Teraz jest 21 lis 2018, 16:31

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z uruchomieniem gry
PostNapisane: 19 kwi 2014, 19:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Witam serdecznie.

Mam dość spory problem. Kupiłem sobie jakiś czas temu ME Trylogię Digital. ME1 przeszedłem i teraz podczas lojalki z Legionem (dokładnie dziś kilka godzin temu) złapałem Niebieski Ekran Śmierci. Dokładnie to po tej misji jak wczytywała się Normandia. No i teraz mam taki problem. Gra nie chce się odpalić. Próbując włączyć przez Origin gra nie reaguje, nie ma żadnego procesu w menadżerze. Odpalając przez Origin ALE z zaznaczoną opcją "Włącz przechowywanie w chmurze..." gra synchronizuje pliki i nie włącza się. Przywracam zapisany stan gry ale też nic. Synchronizacja z plikami z sieci nie odpala gry - synchronizacja z plikami na komputerze - wyskakuje błąd, którego nie mogę doczytać bo okienko znika w ciągu paru sekund. Odpalanie z pliku gry w folderze - nie działa, odpalanie z pliku gry jako administrator - nie działa, odpalanie z pliku + odpalanie z pliku jako admin z zaznaczoną opcją zgodności Win XP SP3 - nie działa x2. Mam wrażenie że podczas wczytywania Normandii po zakończeniu lojalki pieprznął mi save. Nie bardzo wiem jak to ruszyć. Przegrałem 39h, zrobiłem wszystkie lojalki, obleciałem wszystkie planety, romans z Tali i inne... nie chce mi sie zaczynać od nowa. Jak ktoś ma pomysł jak to ruszyć to będe wdzięczy.
PS. Gra oryginalna, komputer spełna wymagania, stery do NVidii aktualne (nawet mam Beta 337.50)

Miłego wieczoru i smacznego jaja :D (byle nie Salarianina!)

Tytuł: Re: Problem z uruchomieniem gry
PostNapisane: 19 kwi 2014, 19:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Raczej nie jest to problem z save, bo ten mógłby wystąpić dopiero po wybraniu "wczytaj" lub "kontynułuj", a sama gra powinna się uruchomić. Spróbuj użyć opcji "napraw instalację".

Obrazek

PostNapisane: 19 kwi 2014, 19:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Naprawiałem i sprawdzałem aktualizacje. i nic. teraz z zaznaczoną opcją przechowywania w chmurze mam synchronizacje plików i nic. gaśnie i zero reakcji. A miałem uratować galaktykę :(

edit 20-04-2014

Nie wiem czy to sie robi zawsze i czy to jest oczywiste ale udało mi się odpalić ME2..w trybie offline. Jakoś wcześniej nie wpadło mi to do głowy. Ale jesli ktoś ma podobny problem to już piszę jak rozwiązać.

1. Odpalamy Origin uprzednio rozłączając dostęp do internetu bądź w otworzonym Originie wchodzimy w zakładkę "Origin" koło pomarańczowego loga na górnym pasku programu
2. Odpalamy ME2 (lub jakąkolwiek inną grę-myśle że to działa w każdym przypadku ale nie dam sobie ręki uciąć.) i gramy kawałek po czym nadpisujemy save.
3. Łączymy się z internetem i klikamy napis Online w Originie po prawej stronie górnego paska koło wyświetlacza liczby znajomych i cieszymy się grą :)

Mam nadzieje że komuś to pomoże i będzie mógł ratować galaktykę:) ja uratowałem wczoraj i wszyscy przeżyli :) Dzięki za pomoc, Wesołych Świąt.

Atreu
Rozwiązane można zamknąć

PostNapisane: 20 kwi 2014, 22:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dodam tylko, że to podstawa, aby w gry, które nie potrzebują Internetu grać offline. To zapobiega wielu problemom, tym bardziej, że ME2 powstał jeszcze przed wypuszczeniem Origina i takie gry nie są z nim zbyt kompatybilne. Zamykam.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]