Teraz jest 21 lis 2018, 16:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pancerze i bronie w ME2
PostNapisane: 30 mar 2012, 16:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, AC:R, AC:B, Castlevania LoS
siemka mam kilka pytań odnośnie rodzai i ulepszeń broni i pancerza:
1) Gdzie mogę dostać pancerz " kamizelka egida " jest napisane dostępność : Ekspedycja Rodam - to jakaś misja? albo inne napierśniki, naramienniki, rękawice i nagolenniki - mogę je gdzieś kupić np: Omega, Illium ?
czy Emporium Harrota i Towary Ratcha, Aegis Pack to są sklepy??
2) jeśli chodzi o ulepszanie broni i pancerza, to mam iryd, pallad, platynę i element zero w ogromnych ilościach i kiedy chcę to nie mogę bo wymagana jest " klasa ciężkiej amunicji " itp czy coś - nie wiem czy dobrze się wyraziłem ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi, pytanie brzmi gdzie taki coś mogę znaleźć?

Tytuł: Re: Pancerze i bronie w ME2
PostNapisane: 30 mar 2012, 16:49 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

1)Ekspedycja Rodam jest na cytadeli w Zakerze.
2)Chodzi o to żeby np. że chcesz ulepszyć załóżmy "Ulepszenie do przebijania tarcz" dla czegoś tam i pisze że potrzebujesz np. "Amunicja do czegoś tam x1) żeby ulepszyć?. Na misjach możesz znaleźć, i w sklepach kupić.

Tytuł: Re: Pancerze i bronie w ME2
PostNapisane: 30 mar 2012, 20:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
michal141292 napisał(a):
siemka mam kilka pytań odnośnie rodzai i ulepszeń broni i pancerza:
1) Gdzie mogę dostać pancerz " kamizelka egida " jest napisane dostępność : Ekspedycja Rodam - to jakaś misja? albo inne napierśniki, naramienniki, rękawice i nagolenniki - mogę je gdzieś kupić np: Omega, Illium ?
czy Emporium Harrota i Towary Ratcha, Aegis Pack to są sklepy??
2) jeśli chodzi o ulepszanie broni i pancerza, to mam iryd, pallad, platynę i element zero w ogromnych ilościach i kiedy chcę to nie mogę bo wymagana jest " klasa ciężkiej amunicji " itp czy coś - nie wiem czy dobrze się wyraziłem ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi, pytanie brzmi gdzie taki coś mogę znaleźć?

1. Aegis Pack - to DLC Pustułka - zbroja + karabin snajperski siekacz. Trzeba kupić osobno kosztuje 160 pktów Bioware.
2. Emporium to na Omedze sklep elkora od używanego złomu, a Towary Ratcha, to sklep Kroganina (tego koło varrena Urza) na Tuchance.
3.Kamizelka Egida to chyba u Ratcha, ale resztę tej zbroi skompletujesz w sklepach w ciągu gry.
4 (ad.2). Możesz potrzebować jakiegoś ulepszenia, szukaj wszędzie gdzie się udasz w czasie misji, lub w jakimś sklepie. Dobra rada: zbieraj wszystko co znajdziesz.

Origin: michaledek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]