Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 23:04

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 8 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Update wersja 1.6
PostNapisane: 07 cze 2012, 18:53 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
Właśnie to sprawdziłem na Laptopie, gdzie mam nie skażoną modami instalację gry. Instalacja na laptopie po niemiłych doświadczeniach, służy mi jako "tester". Nie wiem co zmieniła druga pozycja, jest bardzo mała.Nie zmieniła na pewno błędu z suwającymi się postaciami. Błąd występuje nadal.

PostNapisane: 08 cze 2012, 05:48 
Casual
Casual

Gra w: Fallout: New Vegas, Wiedźmin 2, Deus Ex: HR itd ;-)
Witam.

Miałem ten sam problem z beta aktualizacją 1.6 w tej grze, naprawiłem go poprzez wybranie angielskiej wersji gry w Steam, ponadto zmieniłem opcje ''region pobierania'' z Polski na UK - London, po czym włączyłem opcje aby beta aktualizacje ściągały się dla Skyrima i... działa! Wersja TES.exe to nawet 1.6.89 a nie 1.6.87.
Następnie spowrotem wybrałem Polski język w opcjach Skyrima, i Steam pobrał polskie pliki (oprócz plików exe, które zostały z wersji angielskiej beta - 1.6.89 - ale na wszelki wypadek zrobiłem kopie tych plików aby Steam nie podmienił ich na starsze wersje 1.5.26.5). Więc mam najnowszą wersję beta gry i do tego po polsku xD
Może komuś się to przyda, także i na na przyszłą beta wersję 1.7 (bo lista bugów do naprawienia w Skyrim jest dłuuga...[chyba jak w każdej grze Bethesdy?] ;-)
Sam jednak daruje sobie narazie Skyrim, poczekam tak do wersji 1.7 i do super szykującego się DLC :-)

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:26 
Adept analogów
Adept analogów

TO DZIAŁA !

Wiedziałem że Pan "P" gada mi głupoty że to wina modów. Zastosowałem się do powyższej instrukcji, zrobiłem tak samo i działa ! NAWET Z ANIMACJAMI NA WALKĘ ! Nawet z modem na "Lepsze Konie" oraz "Opancerzone Konie" - działa wszystko. Uaktywniłem wszystkie mody a mam ich dokładnie 68 ! i działa ! Next_Gen_1987 gdzieś Ty był, jak mi tutaj Pan "P" się wymądrzał, oszczędziłbyś mi wtedy tyle czasu i nerwów. Masz człowieku u mnie dożywotnią wdzięczność ! A więc tak jak podejrzewałem, wina jest w uploadzie z Polskich serwerów.

Ja mam jeszcze tylko jedno pytanie, podczas gdy na koniu wyciągam łuk, znika mi HUD i celownik, strzelam na oślep. Pytanie brzmi, wiesz jak to włączyć aby był celownik ?

Do wszystkich zainteresowanych - w/w metoda przez kolegę Next_Gen_1987 DZIAŁA na 1000% tylko jest trochę czasochłonna, bo pliki na Steamie ściągają się leniwie nawet na moim szybkim łączu - ale działa i to bezbłędnie NAWET Z MODAMI na konie czy animację ! Kto chętny - POBIERAĆ

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Ja mam jeszcze tylko jedno pytanie, podczas gdy na koniu wyciągam łuk, znika mi HUD i celownik, strzelam na oślep. Pytanie brzmi, wiesz jak to włączyć aby był celownik ?

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Console
komenda tm i jeszcze jakieś dodatkowe parametry,ale się nie bawiłem

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:51 
Adept analogów
Adept analogów

Tak Szymku, to ja wiem... ale nie o to chodzi. HUD jest ale w momencie gdy wyciągam na koniu miecz czy łuk, HUD sam się wyłącza. Konsola i TM nic nie da. Walka mieczem to pikuś, ale z łuku bez celownika to największa extrema jaka może być. Strzały fruwają wszędzie, tylko nie w cel. W menu są dwie opcje dodatkowe jak przezroczystość paska HUD czy jakieś Fade - ale to jak by nie reagowało na ustawienia.

PostNapisane: 08 cze 2012, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Widać jeszcze muszą popracować nad celownikiem - w końcu beta :watpliwosc:

PostNapisane: 08 cze 2012, 14:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Radzę popracować nad pradawną metodą prymitywnych ludów- strzała powinna być skierowana w cel. To było przed nastaniem czasów wysmażania sobie na gałce ocznej celowników.

PostNapisane: 08 cze 2012, 16:55 
Adept analogów
Adept analogów

Sun Shadows napisał(a):
Radzę popracować nad pradawną metodą prymitywnych ludów- strzała powinna być skierowana w cel. To było przed nastaniem czasów wysmażania sobie na gałce ocznej celowników.

HA ! Chciałbyś ! A ja bym był szczęśliwszy jak by było tak jak mówisz. Strzelanie z łuku na koniu to prawdziwy majstersztyk, którego "prawie" że już opanowałem. Tu nic nie jest logiczny, starzały świstają w powietrzu i lecą wszędzie tam gdzie byś nie chciał. Nie ma prawa fizyki, nie ma prawa "chłopskiego rozumu" nie ma prawa... powiem tak - wolna amerykanka. Gdy najedziesz kamerą za głowę swego bohatera (bo nie ma widoku z pierwszej osoby na koniu) to starzała powinna lecieć prosto, swoją projektorią lotu do celu... ale nie, Bethesda sobie wymyśliła swoje prawa fizyki. Strzały lecą mocno pionem w górę gdy trzymasz łuk prosto. To jest irracjonalne, głupie, nielogiczne, irytujące, bulwersujące, wku*****ące, niesmaczne i... i... i... brak słów ! Jedynie to wzorowo działa walka na koniu z mieczem, to nie powiem, frajda z rozgrywki jest.

PostNapisane: 08 cze 2012, 17:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Meczu nie oglądasz? Konia nie testowałem (Ten *&^%$@#@! Steam się popsuł, i instaluję Skyrim na raty, jeśli w ogóle to jest możliwe... Jak nie to kiepsko ze mną) Ale do wszystkiego się da przyzwyczaić. A co do fizyki - to jest Dragonborn i łuk dragonborna! Może strzelać jak chce. Poćwicz sobie na jakimś celu - na przykład swoim kolanie.

PostNapisane: 08 cze 2012, 17:52 
Adept analogów
Adept analogów

Meczu ?... jakiego meczu ? :p5:
Zdobyli bramkę bo im kibicuję ot co ! :D

Możesz mi wyjaśnić jeszcze jaśniej, tak jak małemu dziecku o co chodzi z tym łukiem ? Mam strzelać sobie w kolano ? Pogięło Cię ? O co chodzi z tym łukiem dragonborna, tzn. tak bez pod kontekstów.
Co do Steama, nigdy nie miałem z nim kłopotów, chodzi i jak burza. Uważam go za wiele lepszą aplikację od Origin. Ale słyszałem wiele narzekań na niego, mi jednak nie dał powodów. Chyba że to jemu zawdzięczamy że nie chciał pobierać patcha 1.6 - ale to raczej wina serwerów.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 8 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona