Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 08 maja 2021, 22:38

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 10 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Update wersja 1.6
PostNapisane: 12 cze 2012, 09:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Czy dopisanie się do beta testów i wgranie 1.6 pomoże?

Nie pomaga , mimo,że teoretycznie wgrałem 1.6 z serwera z Anglii.
Nie pobrało 1.6.89.0.6 :omg:
Być może by pomogło ściągnięcia wpierw języka ang,pobranie 1.6 i wrzutka na polski,ale nie sprawdzałem, bo mam limit na necie.

Pomoc oficjalna:
Cytuj:
UWAGA! Z POWODU AWARII LINII TELEFONICZNEJ, DO CZASU ROZWIĄZANIA PROBLEMU PROSIMY O KONTAKT DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES: serwis@cenega.com

Piszcie ludzie do nich, bo to są kpiny :diablo: .

PostNapisane: 12 cze 2012, 10:25 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
Amerykanie to głąby !
Mam już tego dość ! Też mi pobrało aktualizację wczoraj i też mam problem, postać siedzi na krześle i w ogóle się nie podnosi, w ogóle nie chodzi. Puścili aktualizację która zmaściła grę - już po raz drugi ! No tak, ale jak nikt ie zgłasza błędów na ich oficjalnej stronie to nikt ich nie naprawia.
Na razie odkładam tą grę na bok, mam już dość tych bagów, błędów i ignorancji przez producentów. ]:->
Czas odpalić BF3 którego nawet jeszcze nie ruszyłem ;-)

PostNapisane: 12 cze 2012, 10:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Dziś steam przy odpaleniu Skyrim pobrał jakąś aktualizację - tak na marginesie nie była to łatka 1.6 Po odpaleniu gry moja postać zamiast chodzić to "ślizga się". Nie można wykonać żadnej interakcji a przy przenoszeniu się z jednej lokacji do drugiej z pomocą mapy gra się zawiesza. MASAKRA, PARANOJA, OBŁĘD, DNO !!!!

PostNapisane: 12 cze 2012, 10:55 
Adept analogów
Adept analogów

Owszem, jest to łatka 1.6 tylko przy update nie zaktualizował się plik TESV który odpowiada za wersję gry. Beta stała się aktualizacją i ma te same błędy, gdy była betą !
Trzeba zrobić tak, jak napisał wyżej kolega ale... to trwa długo, i wersja Polska ma problemy z czcionką a dokładnie "ż" i 'ł". Albo czekamy aż patałachy naprawią ten błąd. Jak nikt nie zgłosi błędu na ich stronie głównej (bo. np. taki Pan "P" twierdził że tylko ja miałem taki problem podczas bety, a sam posiadał wersję Eng. i siał propagandę że to wina modów) to mogą się tylko zorientować po tym, że nikt z Polski nagle nie gra. Ja już zgłosiłem błąd a raczej moja żona ;-)... Zgłaszajcie im błąd, im więcej zgłoszeń tym lepiej.
Najgorsze jest to, że nic nie da nawet ponowna instalacja bo z automatu pobierze się najnowszy update z obecnym błędem i problemem - to nie beta, że można się z niej wycofać.
Brak mi słów do tych patafianów !

PostNapisane: 12 cze 2012, 11:10 
Casual
Casual

Wczoraj kupiłem Skyrima. Mam identyczny problem co ludzie przedemną. Czytałem ten topic od początku i dziwiłem się czemu nie moge zrobić updata do 1.6 Okazało się ze juz go mam bo robi się od wczoraj chyba, AUTOMATYCZNIE. Ehh moje szczęscie i wydane 150zł na gre :) (akurat teraz mam wolne).

Pod jaki adres napisać aby złożyć zażalenie na tych czopów z bethesdy czy cenegi?

P.S.
Popierałem bohuna od początku tematu :) Tymbardziej, że zainstalowałem skyrima na czystym koomputerze.

PostNapisane: 12 cze 2012, 11:11 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
ehhh, tak dawno nie miałam okazji zagrać, zrobiłam sobie herbatkę, zacieram już rączki i a tu takie krzaczki :(( po prostu załamka (aż się na forum zarejestrowałam ;D bo tak to mi się nie chciało )
Ja mam tylko pytanie kto wpadł na pomysł żeby bete wrzucać jako patha?!

PS. napisałam do serwisu i ciekawe co mi odpiszą i czy odpiszą

PostNapisane: 12 cze 2012, 11:14 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Ja pisałem do Cenegi na adres pomocy technicznej: serwis@cenega.com
Dzwoniąc pod nr 022 574 2 574, byłem 8 w kolejce ! - podziękowałem więc i czekam na odpowiedź na maila.

PostNapisane: 12 cze 2012, 11:22 
Casual
Casual

Ktoś już wcześniej napisał iż najpierw trzeba ustawić język angielski w Steam, a następnie (po ściąganiu) spowrotem na polski (ale wcześniej należy wykonać kopię zapasową pliku ściągniętego do wersji angielskiej, pliku exe oczywiście). Po ustawieniu na j.polski ponownie rozpocznie się pobieranie, a jak się już zakończy należy podmienić pliki exe (wrzucić plik z wersji angielskiej). Jak na razie gra działa, aczkolwiek nadal przy każdym pliku save widnieje napis LOOKUP FAILED i nie mam gwarancji czy za niedługo znowu coś się nie spieprzy, więc chyba odpuszczę sobie Skyrima ;(
Niestety wszystkie mody wykasowałem jeszcze wcześniej wierząc w to co pisał pan "P" :) pozdrawiam wszystkich graczy

PostNapisane: 12 cze 2012, 11:52 
Adept analogów
Adept analogów

Ja też napisałem teraz jeszcze do Cenegi. Zgłaszajcie problemy do Cenegi serwis@cenega.com i na stronę producenta, choć by nawet po polsku ! http://www.elderscrolls.com Im więcej zgłoszeń tym lepiej, Twój głos jest ważny !

PostNapisane: 12 cze 2012, 13:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja nie podmieniałem wersji językowych - tylko zmieniłem wersję TESV.
Lookup Failed mam tylko w umiejętnościach w prawym górnym rogu.
Napis "Różne" w inwentarzu też jest uszkodzony.
Stany gry zapisują się normalnie.
To jednak i tak jest oburzające ,że z oryginalną grą muszę dociekać się wyimaginowanych sztuczek , by cokolwiek chodziło.

Dałem upust swojej złości i po wypiciu kawy wysłałem im maila ,nazywając rzeczy po imieniu - NIEDBALSTWO ]:-> .

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 10 z 20   [ Posty: 192 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna strona