Teraz jest 16 sty 2022, 22:50
Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z Fable III
PostNapisane: 15 sie 2012, 10:32 
Casual
Casual

Grałem w I część... spodobała mi się tak, że przeszedłem ją 23razy już

od kilku dni mam fable III (kupiłem samego cd-keya, a gre ściągnąłem z chomika)

Z początku strasznie mnie wkur....zało wszystko
system walki.... dupowaty - wolałem fable I
brak czarów z fable I, tylko jakies durne rekawice
najbardziej mi brak fizycznej tarczy, bo dzieki niej zawsze zyłem i leciałem na pałę z mieczem xD

Jest wiele do poprawienia,

Jeżeli dałoby się gdzięś napisać do Mcsoftu z uwagami do Fable 4, to oto o co bym poprosił
Ruiny, posągi, książki, przedmioty z Fable I (do znalezienia, moga byc np. zardzewiale, ale zeby byly - np. legendarna patelnia z 4 slotami)
i wprowadzenie więcej smaczków z Fable TLC

Zmiana infrejsu walki i dodanie np. starożytnej magii
poprawienie co-op by mozna (za zgodą obu) więcej czynić w świecie itd.

Ale jak troche pograłem, to jest to w miarę zjadliwe w Fable 3, chociaż długość i wielkość świata i system co-op pozostawia wiele do życzenia i mnie rozczarował....

daje
7/10
(Fable I dostaje 8.5/10)

PostNapisane: 25 wrz 2012, 17:58 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mi Fable 3 się podobał może nie tak bardzo jak jedynka ale był całkiem spoko przeszedłem go 2 razy i zamierzam jeszcze z raz czy dwa. Polecam tą grę fanom RPG jak i zarówno serii Fable
Ode mnie Fable 3 ma 8,5/10

- ATI Radeon 4850
- 3 GB RAM

Sprzęt do grania : Xbox 360 Slim 250 GB

PostNapisane: 04 paź 2012, 11:20 
Casual
Casual

Szkoda że mamy mały wpływ na rozwój naszej postaci. Może ktoś powiedzieć jaki jest najlepszy sposób na zarabianie kasy ??? Ciekawi mnie co kryje się w skrzyni w naszym skarbcu. By ją otworzyć trzeba podobno sporo kasy mieć.

PostNapisane: 06 gru 2012, 00:17 
Casual
Casual

Jestem strasznie rozczarowany z Fable 3, to naprawde nie to samo, co Fable TLC. W Fable 2 nie grałem, bo xboxa nie mam, więc do tej części nie mam porównania.
Przed chwilą przeszedłem grę, koniec gry jest tak ch**owy, że to masakra. Zabijasz kilka grup jakiś tam cieni, kilku strażników, i na koniec walczysz z Walterem, myślałem że to dopiero się zaczyna walka, tzn. po walce z Walterem będzie jeszcze coś, a tu ukazuje się moim oczom filmik i koniec gry...masakra.
W Fable TLC było przynajmniej co robić, trzeba było przejść ileś tam krain i zabijać potwory Jacka(o ile jeszcze dobrze pamiętam, tak się zwał), a trochę to trwało. Pamiętam, że nieźle można było sobie powojować i finałową misję robiło się min 40min, a Fable 3...10 min na to potrzebowałem.

Są dwie rzeczy, które w sumie mi się spodobały:
Pierwsza rzecz to fabuła. Całkiem ciekawa. Z zaciekawieniem wykonywałem kolejne GŁÓWNE zadania. Podkreślam główne, bo poboczne robiłem tylko, żeby zdobyć te pieczęcie gildii. Fable 3 w ogóle nie zachęcił mnie to wykonywania misji, nie miałem najmniejszej ochoty do zrobienia tego, co w TLC było przyjemnością.
W ogóle podoba mi się pasek życia...cholera jaki pasek, przecież go nie ma. No właśnie, nie ma go. W sumie 1 pote życia jaką zużyłem było w tej jaskini w aurorze, gdzie tych cieni było w ch** dużo. Przez całą grę spiłem ok 15, bo były chwile, że było dużo potworów. W części finałowej spiłem tylko 1!!!! pote życia.
Paska many także nie ma, zaklęciami walić można było ile się chciało. Na cholere mana??? Zaklęcia przecież są za darmo(cholera, co za idiota to wymyślił).
Wracając do fabuły(bo od tego trochę odeszłem). Całkiem wciągała, ale tylko na początku. Potem zaczęło mi się nudzić, jak jedenym ciekawym zajęciem było wykonywanie głównych zadań. Ciekawie zrobiło się, jak zostałem królem(i tu dochodzimy do drugiej rzeczy, która mi się podobała, bycie królem). Fajnie podejmowało się decyzje o funkcjonowaniu królestwa.
Ale koniec mnie rozbroił, myślałem że żołnierzy, których trzeba było uzbierać, jakoś będą walczyć, tzn będzie jakaś zajefajna bitka, a tu nic.
W ogóle wyposażenie nie było potrzebne. Od początku do końca można było grać z podstawowym eq, które było silniejsze wraz z rozgrywką i podejmowanymi decyzjami. Ubrania, zbroje, to chyba w ogóle ochrony nie dawało, chyba tylko dla wyglądu było zrobione.
Szczególnie zaklęcia mnie zniesmaczyły, stoisz i napier****sz zaklęciem obszarowym ile chcesz(BO MANY NIE MA) i tyle całej filozofi.
W Fable TLC ciągle trzeba było dbać o potki, żeby nie brakło, szczególnie jak walczyłeś na arenie, to dopiero było zabawa, aż chciało się grać.

W ogóle Fable 3 jest jakiś krótki, jednego wieczoru grałem ze 3-4h, a potem za kilka dni zagrałem ze 4-5h i po grze, tyle filozofii. Naprawdę nie mogę przeżyć tego, że ta część jest tak słaba w porównaniu z pierwszą częścią.
W weekend zagram sobie znowu w Fable TLC.

PostNapisane: 02 lut 2013, 20:51 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra dobra , ale kilka drobiazgow naprawde boli .

1. System umiejetnosci . W Fable 2 byl genialny , gesty poznawane z ksiag , umki z punkty a tutaj wszystko ze skrzynek .... Totalne dno ...
2. Tutaj nie darady byc dobrym bohaterem ... Nawet jesli chcemy poprostu nie da sie .
3. Gra jest banalnie latwa i dlugoscia nie zachwyca .

Cala reszta jak najbardziej ok .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5