Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 sty 2021, 06:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wampiryzm - przydatny czy przekleństwo?
PostNapisane: 15 maja 2011, 10:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Chciałbym się dowiedzieć jak postrzegacie wampiryzm w Oblivionie. Zawsze, gdy gracie jesteście wampirem, czy może unikacie spotkań z osobnikami, które mogą Was zarazić? Cenicie sobie i przydają się Wam wampirze bonusy, trzymacie je na stałym poziomie, czy irytuje Was ciągła potrzeba łażenia po nocach i regularnego wysysania krwi, aby móc podróżować w dzień i jakoś młodziej wyglądać?

Ja przez spory czas byłem wampirem, gdzieś przez ponad 1/3 mojej rozgrywki. Najpierw uważałem, że to fajne, ale równolegle starałem się pchać powoli zadanie z lekarstwem na tą chorobę. Jednak żałuję, że się w sumie nie zorientowałem i nie wyleczyłem tego na czas, bo niby więcej siły, parę bonusów etc. ale niesamowicie wkurzało mnie zabijające słońce i stary wygląd - nie chciało mi się ciągle latać i potrzebnej krwi wysysać, przez co często umierałem. Ostatecznie stwierdziłem, że wampiryzm jest fuj i staram się unikać roznosicieli (a już na pewno nie ściągnąłbym go na siebie przez tego wampira z Mrocznego Bractwa).

Tytuł: Re: Wampiryzm - przydatny czy przekleństwo?
PostNapisane: 15 maja 2011, 11:11 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Seria Wiedźmin
No właśnie - Też długo rozmyślałem. Być? Nie być? Jednak przekonałem się że to nie jest fajne. Łaź po nocach jaj jakiś mark. To nie dla mnie.
Byłem w tym zakonie (?) tępicieli wampirów, i jednak wolałem zatłuc jakiegoś i dostać (chyba) 250 oren... wróć, septimów. To mi bardziej pasuje

Wielki Komtur - Zakon Płonącej Róży

"Zabić Wiedźmina - Kur*iego syna!"

PostNapisane: 18 maja 2011, 20:01 
Casual
Casual

Zdecydowanie się zgadzam, z początku wydawało mi się to fajne, ale z czasem okazało się tylko jednym wielkim problemem, strasznie mnie to spowalniało, a te wszystkie bonusy mało się przydawały (rzadko kiedy je miałem na przyzwoitym poziomie)

PostNapisane: 04 paź 2011, 21:03 
Casual
Casual

Gdy grając trzeci raz zaraziłem się przez gapiostwo tym " wampiryzmem" to byłem mile zaskoczony że ta gra kryje przede mną jeszcze jakieś niespodzianki :) Jako że zawsze gram po stronie Światła , musiałem szybko problem rozwiązać . To miłe że gra dodała mi jeszcze trochę ciekawych chwil w tą wspaniałą przygodę :D

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 05 paź 2011, 18:23 
Casual
Casual

mi osobiście bardzo się podobała ta opcja. :) oczywiście trzeba było cały czas ganiać za krwią, ale coś za coś. ja z bonusów, które wampirom przysługiwały korzystałem cały czas i będę bardzo zadowolony, jeśli w następnej części też to się pojawi.

PostNapisane: 09 lis 2011, 10:04 
Adept analogów
Adept analogów

Ja kupiłem grę od razu z kilkoma dodatkami, między innymi siedzibą dla wampira. Więc problem znalezienia lekarstwa nie istniał. Wampiryzm to w sumie ciekawe przeżycie, ale na dłuższą metę meczący.

PostNapisane: 29 gru 2011, 14:57 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

wampiryzm ma swoje plusy i minusy wojownik nigdy nie powinien byc wampirem najlepiej skrytobojca lub mag
w oblivionie byc wampirem jest łatwo i niema wielu wyzeczen
pamietam jak bylo w morrowindzie przypadkiem zarazilem sie wampiryzmem i sie meczylem az zdobylem lekatstwo nie dalo sie lazic w dzien i spadla sila itp

PostNapisane: 30 gru 2011, 00:34 
Morelowaa Dziffka

bezelo napisał(a):
pamietam jak bylo w morrowindzie przypadkiem zarazilem sie wampiryzmem i sie meczylem az zdobylem lekatstwo nie dalo sie lazic w dzien i spadla sila itp

w oblivionie jak nie pijesz krwi to też dużo na tym tracisz :)

jeśli ktoś chce być wampirem "ot tak", bo lubi wampiry to jak najbardziej. jeśli natomiast ktoś oczekuje jakichś niesamowitych zdolności, to raczej nie u wampirów, i nie w oblivionie. to tak moim zdaniem.

PostNapisane: 30 gru 2011, 16:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

no tak ale w oblivionie wampiryzm dodaje jakies buffy ale trudno sie znim gra ale jak ktos juz tak bardzo pragnie to najlepiej byc wampirem skyrytobojca lub magiem

PostNapisane: 02 lut 2012, 20:41 
Adept analogów
Adept analogów

Ja zostałam wampirem podczas robienia misji dla Mrocznego Bractwa, na początku mi się podobało, wiadomo coś nowego, ale teraz próbuję ze wszystkich sił wyzbyć się tego "daru", nie chce mi się specjalnie wracać do przydrożnych karczm, żeby kogoś ugryźć, a strasznie irytuje mnie to, ze nie mogę chodzić w dzień.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona