Teraz jest 15 lis 2018, 11:02

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka pytań
PostNapisane: 05 lut 2012, 20:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Otóż, przechodzę po raz pierwszy ME2 i nie chciałbym niczego schrzanić, a na pewno nie będę grał od nowa przed premierą ME3.
Do rzeczy. Zostały mi trzy misje lojalnościowe i wyruszyć po moduł identyfikacyjny (co łączy się z nowym towarzyszem). Mam wykonać te trzy misje teraz, czy będę miał okazję później? Wiem, trochę głupie pytanie, ale chciałbym się upewnić, bo gdzieś coś czytałem i mi się w głowie poprzewracało.
Druga rzecz - czy ma sens zostawianie misji pobocznych, aby wykonać je po ukończeniu gry? Domyślam się, że chodzi o to, aby nie przegapić żadnej rozmowy. Poradzicie coś? Co wy zrobiliście?
Kolejna sprawa - mogę liczyć na jakieś rady, aby mi nikt nie zginął? Oczywiście bez spoilerów. Mam zamiar wziąć ze sobą Mirandę i Mordina (ulubiony skład :)).

I tak przy okazji. Chciałbym zamówić pre-order ME3. Nie wiem do końca kiedy się płaci za grę - przed czy po premierze. Wiem co to jest pre-order, ale nie wiem jak się to wszystko odbywa. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, nigdy jeszcze gry przed premierą nie zamawiałem.

Tytuł: Re: Kilka pytań
PostNapisane: 05 lut 2012, 20:32 
Casual
Casual

1 najlepiej teraz zrób teraz te misje lojalnościowe bo po żniwiażu będziesz miał czas tylko na jedną misję
2 możesz je teraz zrobić ale też przed żniwiarzem a rozmowy to rób te misje i po ażdej z nimi rozmawiaj
3 możesz brać taki zespół
4 co do pre-ordera płacisz tydzień przed premierą albo przy odbiorze

PostNapisane: 05 lut 2012, 20:34 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Jeśli chciałeś zamówić EK na PC to troszkę się spóźniłeś. Są tylko EK na konsole i wersje standardowe.

Zrób wszystkie misje lojalnościowe przed udaniem się po moduł. Potem właściwie nie będziesz miał okazji, jeśli chcesz uratować swoją załogę. Jeśli chcesz my wszyscy byli lojalni, zrób najlepiej lojalkę Jack (bądź Mirandy) na końcu, aby utrzymać lojalki. Jeśli będziesz miał za mało punktów idealisty bądź renegata, jedna z nich straci lojalność. Podobna sytuacja będzie z Tali i nowym towarzyszem, którego wkrótce spotkasz.

Ja wszystkie misje poboczne zrobiłam przed udaniem się na moduł, ale jak chcesz to możesz je przejść po ukonczeniu misji samobójczej.

Jeśli chcesz by wszyscy przeżyli, to przede wszystkim musisz mieć wszystkie ulepszenia statku i lojalki u towarzyszy. Będąc już w Bazie Zbieraczy, musisz właściwie dobrać skład drużyn do odpowiednich zadań. Technikiem niech najlepiej będzie Tali bądź twój nowy towarzysz, dowódcą drużyny ogniowej Miranda lub Garrus, biotykiem Jack lub Samara. Najlepiej pobierz sobie z internetu "Mass Effect 2 Suicide Mission Survival Calculator", dzięki któremu możesz sobie sprawdzić czy skład twojej drużyny jest właściwy ;)

Na gram.pl za pre-order trzeba zapłacić do końca lutego.

Obrazek

PostNapisane: 05 lut 2012, 20:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dziękuję Wam bardzo :)
Luelle, wiem, że nie można już zamawiać EK. Chcę zamówić na gram.pl edycję standardową, a dostanę litografię i parę małych bonusów (których grając adeptem i tak nie wykorzystam ;)).
Ale będę miał okazję wykonać misję lojalnościową Legiona (tak, nie lubię spoilerów, ale musiałem sprawdzić kim jest i czy go gdzieś nie ominąłem:)) nie narażając moich towarzyszy?

PostNapisane: 05 lut 2012, 20:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Luelle napisał(a):
Na gram.pl za pre-order trzeba zapłacić do końca lutego.

Chyba że zamawiasz płatność przy odbiorze :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 05 lut 2012, 20:46 
Status Widmo

@Kepason - owszem, owszem, chyba że płacisz przy odbiorze ;)

@Yankess - Tak, po zdobyciu modułu będziesz mógł zrobić lojalkę Legiona (tylko pamiętaj, musisz z nim pogadać! :P) i właściwie po tej jednej misji coś się stanie bardzo złego (masz czas tylko na misję Legiona). Po tej "bardzo złej rzeczy" radzę byś od razu pognał przez przekaźnik Omega 4 by wszystkich uratować ;)

Obrazek

PostNapisane: 05 lut 2012, 20:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A będę miał czas, aby po tej "złej rzeczy" chociaż z nim pogadać?
EDIT: Chodzi mi o to, czy po tej "złej rzeczy" muszę od razu gnać do Omega 4 czy mogę jeszcze trochę połazić po Normandii i pogadać z Legionem.

PostNapisane: 05 lut 2012, 21:04 
Status Widmo

Pogadać by zdobyć misję lojalnościową to musisz tuż po zdobyciu modułu. Po wykonaniu modułu nastąpi ta "bardzo zła rzecz" ;) Ale tak, po tej "bardzo złej rzeczy" będziesz mógł porozmawiać z towarzyszami. Po prostu nigdzie nie ląduj, tylko od razu leć przez przekaźnik Omega.

Obrazek

PostNapisane: 05 lut 2012, 21:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Innymi słowy nawet możesz na Normandii zrobić "pochlej party" (szkoda że się nie da) byle nigdzie nie lądować :P

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 05 lut 2012, 21:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Czyli ta "bardzo zła rzecz" dzieje się od razu po wykonaniu modułu, ale mamy czas na wykonanie misji Legiona. A od owego getha misję lojalnościową dostajemy od razu po module i od razu możemy ją wykonać.

Wszystko dobrze zrozumiałem? :) Bo trochę to poplątane ;)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona