Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 06 maja 2021, 00:49

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 11 z 23   [ Posty: 223 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co was irytowało, bądź czego wam brakowało w serii TES?
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:55 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: The Elder Scrolls 1-5, League of Legends, The Elder Scrolls: Legends
A gdzie orkowie To na nas był strach jesteśmy najlepszą rasą do boju. Nędzna Stal jak i magia nasz kunszt podbił całe rzemiosło w wykuwanie zbrój w całym Tamriel. Malacath obdarował nas siłą i Odwagą. Toleruję Khajiitów. Nie znoszę Bosmerów jak i Argonian.

PostNapisane: 11 wrz 2012, 22:07 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Oblivion , Morrowind, STALKER
Najlepszą obok Nordów. W kowalstwie nikt wam nie dorównuje. Altmerów trzeba z buta odesłać do domu.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 07:37 
Kapituła FCoA

Mooras napisał(a):
Bandyta z 25 lv :
zdrowie 490
kondycja 245, załóżmy, że gra na Mistrzu, więc zadaję 2x mniejsze damage a wróg 2x większe, wiec wychodzi na to, że :
ja mam 95 zdrowia a wróg 980 :D
Czy to jest klimatyczne albo chociaż troszeczkę realistyczne? Patrząc na te statystyki można by stwierdzić że pokonanie większej grupki bandytów byłoby arcy trudne, no ale jedna przeszkoda : Sztuczna inteligencja, a raczej sztuczna głupota wrogów.

Ten przelicznik dotyczy zadawanych i otrzymywanych obrażeń a nie zwiększonego zdrowia! Nie wiem skąd ci więc to wyszło.
Co do sztucznej inteligencji. No tak, bo w takim Assasinie jest lepsza - wrogowie stoją w kółku i każdy pojedynczo podchodzi do ciebie, żeby po 2 ciosach leżeć na ziemi.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 10:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nie w AC wrogowie są bardziej wychowani czekają grzecznie na swoją kolejkę do raju ;p

PostNapisane: 12 wrz 2012, 13:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Peragon napisał(a):
Mooras napisał(a):
Bandyta z 25 lv :
zdrowie 490
kondycja 245, załóżmy, że gra na Mistrzu, więc zadaję 2x mniejsze damage a wróg 2x większe, wiec wychodzi na to, że :
ja mam 95 zdrowia a wróg 980 :D
Czy to jest klimatyczne albo chociaż troszeczkę realistyczne? Patrząc na te statystyki można by stwierdzić że pokonanie większej grupki bandytów byłoby arcy trudne, no ale jedna przeszkoda : Sztuczna inteligencja, a raczej sztuczna głupota wrogów.

Ten przelicznik dotyczy zadawanych i otrzymywanych obrażeń a nie zwiększonego zdrowia! Nie wiem skąd ci więc to wyszło.
Co do sztucznej inteligencji. No tak, bo w takim Assasinie jest lepsza - wrogowie stoją w kółku i każdy pojedynczo podchodzi do ciebie, żeby po 2 ciosach leżeć na ziemi.

Jeśli masz 190 hp i wróg zadaje ci 30 obrażeń, to jak grasz na Mistrzu, wróg zadaje ci ich 60, czyli teoretycznie masz 2x mniej zdrowia.
@up

Altmerowie powinni rządzić całym Tamriel :D
Grałem i Nordem i Orkiem w Skyrim, Ork mnie zniechęcił po przejściu tutorialu, bezużyteczna rasa, Nord jako tako ujdzie, ale machanie bronią dwuręczną jest dla mnie śmieszne, nawet Cesarscy a NAWET REDGARDZI są w Skyrim lepsi od Norda, gdyż posiadają bonus do Zniszczenia, które miażdży obie bronie.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:50 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ork nudny ? Oj poczekaj jak rozkruszy ciężkim młotem twą Altmerską czachę. I kto powiedział, że my Nordowie walczymy tylko dwuręcznymi broniami ? Potrafimy grzmotnąć jednoręcznym i poprawić tarczą oraz trafić z łuku w zakuty Altmerski łeb.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 15:01 
Kapituła FCoA

Altmerzy z punktu widzenia całego lore to mimo wszystko słaba siła pod względem militarnym. Są mocni, mają magię, ale ich zasoby ludzkie są nikłe. Cytuje z http://elderscrolls.phx.pl
Cytuj:
Nieprawdziwa jest teoria, podług której Wysokie Elfy mnożą się wolniej i rzadziej niż ludzie. Powolny przyrost spowodowany jest raczej tym, że dziewięć na dziesięć dzieci, które im się rodzą, jest ZABIJANYCH z powodu obsesji czystości krwii

I tym samym altmerzy nie są zdolni do prowadzenia długotrwałych konfliktów bo jest ich najzwyczajniej w świecie mało xD

BTW. Po co dywagować. Wiadomo, że Ork czy Altmer i tak skończy jako posiłek Bosmera :D

PostNapisane: 12 wrz 2012, 16:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
@up

No nieważne co się stanie, tak czy siak w końcu tak skończy, bo Bosmerzy to ludojady :D
Ale na bank nie stanie się to za sprawą tego, że jakiś kurdupel zdoła zabić Orka, a tym bardziej Altmera.
Cóz, co do gadki o Lore....może i jest ich mniej bo mają pewną obsesję, ale gdyby zrobić pojedynek 1 vs 1 Altmer vs Nord albo Ork, to oczywiste, że by wygrał, zanim Nord podbiegnie ze sowim dwuręczniakiem, lub jak się uparł kreator, napnie swój śmieszny łuk, zostanie podpalony albo sparaliżowany, Ork raczej łuku nie używa więc od razu może podziękować.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 17:25 
Kapituła FCoA

No ale ty mówiłeś o zawładnięciu całym Tamriel przez Altmerów, a więc to nie będzie walka 1 na 1, ale ogromne bitwy i walka trwająca kilka lat, a wątpię, żeby ich sojusznicy - leniwe Khajiity i siedzący lesie Bosmerzy tak bardzo byli chętni do pomocy.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 17:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up

Oj no, nie zabieraj mi marzeń :D Poza tym, czy ja tego aby nie mówiłem w innym dziale? Bodajże o MMO :P
A tam raczej gracze nie będą się rozmnażać, no i do tego nie będzie ogromnej przewagi liczebnej.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 11 z 23   [ Posty: 223 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna strona