Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 paź 2020, 09:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: KIm grać
PostNapisane: 18 kwi 2014, 22:58 
Casual
Casual

Witam otóż już nie wiem jak budować tego zabójce bo kompletnie np nie radze sobie na 12 lvlu z misja z okiem nocturne ;d Wiec usunalem postac i sie zastanawiam jak budować te klasy jak wojownik mag i zabójce ;d

Ostatnio edytowano 18 kwi 2014, 23:31 przez Arinori, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: KIm grać
PostNapisane: 18 kwi 2014, 23:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Battlefield 4
Ciężka budowa :/ Ja Ci radzę spróbować 'wybrać' 2 z spośród 3 'głównych klas', czyli:
Wojownik
Mag
Złodziej
Przyjemnie Ci się będzie grało typowym paladynem, ale równie dobrze może być Magiem-Złodziejem ;)

Kliknij w sygnaturę!

PostNapisane: 18 kwi 2014, 23:35 
Casual
Casual

Samwise napisał(a):
Ciężka budowa :/ Ja Ci radzę spróbować 'wybrać' 2 z spośród 3 'głównych klas', czyli:
Wojownik
Mag
Złodziej
Przyjemnie Ci się będzie grało typowym paladynem, ale równie dobrze może być Magiem-Złodziejem ;)

No myślałem o zestawieniu jak

Rasa:Khajit
Znak:Wojonik(dla hp i udzwigu ;d)
Skille główne: Celność,Lekki Pancerz,Zabezpieczenia,skradanie,Alchemia,Przyzywanie,Akrobatyka ;d

Bo kurcze trudno zabójce zbudować bo jak bym nie chciał miec przyjemnosci to bym wziął Maga z Przyzywanie,zniszczenie i bym nawet sie nie trudził bo summony by mi zabijały wszystko ;/

Własnie a Ostrze skill potrzebny na zabójcy główne chodzi o misje w Mrocznym bractwie ;d

PostNapisane: 18 kwi 2014, 23:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Hmm, jakby na to nie patrzeć, bardzo dobrze to zbudowałeś :)
Jak pograsz, to daj znać jak się gra, bo jestem ciekaw efektu :)

Kliknij w sygnaturę!

PostNapisane: 18 kwi 2014, 23:46 
Casual
Casual

Samwise napisał(a):
Hmm, jakby na to nie patrzeć, bardzo dobrze to zbudowałeś :)
Jak pograsz, to daj znać jak się gra, bo jestem ciekaw efektu :)

Klase próbowałem i powiem ze się gra bardzo dobrze ale nie byłem pewny czy mi brakuje umięjetności Ostrze (i usunąłem przez przydadek save ;d)bo w mrocznym bractwie chyba wszystkie zabicia polegaja na ostrzu bo wątpie zeby łukiem mi misje zaliczyło,Bo ten zestaw nie jest kiepski ponieważ tworzysz summona jak np wiesz ze masz cieżkiego przeciwnika to sie bedzie bił z summonem a ty z łuku nawalał, a poleca sie kupic jeszcze np czar iluzji światło i wbić sobie iluzje(skill poboczny) na czeladnika aby chociaz ten paraliż początkowy miec bo może dupe uratować jak 1 raz przyzwany summon nie daje rady wtedy paraliz a potem nowego summona ;d

Jak to czytam to trochę straszne ale przepraszam ze to tak wygląda ;d

PostNapisane: 19 kwi 2014, 14:04 
Casual
Casual

Jakieś inne porady od kogoś innego??

Ja mam jedną - przeczytaj regulamin i nie dubluj.
Rosomaq

PostNapisane: 19 kwi 2014, 17:03 
Casual
Casual

A pomyłka faktycznie nie ten dział :wstyd: Już sprzątam.

Ostatnio edytowano 19 kwi 2014, 17:17 przez marcin77lechu, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 kwi 2014, 17:05 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

marcin77lechu napisał(a):
Graj kim chcesz i jak chcesz. Wybór rasy ogranicza się do wyglądu postaci. Grasz taką postacią która ci się podoba. Jest tylko kilka wyjątków jak np. elf wysokiego rodu. Ma pasywny bonus do magii. Bardzo przydatne dla maga na początku gry. Ale to niczego nie przesądza i możesz grać kim chcesz. Misje polegają na zabiciu kogoś i powinno ci zaliczać niezależnie od tego jak go zabijesz.
Na 12 lv możesz mieć słabą postać, ponieważ na początku szybko wbija się poziomy, przez co spotykasz silniejszych przeciwników, zaś twoje umiejętności są na niskim poziomie. Może to tylko moje odczucie, ale zawsze jak gram nową postacią to właśnie w pewnym momencie czuję brak poweru.
To czas na zajęcie się pobocznymi skilami alchemią, kowalstwem i zaklinaniem. Czas ulepszyć broń, pancerz i zadbać o bonusy do broni, pancerza,l życia, magii i innych umijętności itp.
Rozwijając broń na początku koncentruj się tylko na jednym rodzaju broni dopóki nie poczujesz że sobie radzisz. Czyli dla skrytobójcy to będzie łuk. Ja na początku biorę na towarzysza elfa z Rzecznej Puszczy, tego który uczy łucznictwa (nie pamiętam nazwiska). Uczę się u niego i podbieram mu kasę :aniol: W ten sposób wyciągam chyba z 50 poziom łucznictwa (bo więcej nie uczy). Do tego oczywiście skradanie. Do walki wręcz broń jędnoręczna i magia leczenia albo tarcza.Taki klasyczny wojownik. Tylko że to będzie twoja druga broń.
Jak chcesz grać magiem to oczywiście koncentruj się na magii zniszczenia, przywracania i przemiany. To broń, leczenie i pancerz maga. Dla maga ważne są bonusy redukujące koszt użycia magii. Mag żyje tak długo jak ma magię. Jak się skończy to giniesz.
Dla każdej postaci obowiązkowe umiejętności to alchemia, zaklinanie i kowalstwo. Bez tego będziesz słaby.

Patrz w jakim jesteś dziale Obrazek

Kliknij w sygnaturę!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]