Teraz jest 14 lis 2018, 20:51

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z szarżą
PostNapisane: 28 sty 2012, 13:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 2
Otóż, niedawno miałam wgrywany system, od nowa, w związku z czym instalowałam ME2, i mam problem. Wcześniej, szturmowcem grałam raz, i to nie do końca gry, nawet nie do Horyzontu bo wróciłam do Adepta, wcześniejszej postaci. Wtedy tylko raz chciałam użyć szarży, i już wtedy pojawił się problem który to dzisiaj mnie dopadł. Gdy wybieram szarżę, moja postać, błyszczy biotycznie przez chwilę...i nic. Nic się nie dzieje, wtedy nawet nie przykładałam do tego wagi bo pomyślałam że rozkminię to później, ale teraz chce przejść całą grę Szturmowcem więc...Mój komputer spełnia wymagania, wszystko śmiga, jedynym problemem jest ta szarża. Macie jakieś rady? :( O, i przy okazji drugi problem. Moja gra nie łapie...tego znacznika na wrogu żeby móc trafić go za osłoną, czy coś, żeby się namierzała a muszę celować kiedy wyjdzie albo w menu :( x2

EDIT:
Ou...Sama nie wiem co zrobiłam, ale rozwiązałam oba problemy. Zmniejszyłam liczbę filtracji czegoś tam i zmieniłam widok ekranu na panoramiczny...i wszystko śmiga! I szarżowanie to ekstra uczucie :D Do zamknięcie

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]