Teraz jest 23 wrz 2018, 20:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 13   [ Posty: 126 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Status Widmo - Wasze opinie i uwagi.
PostNapisane: 18 gru 2011, 16:32 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Status Widmo, wortal poświęcony serii Mass Effect, jest obecny w sieci już od ponad siedmiu miesięcy. Krok po kroku tworzymy i rozbudowujemy kolejne działy i opracowujemy najnowsze tematy. Redakcja nie ustaje w wysiłkach by usprawniać działanie i poprawiać wygląd wortalu.

Ten temat jest miejscem na Wasze opinie dotyczące Statusu Widmo. Wasze pochwały będą dla nas niczym szklaneczka lodowej brandy Serrice, a wasze krytyczny uwagi weźmiemy do serc i obiecamy poprawę.

- Co podoba się Wam w wortalu? Czego nie lubicie i co was drażni?

- Co chcielibyście zmienić? Jakie nowe działy / informacje chcielibyście, żeby powstały?

Redakcja Statusu Widmo czeka na Wasze opinie. :)

Tytuł: Re: Status Widmo - Wasze opinie i uwagi.
PostNapisane: 18 gru 2011, 18:06 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Mój pierwszy post na forum i w takim dziale xD Wasz wortal jest chyba jedynym tak dokładnie opisującym każdy aspekt z uniwersum Mass Effect. Konkurencja niestety, a stety dla Was nie ma pełnej "bazy danych". Ciesze się że na Waszej stronie nawet można znaleźć informacje o wzmacniaczach biotycznych z pierwszej części, a nie wszędzie jest takie zestawienie. Śmiało można przyznać wortalowi piątkę z plusem.
Co do nowych działów, to postaraliście się by ciężko było coś nowego wymyślić. Jest tu praktycznie wszystko.

PostNapisane: 18 gru 2011, 18:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Dziękuje w imieniu całej redakcji za miłe słowa ;)

PostNapisane: 18 gru 2011, 19:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Hm, to może i ja coś dorzucę od siebie?

Po pierwsze chciałam zauważyć, że w ogóle serwisy Gamewalku cieszą się dużą popularnością wśród internautów, co chyba najbardziej widać po wynikach ankiet. Ja sama, zanim zajmę się jakąś grą, w pierwszej kolejności lubię się dowiedzieć o niej kilku rzeczy właśnie na podobnych wortal i zauważyłam, że często-gęsto Wujek Google podaje Was w pierwszej kolejności (i to nie tylko Status Widmo).

Wortal jest nieźle rozbudowany (od strony technicznej oraz merytorycznej, poszczególne zakładki bardzo się przydają: bez nich nie uzbroiłabym Adeny ^^), choć widać, że faktycznie kilku rzeczy brakuje w niektórych działach, ale prężnie działacie dalej i uzupełniacie. Plusik dla Was. Kolejny za to, że faktycznie na stronce coś się dzieje i staracie się wciągnąć do współpracy odwiedzających (ach, ta Wasza Baza <3). Inną sprawą jest to, że ja czasami nie jestem w stanie znaleźć tego, co mi akurat potrzebne, ale to raczej wynika z mojej wrodzonej niedokładności ^^

Jasne - konkurencja spora, ale myślę, że kilku (jeśli nie znacznie więcej) stałych bywalców się znajdzie. No, i chyba najważniejsze pytanie: czy sprawia Wam przyjemność tworzenie wortalu? Jeśli tak - to jesteście na naprawdę najlepszej drodze :)

A co chciałabym zobaczyć? Bardziej rozbudowaną galerię, do której tworzenia można by zachęcić odwiedzających (coś, jak tworzycie Bazę Przymierza). Dobrze, że rozbudowuje się dział fanficku, jest szansa, że więcej osób z zewnątrz się zaangażuje. Pod to można by również podciągnąć coś a'la felieton "Moje wspomnienia z ME" - znaczy co zrobiło na nas największe wrażenie, co urzekło, co denerwowało. Jakieś perełki z gry (lub całego uniwersum: książek, komiksów), jak najzabawniejsze teksty lub swoisty ranking najbardziej dramatycznych/emocjonujących/zabawnych momentów, które wywarły na graczach wrażenie. Wy je prezentujecie, a my na nie głosujemy :)

O rety, rety, ale się nazbierało. :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 18 gru 2011, 19:40 
Status Widmo

Dżoł napisał(a):
Inną sprawą jest to, że ja czasami nie jestem w stanie znaleźć tego, co mi akurat potrzebne, ale to raczej wynika z mojej wrodzonej niedokładności ^^

Dzięki za wskazówkę. Obecnie pracuję nad lepszą nawigacją na stronie i mam nadzieję, że wyszukiwanie będzie łatwiejsze. :)
Dżoł napisał(a):
Jasne - konkurencja spora, ale myślę, że kilku (jeśli nie znacznie więcej) stałych bywalców się znajdzie. No, i chyba najważniejsze pytanie: czy sprawia Wam przyjemność tworzenie wortalu? Jeśli tak - to jesteście na naprawdę najlepszej drodze :)

Mnie osobiście przyjemność sprawia ogromną. :D
Dżoł napisał(a):
A co chciałabym zobaczyć? Bardziej rozbudowaną galerię, do której tworzenia można by zachęcić odwiedzających (coś, jak tworzycie Bazę Przymierza)

Rozbudować galerię. Zanotowane. ;)
Dżoł napisał(a):
Jakieś perełki z gry (lub całego uniwersum: książek, komiksów), jak najzabawniejsze teksty lub swoisty ranking najbardziej dramatycznych/emocjonujących/zabawnych momentów, które wywarły na graczach wrażenie. Wy je prezentujecie, a my na nie głosujemy :)

Rozumiem, że przydałby się osobny dział w stylu "Ciekawostki ze świata ME". Obecnie w niektórych artykułach mamy podane ciekawostki na dany temat, jak np. http://masseffect.eu/%C5%9Bwiat/komandor-shepard.html. Ale może rzeczywiście można by zrobić osobny dział i może zrobić je w stylu "Wiadomości z sieci Cerberusa?" - tak mi się skojarzyło. ;P

Dziękuję za opinie, Dżoł!

PostNapisane: 18 gru 2011, 19:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ależ proszę bardzo. :) Zawsze do usług, mam nadzieję, że się do czegoś Wam przyda moje wrzucone trzy grosze.

A "Wiadomości z sieci Cerberusa" to całkiem niezła i nawet powiedziałabym chwytliwa nazwa.

Obrazek

PostNapisane: 18 gru 2011, 20:04 
Status Widmo

Skojarzyło mi się z tym http://masseffect.wikia.com/wiki/Cerberus_Daily_News ;] Dżoł, zainspirowałaś mnie i chyba będę coś działać w tym kierunku.

PostNapisane: 18 gru 2011, 20:12 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Można ewentualnie zrobić to w stylu Citadel News Net (tam, gdzie pracuje Emily Wong :) ).

Obrazek

PostNapisane: 18 gru 2011, 20:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ooo, to ja mam jeszcze jeden pomysł do tego, żeby właśnie wykorzystać Emily - że niby to ona pisze newsy i reportaże albo stworzyć nawet inną postać.

Obrazek

PostNapisane: 18 gru 2011, 20:57 
Status Widmo

Mam wizję takiego paska z informacji, jaki pojawia się w dole ekranu na kanałach informacyjnych. :P tylko żeby zrobić pasek w sposób nie wkurzający odwiedzających stronę - ja zazwyczaj takie wyłączam jak tylko mogę. :) I można by tam pisać jakieś newsy zbyt małe na stronę główną, aktualizacje strony i właśnie te ciekawostki. :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 13   [ Posty: 126 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona