Teraz jest 17 lis 2018, 12:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Misja samobójcza - pytania/ wskazówki
PostNapisane: 01 kwi 2012, 21:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, AC:R, AC:B, Castlevania LoS
Tak jak w temacie chodź wiem że podobne tematy już były ale mi chodzi bardziej o taki tutorial.
A więc pytania:
- mam jeszcze do wykonania kilka misji lojalnościowych: thane, tali, garrus, jack, jacob, czy będzie takiego czegoś że po którejś lojalce człowiek iluzja mnie od razu nie wyśle po moduł i np: zostanie mi jakaś lojalka na potem + Legiona ( podobnie jak nas wysyłał na Horyzont i do statku zbieraczy co nie można było wejść w mapę galaktyki)??
- w tej chwili mam 3/5 paska prawości czy zdążę go napełnić aby aby móc załagodzić konflikty ( jack/miranda, tali/legion) ??
- po misji z modułem czytałem że na normandię wbijają zbieracze i porywają część załogi ( lubię trochę więcej wiedzie aby później się nie pomylić i nie przechodzić czegoś od nowa ) i potem niby możemy wykonać jeszcze 2 misje, ale doszła mnie informacja żeby nie zwlekać bo ktoś może zginąć, a więc jak to jest??
- co do samej misji o co chodzi z tym wyborem inżyniera, biotyka, itp to po kolei względem przechodzenia misji się wybiera? tu możecie mi tak mniej więcej napisac kilka składów odpowiednich dzięki któremu przeżyją wszyscy? małe spoilerowanie nie zaszkodzi
-A i jeśli wybiera się dowódce drugiego oddziału to jego członków też ?
- czy po zakończeniu gry dalej możemy grać i wykonywać poboczne misję ?

nie chcę oglądać filmików z tej misji bo aż tyle spoilerować sobie nie chcę. Czytałem jakieś poradniki o przejściu tej misji ( tak aby wszyscy przeżyli) ale nie znalazłem tam prawie nic pomocnego.
Z góry dzięki za odpowiedzi

Tytuł: Re: Misja samobójcza - pytania/ wskazówki
PostNapisane: 01 kwi 2012, 21:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie bardzo wiem jak mogłeś nie znaleźć "nic pomocnego", ale cóż.

Możesz robić co ci się żywnie podoba do momentu wykonania zadania odnośnie zdobycia modułu IFF - po nim "zegar" zacznie tykać (lepiej nie zwlekać po ataku na Normandię, gdyż grozi to śmiercią załogi). Horyzont, to jednorazowe wymuszenie.

Wybierając liderów poszczególnych oddziałów, podczas infiltracji stacji Zbieraczy, podejmujesz decyzję ogólną - wyłącznie liderów.

A czy zdążysz stać się "idealistą/renegatem", to już kwestia twoich wyborów i stopnia ukończenia całościowego gry.

I tak, po zakończeniu wątku fabularnego, możesz kontynuować (stąd sens DLC "Arrival").

PostNapisane: 02 kwi 2012, 12:20 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
michal141292 napisał(a):
Tak jak w temacie chodź wiem że podobne tematy już były ale mi chodzi bardziej o taki tutorial.
A więc pytania:
- mam jeszcze do wykonania kilka misji lojalnościowych: thane, tali, garrus, jack, jacob, czy będzie takiego czegoś że po którejś lojalce człowiek iluzja mnie od razu nie wyśle po moduł i np: zostanie mi jakaś lojalka na potem + Legiona ( podobnie jak nas wysyłał na Horyzont i do statku zbieraczy co nie można było wejść w mapę galaktyki)??
- w tej chwili mam 3/5 paska prawości czy zdążę go napełnić aby aby móc załagodzić konflikty ( jack/miranda, tali/legion) ??
- po misji z modułem czytałem że na normandię wbijają zbieracze i porywają część załogi ( lubię trochę więcej wiedzie aby później się nie pomylić i nie przechodzić czegoś od nowa ) i potem niby możemy wykonać jeszcze 2 misje, ale doszła mnie informacja żeby nie zwlekać bo ktoś może zginąć, a więc jak to jest??
- co do samej misji o co chodzi z tym wyborem inżyniera, biotyka, itp to po kolei względem przechodzenia misji się wybiera? tu możecie mi tak mniej więcej napisac kilka składów odpowiednich dzięki któremu przeżyją wszyscy? małe spoilerowanie nie zaszkodzi
-A i jeśli wybiera się dowódce drugiego oddziału to jego członków też ?
- czy po zakończeniu gry dalej możemy grać i wykonywać poboczne misję ?

nie chcę oglądać filmików z tej misji bo aż tyle spoilerować sobie nie chcę. Czytałem jakieś poradniki o przejściu tej misji ( tak aby wszyscy przeżyli) ale nie znalazłem tam prawie nic pomocnego.
Z góry dzięki za odpowiedzi

1. Iluzja nie wyśle cie po modół, bo sam musisz podjąc taką decyzję, tak więc lojalki spokojnie możesz zrobić.
2. Paski spokojnie napełnisz, nawet bez misji pobocznych.
3.Możesz spokojnie zrobić dwie misje, ja robiłem(lojalkę Tali i Legiona), po nich robiłem samobója i nikt mi nie zginął. Powyżej dwóch misji może tak być że nie uratujesz kogoś, dlatego ogranicz sie tylko do dwóch.
4.Nie, wybierasz tylko dowódców i swój skład.
viewtopic.php?f=159&t=5869&start=10
Masz tu wszystko by ukończyć z powodzeniem grę.
5. Po zakończeniu gry możesz ukończyć wszystko czego nie ukończyłeś tzn. misje poboczne, Arrivall, LoTSB.

Origin: michaledek

PostNapisane: 02 kwi 2012, 21:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, AC:R, AC:B, Castlevania LoS
Działko od Garrusa, Pancerz od Jacoba i coś jeszcze od Tali do usprawnienia Normandii otrzymamy po wykonaniu ich lojalek?

PostNapisane: 02 kwi 2012, 21:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nie, wystarczy z nimi pogadać i dać opcję "rozwój technologi".

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]