Teraz jest 20 lis 2018, 20:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wersja z Origin Mass Effect 2
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:27 
Casual
Casual

Witam!

Właśnie przeszedłem pierwszą część. \Przymierzam się do kupna drugiej. W związku z tym mam pytanie do tych co kupowali CD key do ściągnięcia z Origin. Nie ukrywam chcę kupić cyfrowa wersję bo jest po prostu tańsza. Na allegro cd keye kosztyją już około 15 PLN. Tylko ja nigdy nie korzystałem z takich usług. Ponieważ jest to spora dawka danych do ściągnięcia to czy na origin istnieje możliwość wznawiania pobierania danych (na wypadek braku zasilania). I czy prócz ceny istnieją jakieś inne zalety przemawiające za kupnem gry w ten sposób? No i ostatnie pytanie, czy kupowanie cd key'a z allegro to dobry pomysł? Wydaje się, że firmy które handlują takimi rzeczami są zaufane, ale zastanawia mnie, że na allegro za taki kod place 15 PLN, a z origin 30PLN. Niby sprzedawca nie ma negatywnych opinii, ale człowiek zawsze widzi jakiś haczyk, tym bardziej, że nie kumaty w tych sprawach. ;)

Generalnie oferta jest zachęcająca, bo za cyfrowa wersję nawet kupując ME 2 i 3 zapłacę około 30 PLN, a za pudełkową prawie 70 łącznie z wysyłką. Co radzicie? Z góry dzięki.

Tytuł: Re: Wersja z Origin Mass Effect 2
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co do kluczy z allegro to ci nie doradzę, ale jeśli chodzi o Origin to można pobierać , zatrzymywać i wznawiać pobieranie do woli.

PostNapisane: 17 cze 2013, 11:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Klucz lepiej nabyć z pewnego źródła. Pamiętaj, chytry 2 razy traci. W razie reklamacji nie masz do kogo się z tym zgłosić.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 17 cze 2013, 12:08 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Mass effect 1, 2, 3
jeśli ktoś cię oszuka to nie masz jak tego udowodnić bo nie masz dowodu tego że taka transakcja została przeprowadzona wysłałeś pieniądze a wysłał ci kod który nie działa a patrzysz na Allegro nie ma gościa numer nie działa, a gościu wsiąkł

że coś jest niemożliwe czy nie istnieje to tylko nasza postawa lub z góry narzucona teza.

Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.
- Platon

PostNapisane: 17 cze 2013, 13:51 
Casual
Casual

A przez Origin mam dostęp do polskiej wersji dubbingowanej, czy z napisami? Zależny mi na napisach?

//edit

Już nie trzeba znalazłem ...prawie. Wiem, że mogę sam zedytować pliki lub pobrać programik Mass Effect 2 LST i będę miał wersje jaką będę chciał. ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]