Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 23:34

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Update wersja 1.6
PostNapisane: 01 cze 2012, 18:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Jesteś bardzo impulsywny i niczego dobrego to nie wróży ani dla Ciebie ani dla twojego komputera, tudzież i Twojej gry w Skyrim. Jeśli masz rzadki przypadek błędu (odnotowany ponoć na zagranicznych forach) - to pozostaje Ci tylko czekać aż wersja beta stanie się wersją alfa - a wtedy jeśli nadal będziesz miał ten błąd napisz skargę do Bethesda'y. Pozdrawiam ;)

BTW. A tak a propos zagranicznych forów, to nie ma oficjalnego zgłoszenia o takim błędzie (jak twój) w wersji Skyrim update 1.6 - masz szansę być pierwszym :D
https://unofficialskyrimpatch.16bugs.co ... /7078/bugs

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:25 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
A więc w tzw. między czasie, kiedy powstał powyższy post, który nadal twierdzi że ziemia jest płaska, ja postanowiłem zainstalować grę na dwóch innych komputerach. A tak na marginesie... nie na tej stronie to widziałem, ale nie mam czasu szukać igły w stogu siana gdzie widziałem opisany problem, bo poświęcam go na rozwiązaniu mojego problemu. Odczuwam też, że na siłę chcesz mieć rację nawet gdy możesz jej nie mieć. Nie przyjmujesz do siebie faktu, że mógłbyś się mylić. Teza złej konfiguracji sprzętowej z wiadomości PW to już śmiech na sali... brak argumentu.
A więc, zainstalowałem grę na moim laptopie. Nigdy wcześniej nie był na nim instalowany Skyrim, toteż nigdy nie były na nim żadne mody i tym podobne anomalie. Instalacja, aktualizacja - odpalam i gra idzie wzorowo. Inicjuję bete - powtórka z historii z mojego PC - identycznie ta sama sytuacja. Laptop mam w zupełnie innej konfiguracji sprzętowej, co jest oczywiste.
Mało tego, biorę grę i idę do syna zaprzyjaźnionego sąsiada. On nie gra w gry tego typu, i nigdy Skyrim u niego wcześniej nie był instalowany. Instaluję, aktualizuję - idzie, nawet dość płynnie jak na sprzęt z przed 5 lat. Wersja beta - TO SAMO co u mnie na PC i laptopie.

Nie chcę się wyrażać choć jak najbardziej było by to w tym miejscu wskazane... jeżeli nadal uważasz że ten bug jest indywidualny i występuję tylko u mnie, to ziemia faktycznie jest płaska.

Nie mam już do tego koncepcji.
Bardzo proszę, o wypowiedź wszystkich tych, którzy doświadczyli podobnego błędu (chociaż wiem, że nie chętnie gracze instalują wersję beta). Jeżeli ktoś ma podobny przypadek, piszcie. U mnie wystąpił on na trzech zupełnie różnych komputerach.

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może zatem pora na oczywistą oczywistość? - Dać Sobie Spokój. Wersja beta ma służyć eksponowaniu błędów - pomińmy, że wiele z nich przejdzie do łatki oficjalnej - póki co, nie ma nad czym się tutaj rozwodzić. Zaczekać, aż załatają, ew. poinformować ich o napotkanych bolączkach, celem upewnienia się, czy nad tym pracują.
A teraz? albo skorzystać ze stabilnej wersji, albo zagrać sobie w chess titans.

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
I ja również mam problem, jak kolega Bohun. Wywaliłem wszystkie mody, dwa razy zainstalowałem... i... d**a. Finalna wersja, to będzie to.

@Ifrexalis: Można jeszcze pograć w Pasjansa i sapera...

Ostatnio edytowano 01 cze 2012, 20:48 przez MrObk2000, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:47 
Adept analogów
Adept analogów

Ten problem dotyczy również wersji eng. Na szybko znalazłem w komentarzach Nexusa http://skyrim.nexusmods.com/news/articl ... 7#comments - a jest tego o wiele więcej. To już podważa stwierdzenie Polkota, że tylko ja mam taki problem. Dziwnym jest to, że jednym to idzie, a drugim nie. Na Nexusie również piszą że to konflikt modów... ale ja to mam nawet na kompie gdzie Skyrim zainstalowałem pierwszy raz.
Ifrexalis, po prostu nie daje mi to spokoju. Ale chyba masz rację, oleje to cienkim sikiem i poczekam na oficjalną łatkę.
Przy okazji, doczytałem się również, że w nowym DLC dojdą kusze ... pychotka :-) ... tylko nie doczytałem się kiedy ma wyjść te DLC i kiedy ma wyjść oficjalny patch 1.6.

PostNapisane: 01 cze 2012, 21:14 
Adept analogów
Adept analogów

Ifrexalis napisał(a):
Może zatem pora na oczywistą oczywistość? - Dać Sobie Spokój. Wersja beta ma służyć eksponowaniu błędów - pomińmy, że wiele z nich przejdzie do łatki oficjalnej - póki co, nie ma nad czym się tutaj rozwodzić. Zaczekać, aż załatają, ew. poinformować ich o napotkanych bolączkach, celem upewnienia się, czy nad tym pracują.
A teraz? albo skorzystać ze stabilnej wersji, albo zagrać sobie w chess titans.

Przychodzi mi jeszcze jedna rzecz do głowy, którą już przerabiałem w grze Rig'n'Roll z modyfikacjami. Tam niektóre mody nie działały na wersji 64 bit.
Czy Tobie beta działa ? a jak tak, to jaką masz wersje systemu operacyjnego ?

Z innymi modami była jazda po bandzie, gdy nie było najnowszej wersji Java, lub konkretnej wersji Java.

Ja mam wszędzie 64 bit na Windows 7 - na laptopie i u sąsiada też. to tylko moja teza z życia wzięta, ale może to być to.

PostNapisane: 01 cze 2012, 21:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Chyba nie, ja mam 32, i też nie działa... Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

PostNapisane: 01 cze 2012, 22:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ta, win 7 "x86-64". Tyle, że rzuciłem Ci ogólnikiem, z uwagi na zbędne dochodzenie do "kto ma rację, a kto nie". Korony tutaj nikt nie nosi. Nie podam Ci czy mi działa, czy nie, ponieważ w "Skyrim" już nie gram, a nawet gdyby, to z beta-wersji nie korzystam - Szczególnie jeśli chodzi o prace Bethesdy.

PS. proszę nie pisać posta pod postem - regulamin ktoś napisał i trzeba to teraz przestrzegać.

PostNapisane: 01 cze 2012, 23:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Dzięki bohun78 za linka do strony nexusa, poczytałem trochę:
http://skyrim.nexusmods.com/news/articl ... 7#comments
I choć nie ma tam takiego opisu jak Twój (iż postacie płyną zamiast chodzić) to jest kilka problemów z animacjami, jakkolwiek jest też kilka odpowiedzi iż usunięcie modów zawierających animacje (różne - bez znaczenia) załatwia ten problem. Jak czytam że Tobie na trzech komputerach wyszedł ten sam problem to chyba nad Tobą jakieś fatum ciąży :D ... albo we wszystkich trzech przypadkach popełniasz ten sam błąd. Ale jeśli jest tak faktycznie jak mówisz (nie mam powodu myśleć, że nas okłamujesz) to dowodzi tylko iż problem nie jest zależny od sprzętu i systemu operacyjnego. I jeśli prawdą jest że korzystasz z czystej instalacji bez żadnych modyfikacji. Więc pozostaje sama instalacja plików gry. Musi być coś co jednak odróżnia Twoje trzy uruchomione gry od mojej - która działa prawidłowo. Może konfiguracja gry?
Żeby się upewnić że nie mam omamów wzrokowych zrobiłem kolejny film - notabene dzięki linkowi od bohuna, gdzie pokazano zabicie smoka nie schodząc smoka:

@MrObk2000 kocie? sprawdź w katalogu gry (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim) takie podkatalogi: VCRedist oraz DotNetFX. Uruchom zawarte w nich programy czyli odpowiednio: vcredist_x86.exe oraz dotnetfx35setup.exe, mogą mieć wpływ na działanie gry (i dlatego są zawarte jako dodatki w katalogu gry). Napisz mi jaki jest rozmiar Twojego pliku "Skyrim - Animations.bsa" - ciekaw jestem czy mamy taki sam :) Pozdrawiam

PostNapisane: 02 cze 2012, 11:17 
Adept analogów
Adept analogów

Moja sytuacja jest dość zabawna. Kiedy kombinowałem przy tej aktualizacji, "płynące postacie" zostały nawet po usunięciu jej, działa mi plik VCRedist, ale nie działa to drugie, które wymieniłeś, a animations.bsa waży
41 373

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona