Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 maja 2021, 23:12

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co myślicie?
PostNapisane: 07 cze 2011, 20:14 
Casual
Casual

Powiem szczerze że po klapie i niesmaku Obliviona jestem tą grą mocno zafascynowany. Myślę że może się zrobić ciekawie ale pozostanie umiarkowanym optymistą. Przed Oblivionem też było wiele obietnic a wyszło jak wyszło. Czekam z niecierpliwością! Postaram się dorwać premierową paczkę! ;D

PS:
For de niewidzialny rÓzHo0FffyYy jeD/\/0Ro0żE(

PostNapisane: 12 cze 2011, 21:16 
Casual
Casual

Ktoś napisał kiedyś, że Oblivion jest jak panienka na jedną noc podczas gdy Morrowind bardziej przypomina kobietę z którą chciałbyś spędzić resztę życia. Coś w tym jest lecz nie można czwórce odmówić uroku i polotu. W Morrowinda grałem długo, gra jest tak rozbudowana, że można przy niej siedzieć tygodniami, nawet miesiącami. W Oblivionie twórcy postawili na wartką akcję (stąd tez opcja przenoszenia bohatera z miasta do miasta) podczas gdy w części poprzedniej trzeba był targać całą drogę z buta. Chociaż dzięki temu uproszczeniu gracz zaoszczędzał mnóstwo czasu to zniechęcało to w pewien sposób do eksplorowania świata w poszukiwaniu nowych lokacji. Na szczęście w Skyrim powraca tradycyjny sposób podróżowania ;) Mam nadzieję, że w TES:V zostaną umieszczone same najlepsze aspekty wyciągnięte z poprzednich części i dane nam będzie przeżyć kolejną epicką przygodę. Pozdrawiam %)

PostNapisane: 18 cze 2011, 08:29 
Adept analogów
Adept analogów

Powiem szczerze iż nigdy nie grałem w żadną część z serii The Elder Scrolls %) . Ale to co widziałem na gameplayach z E3 wywarło na mnie duże wrażenie i myślę że gra zapowiada się super. To chyba będzie moja pierwsza część w którą zagram. B)

I' am Psycho - Redaktor/Newsman CrysisCore

PostNapisane: 20 cze 2011, 13:51 
Casual
Casual

@PatriX Weź zagraj w Morrowinda, żeby wkręcić się w klimat TESa ;) Gorąco polecam :)

PostNapisane: 23 cze 2011, 09:43 
Adept analogów
Adept analogów

Khan napisał(a):
@PatriX Weź zagraj w Morrowinda, żeby wkręcić się w klimat TESa ;) Gorąco polecam :)

Sie zobaczy :D.

I' am Psycho - Redaktor/Newsman CrysisCore

PostNapisane: 31 sie 2011, 08:56 
Casual
Casual

Jak do tej pory najbardziej udana częścią moim zdaniem jest Morrowind zobaczymy co pokaże Skyrim poza oczywiście grafiką ;)

PostNapisane: 31 sie 2011, 18:22 
Adept analogów
Adept analogów

mortiis555 napisał(a):
Jak do tej pory najbardziej udana częścią moim zdaniem jest Morrowind zobaczymy co pokaże Skyrim poza oczywiście grafiką ;)

Ale też Morrowind miał swoją solidną porcję bugów i kilka bardzo irytujących aspektów (np. Skrzekacze). Obliwionowi można też sporo zarzucić , ale tak naprawdę wkurzający był level scaling. W Skyrim już go nie będzie więc w zasadzie jestem spokojny i prawdopodobnie będzie to całkiem udana gra. Martwi mnie tylko interfejs w Skyrim bo na razie wygląda fatalnie, jakoś tak konsolowo :(

PostNapisane: 05 paź 2011, 10:12 
Casual
Casual

Jestem również zafascynowany nową odsłoną gry jak i fanem całej serii , ale mam pewne obawy . Po obejrzeniu wszystkich trailerów i game pleyów z gry . Trochę mnie niepokoi ta łatwość w pokonywaniu wroga za pomocą tak magii jak i oręża . Oczywiście chodzi mi o połączenie tego w całość . Rozumiem wspomaganie oręża czy też zbroi magią którą lubię . Ale władanie i niszczenie wroga dwoma sposobami na raz to trochę nie fair .Co prawda to od nas zależy jak postąpimy , bo przecież jako szlachetny wojownik mogę się tylko wspierać orężem . Ale jak znam życie to pewnie jakiejś pokusie ulegnę i parę kulek ognia poślę oponentowi :diablo: Czas pokarze co z tego miksu wyniknie , ale osobiście to wolał bym większy umiar podczas gry Wojownikiem :P

PostNapisane: 19 paź 2011, 17:31 
Adept analogów
Adept analogów

Ja poczekam aż ukaże się wersja z patchami i dodatkami w taniej edycja za jakieś 2-3 lata.
Wcześniej nie ma sensu ze względu na błędy których będzie cała masa jak w każdej nowej grze.

PostNapisane: 26 paź 2011, 13:53 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

I chyba masz rację... Ja do tej pory żałuję, że kupiłem Nowe Vegas, nie czekając na edycję GOTY, która co prawda jeszcze się nie ukazała, ale jeśli już będzie, to pewnie zostanie połatana ile trzeba i okraszona wszystkimi DLC. Przy Skyrim frustracja mogłaby być większa, bo Bethesda sama z siebie (czyli bez Obsidianu) raczej nie stworzy porywającej historii. Poczekajmy lepiej. Najlepiej kilkanaście lat, żeby ukazał się na GOG, bo jak pomyślę o Steamie, to mi się słabo robi trochę.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona