Teraz jest 15 lis 2018, 10:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: 75% savy problem
PostNapisane: 09 sie 2013, 10:32 
Casual
Casual

Witam. Miałem mały problem, otóż zostawiłem kompa na uśpieniu z włączonym me2 i gry któregoś razu odpaliłem komputer nie powstał. Twardy reset przyczynił się do utraty sejwów od pewnego momentu... . Moja prośba jest taka, nie posiada nikt z was może sejwu z 75% zapisu? Najlepiej kobieta Shepard bez dwóch członków załogi. Spróbuję z Gibbed.MassEffect2.SaveEditor ale nie wiem jak mi to pójdzie, raz na szybko spróbowałem edytować sejw ale przy ładowaniu wyskoczył tylko czarny ekran. Poratuje mnie sejw od misji na unieruchomionym statku zbieraczy...

Pozdro

Twojego dubla usunąłem i przekopiowałem do tego posta. Następnym razem edytuj albo... \\ B.

Tytuł: Re: 75% savy problem
PostNapisane: 09 sie 2013, 12:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
No nie wiem, ja bym raczej przeszedł jeszcze raz sam. Co to za gra, jak nie ty prowadziłeś dialogi, nie tak rozwijałeś postać jak tobie pasuje i w ogóle nie masz pojęcia jak ułożą się stosunki między tobą, a innymi postaciami z gry? O takich drobnostkach jak wygląd Sheparda nawet nie wspominam. Pomyśl o tym w kontekście późniejszego importu sejwa do trzeciej części.
Ps: Nie pisz posta pod postem, tylko korzystaj z opcji <edytuj>.

Obrazek

PostNapisane: 09 sie 2013, 13:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Żeby nie było, że nikt tutaj nie wykazuje chęci pomocy, to ja ci nie pomogę, ale mogę się podzielić paczką save’ów. To są save’y bodajże pięciu postaci. Nie mam teraz zainstalowanej „dwójki”, więc nie wiem, w jakich dokładnie momentach były robione zapisy, ale jeśli jesteś zdesperowany, to możesz je sprawdzić, a jak znajdziesz jakiś w miarę pasujący, to przerobić go Gibbedem, bo to wszystko facet-żołnierz. Ostrzegam, że albo większość z nich, albo wręcz wszystkie są przechodzone z płatnymi DLC, więc jeśli ich nie posiadasz, to te save’y z DLC ci nie wejdą.

PostNapisane: 10 sie 2013, 10:26 
Adept analogów
Adept analogów

Zastanawia mnie fakt po kiego grzyba usypiać komputer z włączonym me2? Już nie łaska zrobić tych kilka kliknięć i wyłączyć grę? Czy może chciałeś sobie nabić czas spędzony w grze? Jakie pobudki Tobą kierowały? -,-

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]