Teraz jest 13 lis 2018, 00:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak przeprosić Jack?
PostNapisane: 02 lut 2013, 18:29 
Casual
Casual

No więc tak: podczas kłótni Jack i Mirandy, nie miałem wystarczająco dużo punktów prawości, żeby je pogodzić. Wybrałem Mirandę, a teraz mam max prawości, ale nie mogę przeprosić Jack.

Wie ktoś co można z tym zrobić?

Tytuł: Re: Jak przeprosić Jack?
PostNapisane: 02 lut 2013, 19:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Battlefild, Fable, Guild Wars i jeszcze więcej
Wydaje mi się, że się nie da.
Spoiler:

Sam miałem ten problem, kiedy pierwszy raz przechodziłem ME2. Gdzieś czytałem, że ta sytuacja ma być pierwszym testem twojego zdecydowania paragon-renegat. Pewnie istnieje możliwość popracowania nad tym save editor'em, ale polecam odpalić save zprzed drugiej misji lojalnościowej (bo zrobienie obydwu misji lojalnościowych prowadzi do kłutni) i odkładać ją,aż będziedz miał wysoki poziom paragon-renegat.

Obrazek

DeviantArt: Melllin
Naczelny Artysta w ME3EGM

PostNapisane: 02 lut 2013, 20:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mellin napisał(a):
Wydaje mi się, że się nie da.

Na Mass Effect Wiki twierdzą, że się da („If Shepard sides with Miranda, then the Commander will lose Jack's loyalty, but has the opportunity to regain her loyalty in a later conversation”), ale niestety brak szczegółów. Mnie osobiście również wydaje się, że to niemożliwe – nie po to przecież dodawali te kłótnie, żeby później można było je ot tak odkręcić.

PostNapisane: 02 lut 2013, 21:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Wydaje mi się, że jeśli romansujemy, z którąś z nich to wtedy mamy możliwość przeprosin w innym przypadku chyba się nie da.

PostNapisane: 03 lut 2013, 20:54 
Casual
Casual

Gra w: Masseffect 3
Z tego co się orientuję to Gdy grasz jako Prawy to musisz poprzeć Jack i przy sporej ilości punktów możesz przeprosić Miri, a jak grasz jako Renegat to sytuacja jest odwrotna. :-P

zakończę wędrówkę, gdzie ją rozpocząłem.

PostNapisane: 12 kwi 2013, 13:02 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 2 i 3
a jeżeli mówicie o Jack. Jak z w drugą stronę? Bo ja stanęłam po stronie Jack i Miaranda się do mnie nie odzywa czy może jakoś to załagodzić??

PostNapisane: 12 kwi 2013, 13:31 
Casual
Casual

Nie wiem czy da się, którąś z nich przeprosić, ale najlepszym sposobem jest niedopuszczenie do tej sytucji. Po prostu idąc drogą paragona misję lojalnościową Jack wykonujemy bezpośrednio po misji lojalnościowej Mirandy, wtedy do pogodzenia ich wystarczy dowolna ilość punktów paragona.
W przypadku drogi renegata kolejność wykonywania misji jest dowolna, po prostu ścieżka paragona w tym elemencie jest zbugowana.

PostNapisane: 12 kwi 2013, 18:39 
Adept analogów
Adept analogów

Mój przedmówca ma rację. W kwestii kłótni postaci najlepiej wykonać misję lojalki Jack tuż po zakończeniu lojalki Mirandy. Ja grę Mass Effect 2 przechodziłem przynajmniej z pięć razy i zdarzyło się raz tak, że po zakończeniu lojalki Mirandy pojawiła mi się lojalka Jack i pomyślałem "aaa, zostawię na później" i to właśnie był największy błąd, bo lojalkę trzeba priorytetowo robić zaraz po lojalce Miri i wtedy bez przeszkód pogodzimy specjalną opcją dialogową obie postacie.

Co do pogodzenia ich, gdy już nam się nie udało podczas kłótni, to generalnie jest tak... Obie nie dojdą do porozumienia, ale by zyskać by te dwie Panie były nam lojalne to musimy po prostu w późniejszym etapie rozgrywki indywidualnie nakłonić do zmiany decyzji (specjalną opcją dialogową) i wówczas mamy obie lojalne :).

PS: Polecam zainwestować w moc bierną, która podwaja nam ilość punktów egoizmu i prawości :). To jest moim zdaniem bardziej przydatne niż większe obrażenia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]