Teraz jest 13 lis 2018, 00:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sieć Informacyjna Przymierza
PostNapisane: 11 lut 2018, 00:42 
Casual
Casual

Witam wszystkich użytkowników!
Mam dosyć nietypowy problem. Potrzebuję mianowicie treści wszystkich komunikatów radiowych Alliance News Network, czyli Wiadomości Galaktycznych (oraz Wiadomości Cytadeli). Wyciągnąłem pliki dźwiękowe (dubbingowane) z gry, problem polega jednak na tym, że
komunikaty są podzielone na wiele części (i odtwarzane przez grę, w odpowiedniej dla wyników działań gracza, kolejności). Muszę je uporządkować i pospinać w całość. Z gameplay'ów z youtube
wyciągnąłem chyba wszystko co się dało, ostatnio zabrałem się za ponowne przechodzenie gry tylko w tym celu, ale jestem przed finalną misją i nadal mam około połowy zrobionych... A z końcówki gry mam wcześniejsze save'y, i też sprawdzałem. Chciałem zapytać czy ktokolwiek natknął się gdzieś w sieci na, nie wiem, skrypty tych komunikatów, jakąś encyklopedię ME gdzie znajduje się ich dokładna treść? I tak, szukałem takich rzeczy, nic nie znajdując. A artykuł (bodajże) "News Stories" na ME Wiki jest zbyt ogólny, są tylko opisy. Gdyby gdzieś była pełna rozpiska, ale po angielsku, to też jestem chętny. Przyjmę każdą pomoc prowadzącą do uporządkowania chociaż jednego komunikatu, którego nie mogę znaleźć w grze.
Z góry dziękuję za pomoc.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]