Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 17 sty 2021, 21:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najciekawsze miejsca
PostNapisane: 18 lut 2012, 19:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Jakie miejsca w Oblivionie są według was najciekawsze? (W Drżących wyspach też :)

Dla mnie najciekawszą lokacją oraz misją była twierdza( czy wioska) VITHARN, czy jakoś tak na samym południowym- zachodzie Drżących Wysp. Zostajemy tam uwięzieni w czasie i musimy zmienić bieg historii...

A w Cyrodiil? Nie wiem, czy nie będzie to Swiątynia Władców Chmur.

Tytuł: Re: Najciekawsze miejsca
PostNapisane: 25 mar 2012, 11:46 
Casual
Casual

Kurczę , w Drżących Wyspach to Ogrody Ciała i Kości a w Cyrodill jaskinia w którem ukrywa się Minimacro

PostNapisane: 16 kwi 2012, 11:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Też pytanie :omg: jakie najciekawsze miejsce w Oblivionie - oczywiście Oblivion!!! :rotfl:
Za każdym razem jak się wybierałem przez piekielne wrota, szykowałem się jak na wyprawę, sprawdzałem czy mam te cholerne młotki (20 zwykle starczało) czy mam strzały, poty, i czy wyzbyłem się niepotrzebnego ekwipunku (bo daedryczne artefakty były strasznie ciężkie) a potem... z lekką niepewnością (nigdy nie było do końca pewne gdzie Cię rzuci) przekraczałem granice światów. To były niezapomniane wrażenia, walka z całą hałastrą potworów, uciekanie, leczenie i strzelanie z ukrycia - nie było nieporozumień - wszystko co się ruszało, chciało Cię zabić. Oblivion - to jedne z najciekawszych miejsc całej serii TES ]:->

PostNapisane: 16 kwi 2012, 18:20 
Adept analogów
Adept analogów

A dla mnie to ta cała Otchłań była nudna jak flaki z olejem (bodajże 2 czy 3 rodzaje miejscówek) i dlatego schodziłem tam tylko gdy zmuszał mnie do tego wątek główny. A ulubiona lokacja ? zdecydowanie siedziba mrocznego bractwa :D

PostNapisane: 16 kwi 2012, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kefas napisał(a):
A dla mnie to ta cała Otchłań była nudna jak flaki z olejem (bodajże 2 czy 3 rodzaje miejscówek) i dlatego schodziłem tam tylko gdy zmuszał mnie do tego wątek główny. A ulubiona lokacja ? zdecydowanie siedziba mrocznego bractwa :D

No teraz żeś kolego pojechał po bandzie "...2 czy 3 rodzaje miejscówek" chyba nie grałeś w tę grę! Było chyba z 5 map Obliviona powtarzających się, plus specjalna pierwsza mapa w mieście Kwatch oraz kolejna dla Wojny o Brumę. A poza tym jak można tam nie wchodzić. Masz 9 miast do uratowania plus w/w dwie specjalne lokacje.
Nie rozumiem, grać w Oblivion i nie wchodzić do Oblivion'a? To jakbyś powiedział że grałeś w Morrowind, ale nie wchodziłeś na czerwoną górę, bo tam brzydko i szaro i ponuro. :rotfl:

PostNapisane: 16 kwi 2012, 19:18 
Adept analogów
Adept analogów

No wiesz jak dla mnie to jest tam nudno bo tylko hordy daedr, żadnych questów (poza tymi polegającymi na tym, by te miejscówki zamknąć) 5 map swoją drogą to chyba mało jak na tych kilkadziesiąt pewnie portali...
9 miast do uratowania... to samo co zawsze - rzeczywiście czerwona góra jest brzydka szara i ponura, ale diabelnie ciekawa w porównaniu do Oblivionów B)

PostNapisane: 22 kwi 2012, 15:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Polkot
Ja właśnie dlatego tam nie wchodziłem. Mogę się przyznac, że "na czysto" wymiotłem tą górę tylko raz, i to z wsparciem psychicznym osoby, będącej za mną.

Mówiłem już o zamku (również w Shivering Isles) do którego dość szybko prowadziła nas kampania? Bardzo lubię moment, kiedy trzeba się pozbyć małej grupki poszukiwaczy przygód, wciskając przyciski.

PostNapisane: 22 kwi 2012, 16:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Sun Shadows
Powtórzę za osiołkiem - Mam smoka i nie zawaham się go użyć. Tzn chciałem powiedzieć że mam w tym względzie odmienne zdanie. Wy mówicie o najciekawszych krainach jakby chodziło tu o grę przygodową. Argumenty o tym że w Otchłani jest tylko mordobicie a nie ma żadnych przygód, zagadek ani ambitnych zadań które by ... zmieniły bieg historii... nie przekonują mnie, bo mówicie o czyś innym chyba, a nie o grze RPG. Takie gry od zawsze (Oko Becholdera, Dungeon Master, Diablo) zawsze polegały na wybijaniu wrogów. W pewnym okresie dziejów Wrota Baldura nieco zmieniły ten typ gier przybliżając je do gier przygodowych - ale walka była i pozostanie jednym z najważniejszych aspektów - bo czymże byłoby wtedy rozwijanie skilla :D
Ja napisałem że w Otchłani ...nie było nieporozumień - wszystko co się ruszało, chciało Cię zabić... To jest jedyne miejsce w TES gdzie nie zastanawiasz się czy NPC jest partnerem do rozmowy, czy da Ci jakiś quest... czy da Ci w mordę. Tu w Otchlani jest wszystko jasne! Jest tylko mordercza walka o przetrwanie... bez żadnych dywagacji. I TO właśnie najbardziej lubiłem w Otchłani. :D
Pozdrówka <3

PostNapisane: 22 kwi 2012, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czy ja mówię, że mi się Deadlands nie podobały? Ja tylko powiedziałem, że na vvardenfell unikałem Czerwonej Góry jak tylko mogłem... Ja tam szukam ładnych widoczków, i domena Mehrunesa Dagona jak najbardziej pasuje pod to kryterium. Miejscówek nie liczyłem, ale chyba każda była inna... Pamiętam jedną z dużą liczbą podziemnych grot (to chyba była ta, w której zażywałem relaksacyjnych kąpieli w lawie, bo nie mogłem opuścić mostu), jest misja dla daedry - smoczka, wszystkie główne. I to główne były najciekawsze i najdłuższe.

Jeśli już mówić o wymiarach Otchłani, to podobał mi się też ten "Raj" w którym odzyskiwaliśmy Amulet Królów.

PostNapisane: 22 kwi 2012, 16:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sun Shadows napisał(a):
Jeśli już mówić o wymiarach Otchłani, to podobał mi się też ten "Raj" w którym odzyskiwaliśmy Amulet Królów.

Lubię polemizować ... bo to takie twórcze :) ale w tym przypadku zgodzę się Tobą, Raj to było pięknie i strasznie zarazem miejsce :aniol: :diablo:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona