Teraz jest 22 sty 2022, 00:10
Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 14 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze wyobrazenia co do Fable IV
PostNapisane: 01 lut 2013, 23:05 
Casual
Casual

Żeby w Fable IV (kontynuacja The Journey na kinecta) uratować Dębową Dolinę, bohater musiałby zakupić szambiarkę :D

Natomiast jeśli Fable byłoby umiejscowione w 500-letniej przerwie miedzy Fable a Fable 2, to nie wydaje mi się, żeby możliwość uratowania Dębowej Doliny byłaby dobrym pomysłem. To po prostu opowiedziana historia, nie pasowałaby do lore. W dodatku Reaver byłby już stary i pewnie by umarł, gdyby nie to, że pomagał sobie ciemną stroną mocy, a ma już kilka setek, chociaż nie tyle co Teresa.
Moim zdaniem Lionhead źle zrobił, że tak szybko przeskoczył do innej epoki. Dla mnie lepiej, bo kocham steampunk, ale mogli się nie śpieszyć i dopowiedzieć to co jest "kontynuowane" w Fable 2 lub to, co wywarło taki duży wpływ na zmechanizowany już później świat.

Gratki co do Xboxa. Ja poczekam na to, co zaoferuje nowa konsola od M$, później pomyślę, bo też chcę zagrać w Fable 2. Że LH nie chciało tego przenieść :(

PostNapisane: 03 lut 2013, 22:12 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Raczej nie o tym pomyślałem. Jesteśmy Super Mega Hero z rodu Aeonów więc czemu nie możemy odbić Dębowej Doliny z rąk cieni ? Potem wpłacamy bodajże troche kaski i ktoś tam odbudowuje doline. Co do czasu akcji to wydaje mi się że będzie to może z 50 lat od F III, raczej w Fable nie wyobrażam siebie z karabinem AK47. A co do Łupieżcy (Reavel PL) to niech cierpi, jakoś za nim nie przepadam. Swoją drogą zastanawiam się co z Bohaterem z Fable : Zapomniane Opowieści , Fable II i Fable III skoro "Ci w których żyłach płynie krew Aeonów" są nieśmiertelni... Może dowiemy się w Fable IV, może rodzinne spotkanie :D

PS: Chłopie naprawde warto kupić Xboxa dla tej gry. Pozatem nie wiadomo czy IV wyjdzie na blaszaka ... Za xboxa + Jeden pad zabuliłem 600Złoty

PostNapisane: 05 lut 2013, 18:21 
Casual
Casual

Właśnie sęk w tym, że Dębowa Dolina jest pod wodą ;D

Co do bohaterów, to mimo że jest książka o tym i można też się tego dowiedzieć z gry, nie do końca wiadomo, czy aby na pewno wszyscy z Archonów byli nieśmiertelni.

Jak można przeczytać na wiki (nie żeby na 100%, ale to też było pewnie wspominane w książkach, ale ja nie jestem jakimś ogromnym fanem lore, bo w Fable 3 nic nie czytałem, głównie dlatego, że ominąłem Fable 2, a tam pewnie o tym było), Bohater Bowerstone (Fable 2) zmarł około pięćdziesiątki, pozostawiwszy Logana i bohatera z Fable 3.

Mega spoiler z Fable TLC
Spoiler:

Mega spoiler z Fable 3 i książki Fable: Edge of the World
Spoiler:

Spoiler odnośnie kosy
Spoiler:

Mega spoilery odnośnie Fable TLC, 2, 3.
Spoiler:

Bohater Southcliff (bohater minigierki dziejącej się 10 lat przed wydarzeniami z Fable 2) - uznany za zmarłego.

Być może Archonowie byli nieśmiertelni do użycia Spire, czyli nieśmiertelny jest jedynie pierwszy Archon - William Black. Ale dlaczego Teresa nie umiera ze starości? W końcu ma 550 lat. Być może dlatego, że jest wieszczką? Możesz zagrać w Fable: The Journey i zobaczysz, co się stanie. Wracają do tej nieśmiertelności, to może to też oznaczać tylko i wyłączenie nieśmiertelność wieku. *
Spoiler:
dlatego że oni mieli oznaki starości. Natomiast Scythe być może ma inny rodzaj nieśmiertelności, bo moim zdaniem, on już dawno się rozłożył.

Co do Xboxa, to niestety jestem niepełnoletni, nie zarabiam i nie mogę sobie pozwolić na dwie konsole :P
Jeśli Fable 4 wyjdzie tylko i wyłącznie na Xboxa, to już na Xboxa nowej generacji. A to byłby kolejny wydatek.

*spoiler z Fable TLC

PostNapisane: 06 lut 2013, 17:49 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Niby wszystko pięknie ale w Fable TLC było gdzieś to napisane. Nie pamiętam gdzie, ale pisało "Ci w których żyłach płynie krew Aeonów są nieśmiertelni".
PS:Sam też jestem niepełnoletni. W takim wypadku szukasz robotu u znajomego, kolegi , gdziekolwiek jak ja :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 14 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2