Teraz jest 17 lis 2018, 11:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z grą i zapisami.
PostNapisane: 26 lip 2014, 13:29 
Adept analogów
Adept analogów

Witam, przez długi czas grałem w tą grę dużych problemów aż pewnego dnia komputer mi się wyłączył i jak chciałem zagrać w grę to nie mogłem bo się nic nie włączało po prostu nie reagowało, w końcu wpadłem na pomysł kliknięcia opcji napraw (grę mam na Origin) też to nic nie dało, następnie pomyślałem zrobiłem kopie zapisów i usunąłem ten folder a kopie zostawiłem, gra się uruchomiła i działała, później jak przekopiowałem folder save do folderu nowego to gra się uruchamia, a jak jest napisane wciśnij dowolny klawisz to jak dotknę klawisz to po chwili gra się wyłącza i nie mogę nic zrobić (komunikat z brakiem odpowiedzi). Także proszę o pomoc bo nie chcę od nowa przechodzić tego co już przeszedłem w grze.

Tytuł: Re: Problem z grą i zapisami.
PostNapisane: 26 lip 2014, 13:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Jeżeli masz kilka zapisów, to spróbuj z folderu save usunąć tylko ten ostatni, przy którym gra się wykrzaczyła, oraz pliki AutoSave, ChapterSave i QuickSave. Potem uruchom grę.
Przyszło mi takie coś do głowy, ale przyznam się, że nie wiem, czy zadziała.

Obrazek

PostNapisane: 26 lip 2014, 14:30 
Adept analogów
Adept analogów

Wielkie dzięki :). Usunąłem autosave i quicksave i gra działa, niby muszę przechodzić od momentu mojego ostatniego save (wczoraj) no ale to lepsze niż przechodzenie od początku gry, a tak ogólnie to który folder odpowiada za osiągnięcia bo chciałbym przywrócić osiągnięcia z poprzedniego folderu?

PostNapisane: 29 lip 2014, 11:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dead Space 3, Risen 3, Warfare Reloaded, Seria Men of War i mody do niej, seria Wiedźmin
hm... to na pewno któryś z plików z profilu - po prostu skopiuj wszystko oprócz folderu Save - mam wersję pudełkową i wszystko jest w folderze BioWare\Mass Effect 2 - nie wiem jak jest na Originie bo "Trójkę" mam ... chałupniczą ;-))

PostNapisane: 12 paź 2014, 20:21 
Casual
Casual

Cześć, mam problem z ME3. Nie widzi zapisów z ME2 (który był zaimportowany z pierwszej części). Wszystkie gry odpalane na Xboksie. Jestem prawie pewny że demo ME3 zaimportowało zapis niestety usunałem dane dema. Na dysku konsoli zostały pliki zapisu ME2 oraz folder Import danych o ME2 który zawiera folder Char_prep w którym są player.sav i state.sav. Jeśli skopiuje Char_prep do katalogu save ME2 rozpoznaje go jako zapis 60 poziomowej postaci (ale nazwa różni się od pozostałych zapisów). Probowałem wszystko otwierać Gibbed.MassEffect2.SaveEdit ale sie wywala. Nie mam aktualnie ME2 dlatego był bym wdzięczny gdyby ktoś odpalił save i zapisał ponownie może wtedy ME3 będzie widziało zapis.
http://www.speedyshare.com/6VGqv/John-3 ... 080410.zip tu jest kariera z ME2 i ten folder import danych o ME2.
Z góry dzieki za pomoc.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]