fantazji i zacząć się tak bawić.
Taki styl bardzo polecam.
PS.Wszystko co mam zdobyłem sam i ulepszałem sam.To co mam daje mi chyba z 650 obrony lecz wszystko kute
było samemu.Broń to Naostrzony pradawny wielki miecz spopielenia ulepszony na legendarny i ma jakieś 170 obrażeń.Zajęło mi to chyba z 1/2 gry(nazbieranie surowców i kucie oraz dobijanie poziomu kowalstwa i zaklinacza).Ekwipunek kuty żebym mógł walczyć z Draugrami Deathlordami(Takie draugry to ja mam w każdej
jaskini lub ruinach.
@Ifrexalis Jeśli się nudzisz to zajrzyj do komend i pospawnuj sobie cesarskich/gromowładnych i ich tłucz.Albo rób wojny.Można też posprawdzać killcamy na nich.
Pozdrawiam,Gerian!

PostNapisane: 06 kwi 2012, 16:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ha!, wcale się nie nudzę :). Złapałem jakiegoś buga fajnego (czy może jakąś modyfikację.. - ale na pewno nie trainer, bo specjalnie sprawdziłem sobie, aby nie okazało się, że więcej "kwiatków" mam w trayu). Bug polega na tym, że przy opuszczaniu Helgen Keep (początek gry), podczas skradania się w legowisku niedźwiedzia, gra ładuje mi na profil pięćdziesiąt Smoczych Dusz. Za darmo :}.
Dla mnie ekstra - gdyż po prostu nie trawię zabijania Smoków, ot uważam, że są zbyt super i gdyby się dało, nie bawiłbym się w ogóle w "świętego jerzego".
Co do zabaw z Imperialistami i Stromcloakami - unikam tego jeśli tylko się da. Lokacje ala Korvanjund to przechodzę na konsoli (usuwając osuwiska z przejść), aby nie być zmuszonym brać udziału w tej wewnętrznej i irracjonalnej wojence, a mieć dostęp wszystkich Word Wall.

Zabawa w tej sesji polega u mnie na tym, aby robić co tylko się da, na opak - niezgodnie z planem twórców linii fabularnej.

PostNapisane: 17 sty 2013, 19:28 
Casual
Casual

Gdzie znajdę folder scripts albo source w plikach skiryme?

PostNapisane: 18 sty 2013, 11:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Chivalry, Wiedźmin 3, CS GO,Minecraft
Japierdziele,smarick :( ! Zrób nowy temat,a nie piszesz w zupełnie innym nie-na temat...

Ifrexalis: zbierasz na kolejne ostrzeżenie?

PostNapisane: 21 sty 2013, 11:08 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Nostale s3
Marcelus napisał(a):
Ja preferuje jednak "odgrywanie postaci".

Proponuje jakąś szkołe aktorską ,nagrywaj może jakieś seriale i wstawiaj na Youtube może kariere zrobisz. Prędzej ty kręcisz śmigłem (onanizujesz) "ODGRYWAJĄC" swoją postać , taki Majkello poprostu gra pierw smoka na 25-50 hitów potem 1-5 normalna kolej rzeczy postać ma być coraz lepsza nie gorsza ... W samą gre napierdzielam już kupe czasu i zabijanie bandytów na hita dalej mnie bawi :P.

Do tego wszystkiego bonusik dla wszystkich od Michałka : Onanizowanie - masturbacja, czyli pieszczenie swoich narządów płciowych w celu zaspokojenia potrzeb seksualnych, rozłądowania napięcia seksualnego. :D

Hamuj się trochę, bo odnoszę wrażenie, że sam "kręcisz śmigłem", wypowiadając się w taki sposób publicznie.
waber

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2