Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 paź 2020, 19:58

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem: mroczne bractwo Sprawa honoru
PostNapisane: 05 sty 2014, 15:12 
Casual
Casual

Witam, mam problem. Otóż po zabiciu Alvana Uvani ( nie jestem pewien czy tak to się odmienia) wyskakuje komunikat, że nagroda i dalsze rozkazy znajdują się w wydrążonym pniu za sklepem mur tarcz. Gdy najadę na pień celownikiem nic się nie pojawia i nie mogę go otworzyć. Proszę o pomoc.

Tytuł: Re: Problem: mroczne bractwo Sprawa honoru
PostNapisane: 10 sty 2014, 17:33 
Casual
Casual

Hej,
Imię i nazwisko tego jegomościa to Alvan Uvani.
Pamiętam, że również wykonałem tą misję, jednak nie pamiętam, bym miał jakiekolwiek problemy, o których wspominałeś. Poszukałem trochę w Google, jednak nawet na anglojęzycznych forach nikt nie zgłaszał takich problemów. Znalazłem tylko wzmiankę, że istnieją w Oblivionie kontenery, których nie możesz otworzyć "normalnie" - to znaczy nie pojawia Ci się menu z zawartością, tylko od razu wskakuje to do Twojego ekwipunku. Biorąc jednak pod uwagę ilość osób piszącą, że jest to "bezpieczny kontener", w którym przechowują ogromne ilości rzeczy nawet wówczas, gdy nie wstąpią do Mrocznego Bractwa, wątpię, by tak było i w tym przypadku.

Do głowy przyszła mi jeszcze jedna rzecz. Swojego czasy nie mogłem odblokowywać krzyków w Skyrim (dzięki smoczym duszą). Szukałem w sieci rozwiązania i okazało się, że zmieniłem domyślny klawisz "R" na wygodniejszy dla mnie "O". Okazało się, że czasami gra nie zaskakuje na tą zmianę i krzyki trzeba było odblokowywać klawiszami domyślnymi (chociaż teraz nie mam z tym takich problemów - dosłownie dwa razy mi się to zdarzyło). W każdym bądź razie mój pomysł, to byś jeszcze raz ustawił klawisze kontrolne i spróbował ponownie.
Jeżeli to nie pomoże, to obawiam się, że nie jestem w stanie Ci pomóc.
Pozdrawiam

PostNapisane: 11 sty 2014, 10:06 
Casual
Casual

K'han napisał(a):
Hej,
Imię i nazwisko tego jegomościa to Alvan Uvani.
Pamiętam, że również wykonałem tą misję, jednak nie pamiętam, bym miał jakiekolwiek problemy, o których wspominałeś. Poszukałem trochę w Google, jednak nawet na anglojęzycznych forach nikt nie zgłaszał takich problemów. Znalazłem tylko wzmiankę, że istnieją w Oblivionie kontenery, których nie możesz otworzyć "normalnie" - to znaczy nie pojawia Ci się menu z zawartością, tylko od razu wskakuje to do Twojego ekwipunku. Biorąc jednak pod uwagę ilość osób piszącą, że jest to "bezpieczny kontener", w którym przechowują ogromne ilości rzeczy nawet wówczas, gdy nie wstąpią do Mrocznego Bractwa, wątpię, by tak było i w tym przypadku.

Do głowy przyszła mi jeszcze jedna rzecz. Swojego czasy nie mogłem odblokowywać krzyków w Skyrim (dzięki smoczym duszą). Szukałem w sieci rozwiązania i okazało się, że zmieniłem domyślny klawisz "R" na wygodniejszy dla mnie "O". Okazało się, że czasami gra nie zaskakuje na tą zmianę i krzyki trzeba było odblokowywać klawiszami domyślnymi (chociaż teraz nie mam z tym takich problemów - dosłownie dwa razy mi się to zdarzyło). W każdym bądź razie mój pomysł, to byś jeszcze raz ustawił klawisze kontrolne i spróbował ponownie.
Jeżeli to nie pomoże, to obawiam się, że nie jestem w stanie Ci pomóc.
Pozdrawiam

Dzięki za chęci, ale to nie pomogło. Nie zna ktoś kodu, który umożliwił by mi ominięcie tej misji?

PostNapisane: 11 sty 2014, 15:46 
Casual
Casual

seb321 napisał(a):
Dzięki za chęci, ale to nie pomogło. Nie zna ktoś kodu, który umożliwił by mi ominięcie tej misji?

Hmm, pogrzebałem jeszcze trochę i znalazłem coś takiego:

http://forums.nexusmods.com/index.php?/ ... ket-place/

Pierwszy komentarz mówi o problemie dokładnie takim, jak Twój.
Natomiast dwa ostatnie komentarze podają sposób, jak wpisać w konsoli kody, które dodadzą do Twojego wyposażenia te rzeczy, które powinny znaleźć się w tym pniaku. Ostatnia osoba wspomina, że jest to bug w grze, która dla nielicznych nie wgrywa właściwie wszystkich rzeczy..

Konkretnie kontener o który pytałeś to bodajże "dead drop #6"

Z drugiego linku ostatniego komentarza wynika, że kod tego miejsca to:

Dead Drop Orders #6 00030195

Zatem może faktycznie wpisz w konsoli to, co proponuje osoba w przedostatnim komentarzu:

500 złota
Player.AddItem 0000000F 500

Pozostała zawartość:
Player.AddItem 00030195 1

Dodatkowo w drugiej serii "propozycji dodawania" poprzez komendy, ta sama osoba proponuje, by w konsoli wpisać również (jak to określiła - "by zduplikować efekt drugiego bloku"):

SetStage Dark14Honor 100
oraz
SetStage Dark15Coldest 10

Wcześniej w tym samym komentarz jest podanych kilka linijek kodu, który chyba znajduje się w plikach .ini. Nie jestem pewien, czy trzeba zmienić u siebie tak, jak jest tam napisane, czy ta osoba tylko przywołuje kilka linii, które ma każdy, kto grę zainstalował i w nią gra.
Przyznam, że nie jestem w tym najlepszy, także mam nadzieję, że ktoś jeszcze coś Ci tutaj doradzi.

W każdym bądź razie spróbuj zacząć od wpisania dwóch pierwszych linijek i zobacz, czy poszedłeś dalej / czy masz to, co potrzebujesz.

Pozdrawiam

PostNapisane: 11 sty 2014, 17:37 
Casual
Casual

K'han napisał(a):
seb321 napisał(a):

Hmm, pogrzebałem jeszcze trochę i znalazłem coś takiego:

http://forums.nexusmods.com/index.php?/ ... ket-place/

Pierwszy komentarz mówi o problemie dokładnie takim, jak Twój.
Natomiast dwa ostatnie komentarze podają sposób, jak wpisać w konsoli kody, które dodadzą do Twojego wyposażenia te rzeczy, które powinny znaleźć się w tym pniaku. Ostatnia osoba wspomina, że jest to bug w grze, która dla nielicznych nie wgrywa właściwie wszystkich rzeczy..

Konkretnie kontener o który pytałeś to bodajże "dead drop #6"

Z drugiego linku ostatniego komentarza wynika, że kod tego miejsca to:

Dead Drop Orders #6 00030195

Zatem może faktycznie wpisz w konsoli to, co proponuje osoba w przedostatnim komentarzu:

500 złota
Player.AddItem 0000000F 500

Pozostała zawartość:
Player.AddItem 00030195 1

Dodatkowo w drugiej serii "propozycji dodawania" poprzez komendy, ta sama osoba proponuje, by w konsoli wpisać również (jak to określiła - "by zduplikować efekt drugiego bloku"):

SetStage Dark14Honor 100
oraz
SetStage Dark15Coldest 10

Wcześniej w tym samym komentarz jest podanych kilka linijek kodu, który chyba znajduje się w plikach .ini. Nie jestem pewien, czy trzeba zmienić u siebie tak, jak jest tam napisane, czy ta osoba tylko przywołuje kilka linii, które ma każdy, kto grę zainstalował i w nią gra.
Przyznam, że nie jestem w tym najlepszy, także mam nadzieję, że ktoś jeszcze coś Ci tutaj doradzi.

W każdym bądź razie spróbuj zacząć od wpisania dwóch pierwszych linijek i zobacz, czy poszedłeś dalej / czy masz to, co potrzebujesz.

Pozdrawiam

Działa. Dzięki bardzo. Temat do zamknięcia.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]