Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 23 paź 2020, 11:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Problem] Oblivion;/
PostNapisane: 02 lip 2012, 10:13 
Casual
Casual

Witam, mój problem w Oblivion polega na tym że mam strasznie ogromne lagi juz przy tworzeniu twarzy postaci chociaz sa minimalne ustawienia grafy mój komputer spełnia wymagania na 100% poniewaz kiedys juz na nim grałem w TES IV teraz chciałbym sobie pograc znowu ale nie moge bo sa takie wielkie lagi, cóż moge zrobić?

Dodam że jestem po formacie, mam oryginał Kolekcja Klasyki razem z patchem polonizującym który zainstalowałem i nie pomógł

Ostatnio edytowano 02 lip 2012, 11:16 przez Ejtykolo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: [Problem] Oblivion;/
PostNapisane: 02 lip 2012, 10:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Proponuję "spolonizować" swoją wypowiedź. Pierwszy post i napisany "na odwal się" z dopiskiem "prosze o szybka odpowiedz". Kpiny.

PostNapisane: 02 lip 2012, 10:58 
Kapituła FCoA

Piszesz, że jesteś po formacie, a czy instalowałeś sterowniki do karty graficznej?

PostNapisane: 02 lip 2012, 11:16 
Casual
Casual

@2up jak nie odpowiadasz na temat to po gówno piszesz posta? nabijasz je tylko srając się o styl, nie jestem często na forum wiec mnie zrozum a jak Ci sie nie podoba moj temat to nie czytaj.

@up tak mam zainstalowane wszystkie sterowniki zarówno do dźwięku jak i grafy. Windows Xp SP3 mam

PostNapisane: 02 lip 2012, 11:37 
Kapituła FCoA

Normalnie powiedziałbym, że to problem sterowników, ale mowisz że zainstalowałeś. czy taki sam problem występuje w innych grach? i czy w menedżerze urządzeń prawidłowo wyświetlają ci się wszystkie rzeczy? //z góry przepraszam za możliwy brak polskich znaków bo pisze z komórki btw. a może by tak stworzyć wersję mobilną strony?

PostNapisane: 02 lip 2012, 11:45 
Casual
Casual

@up też tak uważałem dlatego zainstalowałem sterowniki po raz 2 (wszystko miałem) właśnie nie występuje w innych grach to jest jedyny przypadek, myśle że błąd leży gdzieś w opcjach no ale ja jestem zielony, dlatego tu na forum jestem, nie szkodzi ze tel:) umiem czytać nie tak jak ten @4up co nawet skumać posta nie potrafi ^^

PostNapisane: 02 lip 2012, 11:56 
Kapituła FCoA

Radzę z edytować posty. Człowiek, którego opieprzasz ma niebieski nick, co wskazuje na to, że nie jest zwykłym użytkownikiem, a więc może się skończyć bananem:D
A co do tematu, nie mam na kompie Obliviona, ale polecam ci zrobić kompletny reinstall gry, na wszelki wypadek zaktualizować jeszcze raz stery, a jeżeli to nie pomoże to musisz poeksperymentować z ustawieniami grafiki. Być może przestawiła ci się jakaś mała rzecz, która zamula obliviona. Chociażby 8-krotne wygładzanie krawędzi :D

PostNapisane: 02 lip 2012, 12:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

nie, nie banem. Mamy tutaj.. zasady pewne - o tam, na górze, w regulaminie. Na ban trzeba wykazać się większą dozą inwencji twórczej, że tak powiem - albo multikontami.

Ejtykolo, gościu, powiedz mi jedną rzecz. Wchodzisz do baru mlecznego, co robisz?
  • wołasz kelnerkę pstryknięciem palcami, pytasz o to czy ma wolny wieczór i następnie łapiesz ją za tyłek,
  • wołasz grzecznie kelnerkę, prosisz o menu, tudzież podajesz od razu dania, którymi jesteś zainteresowany,
  • wykręcasz kelnerce rękę, ciągniesz na zaplecze i żądasz wydania całego utargu,
  • zamawiasz kawę z mlekiem, pół rozlewasz po lokalu żłopiąc i doprowadzając do szewskiej pasji obsługę i innych klientów.

Gościu - na forum obowiązuje regulamin. Zacznij go przestrzegać i popraw pisownię oraz stosunek do innych. Póki możesz, oczywiście. Nie jesteś pierwszy, który rzuca się po zwróceniu uwagi - i zapewne nie ostatni. Obsługa nie ma czasu na dyskusje na tematy oczywiste.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 02 lip 2012, 13:17 
Kapituła FCoA

Ifrexalis nie chcę bronić autora tematu, zareagował zbyt gwałtownie, ale ty też nie zachowałeś się w pełni poprawnie. Mówisz, że łamie regulamin, a czy czasem twój pierwszy post nie był czasem lekko offtopic?
Wiem, że jest gorąco, pogoda jest duszna i wszyscy są nerwowi, jednak błagam. Wyluzujmy.

Pozdrawiam Peragon B)

PostNapisane: 02 lip 2012, 13:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

A więc pozostaje pisać za każdym razem prywatną wiadomość do autora. Czasem tak robię, zazwyczaj kiedy adresat wydaje się nie widzieć adnotacji. Zawsze można wrzucić swoją linijeczkę w post, który jest problematyczny, ale może się gość wtedy rzucać, że mu się "post modyfikuje". Miałem na innym forum pogaduchę z gościem, który uważał, że komentarz w jego poście, jest łamaniem prywatności, zamachem na jego osobę i inne tego typu bzdury. Mimo, iż komentarze wypisywało się poprzez oddzielny formularz, gdzie treści autorskiej nie było (dwie zmienne w bloku treści postu).
Także zastosowałem wpis oddzielny - który funkcjonuje na o wiele większych forach o najrozmaitszych tematykach. Zazwyczaj dochodzi do tego wygaszanie uwag, aczkolwiek tutaj takiej funkcji nie ma.

Offtopic? a co to za problem pominąć wpis moderatora i czytać dalej? To żaden problem. Kłopotliwe staje się to w momencie ustawicznego poprawiania kolejnych postów w tym samym temacie.

Prawda jest jedna: gdyby nie początkowe łamanie regulaminu, nie byłoby żadnych moich reakcji (bo powodu by nie było, a w Oblivion nie gram).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona