Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 19 paź 2018, 19:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wiedźmin 2 inne talenty niż te które pamiętam ?
PostNapisane: 15 maja 2015, 23:40 
Casual
Casual

Witam, postanowiłem zagrać sobie na nowo w wieśka 1 i 2 dla nadchodzącej 3, dodam że mam aktualizacje do 3.4.1 ponieważ chciałem zagrać z modem full combat rebalance 2.0... Jednak później wyłączyłem ten mod bo jednak gra stała się zbyt prosta z powodu bloku quen -_-.
Tak czy siak, wyłączyłem, odpaliłem nową grę i dopiero na 5 poziomie zorientowałem się że talenty wiedźmińskie tzw "treningowe" mam inne niż te które pamiętam (screena nie zrobię bo przycisk printScreen o kopiuj/wklej do painta coś nie działa we Wieśku), tak czy siak są inne czyli nie nazywają się tak jak tu http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1146&PART=30
dla przykłądu
nr 3 u mnie zamiast parowanie to jest jakaś zręczność :O
nr 2 u mnie zamiast hart ciała jest jakaś wola :O...

Opisy też są inne, nie ma napisane co dodaje, sam talent, opis jest bardziej złożony w zręczności "niemal nadludzki refleks, zręczność i szybkość pozwala wiedźminom na wykonywanie wyjątkowych wyczynów w walce" ... Przez te opisy nie mam pojęcie czy to cokolwiek mi zmienia xd, czy ktoś też tak miał, co mam z tym zrobić ?

=======================
EDIT:
Nie ważne... ponoć aby aktywować mod to trzeba mieć user content management od redkita i aby wyłączyć również... gówno prawda bo trzeba ten mod odinstalować lol

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]