Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 08 maja 2021, 21:42

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Update wersja 1.6
PostNapisane: 12 cze 2012, 18:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: L.A Noire , DIABLO III , The Elder Scrolls V : Skyrim , The Elder Scrolls 3: Morrowind
bohun78 napisał(a):
Tak Polkot... masz rację... nie odpuszczę i będę ciągnął temat.
Nie Szymonie... nie masz racji... to nie wina modów... wiem że w dupie macie moją tezę że to nie ich wina, ale ciekawe ilu z Was zachowa się honorowo, gdy Wam to już udowodnię. Wystarczy, że plik update.esm dacie aby był czytany jako ostatni, i już zignoruje wszystkie mody jakie macie zastosowane, a gra będzie działała jak by ich nigdy nie było - choć nie w przypadku każdego moda ale... sami się o tym przekonajcie, co wam jakiś tam Bohun głupoty będzie gadał.

Mniejsza z tym. Siedzę już od godziny nad dochodzeniem, nawet Rutkowski bezradnie rozłożył już ręce.
Zainstalowałem najnowszy DirectX i zaktualizowałem go o pliki dla TESa - nic to nie dało
Zaktualizowałem C++2010 z płyty z grą - nic to nie dało
Robiłem kilkanaście prób ponownej instalacji po dokładnym wyczyszczeniu twardziela ze szczątków gry. Za każdym razem grę odpalałem bez modów, nawet nie były instalowane.

Jednak gdy już miałem wszystkim rzucić w cholerę jasną, nagle coś mnie natchnęło puścić filmik który nagrał Polkot - i w tym momencie chwała mu za to ! a jeszcze większa chwała mu za to, że włączył ekran menu w którym jak byk w dolnym ekranie zauważyłem wersję gry 1.6.87.0.6. Ze zdziwienia mnie przegięło tak, że o mało nie dachowałem biurkiem. Włączyłem moją grę, włączam menu a tu uparcie tkwi wersja 1.5.26.0.6 czyli taka sama, jak przed pobraniem Bety.

Mam to samo co bohun78 . Patrzę w menu na wersję : 1.5.26.0.6 .
Po klku sekundach gra wywala do pulpitu . POMOCY !!!

PostNapisane: 12 cze 2012, 18:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
@MaximumMORDOR chólera mam to samo.Podobno można zainstalować pacza i działa. Posiedzę nad tym .

PostNapisane: 12 cze 2012, 18:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Strona wcześniej dałem link do ściągnięcia TESV.exe w wersji 1.6.89.0.6
Ściągasz to, zamieniasz ze swoim plikiem w katalogu Skyrim i działa.

PostNapisane: 12 cze 2012, 18:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Pliki beta nie sa kompatybilne z polską wersją gry i w tym jest cały problem. Ja nigdy nie instaluje wersji beta patch-y i nie mam problemów. Po ostatnim cudownym ściągnięciu bez mojej wiedzy przez steam jakiej aktualizacji ( w dniu wczorajszym) okazało się, że mam ten sam problem co inni użytkownicy i postać zamiast normalnie się przemieszczać "ślizgała się", nie można było wykonać żadnej interakcji a gdy chciałem się przemieścić z miejsca na miejsce za pomocą mamy to gra wczytywała się w nieskończonośc i trzeba było korzystać z menadźera zadań by ją zamknąć - wersja gry pozostała bez zmian czyli 1,5. Dziś zrobiłem tak jak radzili innu użytkownicy i podmieniłem plik TESv.exe i ....no właśnie magicznie wszystko działa a w menu juz nie widnieje wersja 1,5 - coś tam, a 1,6. I to wszystko na ten temat. Link do pobrania pliku TESV.exe w postach wyżej.

PostNapisane: 12 cze 2012, 18:59 
Casual
Casual

Gra w: Fallout: New Vegas, Wiedźmin 2, Deus Ex: HR itd ;-)
Witam ponownie. Od wczoraj ''walczę'' z polską poprawką 1.6, nawet po odinstalowaniu wszystkich modów, oraz na nowo pobraniu gry przez Steam problem niekompatybilności występuje nadal w wersji pl, co najciekawsze Steam automatycznie instaluje pliki - Skyrim - Misc.bsa, Update.esm, Update.bsa, ale plików exe z wersji 1.6 pl już nie instaluje... Jak to wogóle mogło przejść??!!
Dodatkowo pliki ''Strings'' są ze starszej wersji gry (pl wersji gry) oraz plik translate_polish jest ze starszej wersji (przez co są błędy w tłumaczeniu np. save'ów). Osobiście zainstalowałem wersję angielską bez problemu wszystkie pliki się prawidłowo instalują, a na ''poprawną'' polską wersję tej ''ogromnej'' poprawki wymagającej całe miesiące tłumaczeń (;-)) poczekam po prostu (tydzień?). Mam obecnie około 40 modów i wszystko działa ok na angielskiej wersji 1.6.89.
P.S. Wygląda mi to bardziej na winę Cenegi niż Bethesdy czy Steam'u, Steam po prostu instaluję to co mu po'dano ;-)
Ehhh aż strach co to się będzie działo z polską wersją gry jak wyjdzie DLC i kolejna poprawka... :-/

Pozdrawiam.
;(
Edit: Gra w wersji 1.6.89 jest już dostępna od około tygodnia, więc gdyby Cenega była odpowiedzialną firmą to ''już'' od wczoraj byśmy mieli działającą poprawkę 1.6.89, a tak to oni dopiero ''teraz'' zabiorą się za tłumaczenie i zgodność z polską wersją gry. :omg:

Ostatnio edytowano 12 cze 2012, 19:06 przez Next_Gen_1987, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:05 
Casual
Casual

Panowie a gdzie wkleić ten plik tesv? mam w7 jak coś ? dzięki za pomoc ;)

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:08 
Casual
Casual

Gra w: Fallout: New Vegas, Wiedźmin 2, Deus Ex: HR itd ;-)
^ Do folderu Skyrim, tam gdzie jest już plik tesv.exe, chyba że masz pirata to nie wiem gdzie.

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:09 
Casual
Casual

już znalazłem ;P

Potwierdzam działa!!
Dzięki panowie dobrze, że przynajmniej wy dajecie rade bo firmy potrafią tylko wyciągać kase i wydawać takie placki ku wkurwieniu nas wszystkim !

Polacy do boju!

Ostatnio edytowano 12 cze 2012, 19:16 przez splinter3, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:14 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
splinter3 napisał(a):
Panowie a gdzie wkleić ten plik tesv? mam w7 jak coś ? dzięki za pomoc ;)

Wklej go do folderu z grą;
Mój komputer - dysk "c" - pliki programów (x86) - steam - steamapps - cammon - skyrim.
W lokacji 'skyrim" jest plik TESV.exe .
Przed podmianką plików skopiuj sobie gdzieś oryginalny plik ( a nóż widelec będzie jeszcze potrzebny) a potem zrób podmiankę.
I to wsio w tym temacie.

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:17 
Casual
Casual

Ja jeszcze zauważyłem , że jeśli daje nam doświadczenie, to skacze o kilka leveli , ale doświadczenie jak za jedno ;(

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona