Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 14 maja 2021, 14:06

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Update wersja 1.6
PostNapisane: 04 cze 2012, 10:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
A więc finał finałów.
Zrobiłem jak poradził Polkot. Na pewno chciał dobrze, niestety, życie to nie koncert życzeń. Tak czy inaczej, wbrew swojemu zdrowemu rozsądkowi* pobrałem grę w całości z chmury. Nawet jak na mój szybki net, pobierała się dość długo. Pobrała mi się od razu do wersji 1.5.26.0.6 . Gdy ją uruchomiłem pierwszy raz, gra chodziła jak należy - oczywiście bez modów, i wyczyszczonym rejestrze po nich.
Po sprawdzeniu gry, zainicjowałem wersję beta 1.6 i okazało się, że nic się nie zmieniło. Wersja beta, nadal w menu świeciła jako wersja 1.5.26.0.6 a nie 1.6.87.0.6 Błąd latających, czy też zsuwających się postaci występuje nadal. Wszystko wygląda na to, że przy update nie pobiera się plik TESV który jak już wspólnie ustaliliśmy z Polkot'em, odpowiada za zmianę o zgodności wersji gry. I tutaj w stronę Bethesdy wiązka podziękowań za starania wobec swoich klientów - oczywiście użyłem tu szczypty cynizmu. Ten plik po prostu się nie pobiera w update do wersji 1.6

TESV Skyrim to najlepsza gra, jaką posiadam w swojej kolekcji gracza, a mam ją sporą. Tylko Skyrim daje mi to, czego nie dają inne gry - wolność i wybór. O te dwie rzeczy walczyli nasi przodkowie, oddając za to nawet własne życie. Każdy z nas chce mieć wybór, i każdy z nas chce być wolnym nawet wirtualnie. Zmęczyły mnie efektowne gry typu Call Of Duty, gdzie jak po sznureczku jesteśmy prowadzeni w tunelu skryptu do napisu The End. Skyrim taki nie jest, ona nawet nie ma napisu The End i właśnie dlatego zależy mi na tej grze, aby chodziła cacy. Właśnie dlatego dochodziłem dlaczego beta u mnie nie idzie, bo zależy mi na tym produkcie. Inni machnęli by ręką, ale ze mnie jest uparte bydle i nawet sprawdziłem wersję kolego Polkota, który w dobrej nadziei chciał pomóc. I tu odnosząc się do mojej * w tekście wyżej, pobrałem grę z chmury pomimo tego że wydawało mi się to iracjonalne, ponieważ robiąc weryfikacje plików, z chmury ściągają się wszystkie te które zostały uszkodzone, zmienione, lub skasowane - to po co ściągać całość z chmury ? ale zrobiłem to, bym mógł sobie powiedzieć że zrobiłem wszystko co mogłem.
Polkocie, dziękuję za pomocną dłoń i wskazówki, oraz spalone nerwy, ale jak sam widzisz... nie ma bata na ten problem, nie pomaga nic. Jest tylko jedne wyjście, podmienić plik TESV z działającej dobrze bety. Być może to by załatwiło sprawę, a być może i nie.
Także moi mili parafianie, Bethesda robi nas w bambuko. Domyślam się że albo padł im jakiś serwer na którym zostały umieszczone pliki bety, albo coś poknocili, albo... sam już nie wiem.
Tak czy siak, pobranie gry z chmury nic nie da, nie próbujcie tej metody, szkoda waszego czasu.

PostNapisane: 04 cze 2012, 11:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

polkot masz problemy z aktualizacjami? ja mam wiesz jak je rozwiązać ? a może ktoś inny wie ?

PostNapisane: 04 cze 2012, 12:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Pan.J napisał(a):
polkot masz problemy z aktualizacjami? ja mam wiesz jak je rozwiązać ? a może ktoś inny wie ?

Nie, nie mam kłopotu z aktualizacjami. Aktualnie używam wersji beta 1.6 i wszystko (prawie) jest OK. Jedynym błędem jaki dotychczas zauważyłem to taki że na panelu perków zamiast rasa "Nord" jest klasyczny napis "Lookup Failed" ale może być to związane z używanymi modami lub tym iż mam "lokalizowaną" wersję angielską (tzn. mam spolszczenie wgrane do wersji angielskiej) - to zresztą wcale mnie nie dziwi, bo już nie raz spotykałem się s tymi napisami :)
Ja próbowałem pomóc bohunowi ale wyczerpał mi się koncept, nie wiem dlaczego ma takie problemy. Ponoć instalował na trzech rożnych kompach i za każdym razem miał ten sam problem, więc z logicznego punktu widzenia, problem jest w sofcie, ale skoro ja mam dobrze i tysiące innych internautów tez ma dobrze, to gdzie jest przysłowiowy "sęk" tego, że jednym działa a innym nie - przy czym bobunowi nie zadziałało w trzech rożnych instalacjach - dziwne?
Większość forów internetowych dowodzi że problemy z wersją 1.6 spowodowane są używanymi modami, ja mam ich 14 i działają, ale używam modów które mało krytycznie wpływają na grę.
Czy wiem jak rozwiązać problem wersji aktualizacji 1.6 - nie wiem - mam za mało danych - u mnie działa, więc nie widzę problemu, zaś zgadywanie dlaczego innym nie działa, jest ograniczone jedynie do informacji jakie dostaję, ze szczątkowych niepełnych informacji - trudno podjąć ostateczne kroki aby naprawić błąd.

PostNapisane: 04 cze 2012, 12:57 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
A może tym "sękiem" jest to że masz wersję Angielską gry ? ... lecz spolszczoną. Może ta beta śmiga poprawnie tylko na tych wersjach ? nie wiem, ale może być taka ewentualność. Mody nie mają tu nic do rzeczy, już mówiłem że odpalałem świeże instalacje bez modów, i na innych komputerach również - mody są absolutnie wykluczone. Tysiącom wersja beta działa dobrze, ale tysiącom również nie działa, i nie można temu zaprzeczyć, takie są fakty.
No to nic... czekamy na pełną wersję łaty, może beta nie ma lokalizacji i dlatego taki lag - może nie oznacza na pewno. Zobaczymy.

PostNapisane: 04 cze 2012, 13:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
No cóż zobaczymy - choć jak mawia Ifrexalis; ilość błedów w Skyrim jest nieograniczona, nie wiadomo co nam przyniesie wersja ostateczna 1.6.
BTW ja mam faktycznie wersję angielską ale działa jak polska - choć nie mam pewności w jakim procencie, w każdym razie nie mogę np zdobyć osiągnięcia król przestępców (czy jakoś tam) z uwagi iż wszystkie wersje nie angielskie mają ten sam błąd iż nie zliczają nagród w poszczególnych miast ;)

Ostatnio edytowano 04 cze 2012, 15:07 przez Polkot, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 04 cze 2012, 14:07 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Jeśli chodzi o produkty Bethesdy to wyrażę się tak: Nawet, jak będzie dobrze, to i tak będzie beznadziejnie.
Chodzi tu o bugi i błędy ;)

Tytuł: Jak zaktualizować SKYRIM ?
PostNapisane: 05 cze 2012, 21:15 
Casual
Casual

Kupiłem SKYRIM :lol:. Wszystko ładnie i pięknie. Ale nie wiem jak zaktualizować do 1.6. Mam steam.

Tytuł: Re: Jak zaktualizować SKYRIM ?
PostNapisane: 05 cze 2012, 21:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szczerze? steam domyślnie sam załata Skyrim, co innego jeśli mowa dokładnie o 1.6, który można manualnie ściągnąć przez steam. Nie polecam jednak - jest to wersja beta, możliwe błędy siedzą tam i czekają aby dopaść - szczególnie nieobeznanego gracza. Zalecam wstrzymać się z wersją beta, poczekać na wersję finalną, a wtedy sama się ściągnie i zainstaluje.

Tytuł: Re: Jak zaktualizować SKYRIM ?
PostNapisane: 05 cze 2012, 21:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Steam , Ustawienia, Zakładka konto i tam jest opcja udział w testach beta ( powinno być aktualnie dostepnych 1 ) zmieniasz na udział i Ok

Ostatnio edytowano 08 cze 2012, 07:50 przez Szymon, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 07 cze 2012, 08:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

W zakładce mam już 2 pozycje w testach Beta.
Nie wiecie, o co chodzi z tą drugą?

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona