Teraz jest 21 lis 2018, 17:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: misje lojalności a relacje między członkami drużyny
PostNapisane: 26 mar 2012, 13:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, AC:R, AC:B, Castlevania LoS
mam 2 pytania :
-czy jak wykonam misje lojalności u wszystkich z drużyny to ( głównie żeńską część załogi) to to będzie miało jakiś wpływ na relacje po między nimi a mną jeśli chodzi o romans z daną postacią np: wykonam lojalkę u mirandy i u jack to czy któraś będzie wściekła czy coś?... czy po prostu możliwość romansowania z postacią pojawia się dopiero po wykonaniu lojalki.
- i czy jeśli u kogokolwiek nie wykonam lojalki to ta postać zginie na misji samobójczej ?

Tytuł: Re: misje lojalności a relacje między członkami drużyny
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:29 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
michal141292 napisał(a):
mam 2 pytania :
-czy jak wykonam misje lojalności u wszystkich z drużyny to ( głównie żeńską część załogi) to to będzie miało jakiś wpływ na relacje po między nimi a mną jeśli chodzi o romans z daną postacią np: wykonam lojalkę u mirandy i u jack to czy któraś będzie wściekła czy coś?... czy po prostu możliwość romansowania z postacią pojawia się dopiero po wykonaniu lojalki.
- i czy jeśli u kogokolwiek nie wykonam lojalki to ta postać zginie na misji samobójczej ?

Romansowanie po lojalce, a jeśli próbójesz u wszystkich to możesz mieć text np. u Tali, że wszyscy widzą co się dzieje i bądz fair i takie tam. Jedyną scysją między Mirandą a Jack było po wykonaniu Lojalki Mirandy a potem pod koniec Jack, bo panie się nie lubią i nie mato nic wspólnego z tobą, aczkolwiek popierając jedną stracisz lojalność drugiej, aby tego uniknąć musisz mieć pasek renegata/idealisty na max i wtedy załagodzisz konflikt, nie stając po żadnej ze stron. Dlatego radzę ci abyś np. misję Jack zostawił na koniec tuż przed wykonaniem misji z Modułem. Dlatego wybierz sobie jedną pannę i z nią kręć.

Origin: michaledek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]