Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 15 maja 2021, 03:12

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 23   [ Posty: 223 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co was irytowało, bądź czego wam brakowało w serii TES?
PostNapisane: 12 wrz 2012, 18:05 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Oblivion , Morrowind, STALKER
Bosmerzy znani są z częstych dezercji

PostNapisane: 12 wrz 2012, 19:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Z gadki o grach rozpoczęła się kłótnia o rasy i o Lore :P

PostNapisane: 19 wrz 2012, 08:19 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

O wiem i przypomniało mi się czego mi brakowało (no może przeoczyłem w Morku) burdeli mi brakowało lub zamutz-ów elfickich. Pasowałoby do klimatu i pozwalałoby odstresować się po ciężkim boja za niewielką odpłatą. Skoro Dragon Age mógł mieć burdel to czemu Tamriel nie może?

PostNapisane: 19 wrz 2012, 10:01 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cytuj:
Skoro Dragon Age mógł mieć burdel to czemu Tamriel nie może?

Bo to niepoprawne politycznie. Prędzej doczekamy się zadeklarowanych homoseksualistów (i to postrzeganych jako normalnych obywateli a nie dewiantów) w Tamriel niż tego co proponujesz. Niestety, takie mamy dzisiejsze czasy. W takim Daggerfall była zdecydowanie większa swoboda i zdrowy rozsądek. Zresztą, porównaj części "Prawdziwej Berenziah" - tą z Daggerfalla (nieocenzurowaną) i tą z Morrowinda i dalszych TESów (tu już cenzurowano).

PostNapisane: 19 wrz 2012, 10:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Nostale s3
Mi brakuje włóczni w skyrimie pisze juz któryś raz za kazdym razem w innym temacie :P

PostNapisane: 19 wrz 2012, 16:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

jest jakiś mod na włócznie do rzucania, chyba nawet na forum znajdziesz ; D ale fakt, też mi brakuje kijaszków :( kolejny powód żeby wrócić do morrowinda :P do caldery, 50złota na przywołanie włóczni i koksimy ; D

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

I to mnie wnerwia jak "obrońcy" moralności atakują dorosłe elementy w RPG. Fachowcy z NBC itp.
To naprawdę dziwne, że w CAŁYM Tamriel nie ma ani jednego burdelu.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:20 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V: Skyrim, World of Warcraft, Mass Effect, Portal
@up
faktycznie, nawet w Gothic II był a gra jest zakwalifikowana pod 15+

W Skyrimie irytuje mnie ta "bezklasowość" - odbiera to klimat gry. Ja rozumiem, że dzięki temu gra jest elastyczna i w ogóle ale jak da się zrobić maga bojowego, skradającego się używającego łuku gdy skończy się mana posilającego się mieczem dwuręcznym a w razie wypadku tarczą na tych trudniejszych przeciwników to... Dla mnie traci to sens.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:22 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
@kreator86
Nie chodzi tu raczej o ,,obronę moralności", w DA mieliśmy burdel, w ME sceny seksu, Wiedźmin jest tym wręcz przesycony. Chodzi tutaj raczej o to kim jest target gry, Skyrim był zamierzony jako taka gra dla każdego, i dla 13-latka i dla jego zapracowanego ojca. Z tego powodu Bethesda nie może dawać tych najdoroślejszych elementów do gry, ponieważ całkiem spora część targetu zostanie przez to zamknięta. Co innego takie Wiedźminy, które są w zamyśle przeznaczone dla dojrzalszych odbiorców. Fox News i inne tego typu kanały raczej nie wpływają na twórców gier, im więcej usłyszy o grze tym lepiej, skandal jest jednym z najlepszych sposobów na darmowy marketing ;)

@CherryGrove
Obawiam się niestety, że bezklasowość to jest jedna z rzeczy, które czyni TES TESem, tuż obok otwartego świata, świetnego lore i beznadziejnego AI :D

PostNapisane: 19 wrz 2012, 19:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
@up

Skyrim dla takiego 13- latka i jego ojca?
Hmm..to po co są ogranicenia wiekowe? Skyrim jest, cholera wie dlaczego, od 18 lat, więc raczej Bethesda nie powinna mieć kłopotów za umieszczanie tam tych najdojrzalszych treści, poza tym w Gothic II jest burdel, jest pokazana lekka scena seksu (przytulanie, całowanie oraz...ujeżdżanie, że tak powiem, jednak w ubraniach) i co? Gra jest od 12 lat, nikt się nie czepia. Większość osób, które teraz są fanami i hardkorowymi graczami Gothica mieli niecałe 10 lat gdy Gothic wychodził ( w tym ja) i taki burdel nie przeszkadzał we wczuciu się w ten wspaniały świat i fabułę....no albo Daggerfall, w każdej karczmie można znaleźć półnagą kobietę, której widać piersi lub tyłek, gra była od 16 lat, więc czemu niby Skyrim ma być grą dla dzieci? Daggerfall miał czasem dość dojrzałe treści i nikt się nie czepiał, bo wtedy jak gra była od 16 lat, to grali w nią 16 latkowie, dla takiego 8 latka nie dość, że było to zbyt trudne i skomplikowane, to wolał grać w piłkę na dworze, a nie jakieś tam gry komputerowe. Teraz jest gorzej, dzieci od najmłodszych tylko grają w te gry i to najchętniej w te szajsy w dorosłym opakowaniu i dlatego Bethesda nie może dać dorosłych treści do gry "od 18 lat" bo jak zagra w nią 10 latek, to rodzice się oburzą...

Edit, a w sumie P.S : dlatego uważam ,że gry od 16 bądź 18 lat powinny być nie tylko dojrzałe, ale też wymagające, zmuszały do myślenia. Irytuje mnie ta gadka, że SKyrim MUSI być łatwy, bo gra ma być dla wszystkich, w tym 10 latków, którzy nie potrafią grać w gry RPG, bo wiadomo, że jak ktoś ma 18 lat, to nawet jak jest nowy w RPG to szybko się poduczy w tym wszystkim i w krótkim czasie zostanie zawodowcem, a takie dziecko będzie machać swoim mieczykiem i mimo iż gra banalna, narzekać że jest za trudna i skomplikowana. Dam wam dobry przykład - Resident Evil 3, taki 10 letni 'zapaleniec' gier o Zombie (oczywiście FPS, bo jakże) nawet na Łatwym tej gry nie przejdzie nie mając trudności, jakby ta gra została wydana nie w 1999 roku, a w 2011, to byłby pewnie taki tryb, w którym jedno ugryzienie zombie zabiera jakieś 2% zdrowia.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 23   [ Posty: 223 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona