Teraz jest 20 lis 2018, 21:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem - Śmierc Legiona
PostNapisane: 28 cze 2012, 21:50 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam.
Mam problem jestem właśnie przy ostatniej misji.
Kiedy zwerbowałem Legiona i zrobiłem jego misje na lojalność zaczął kłócić z Tali. Stanąłem po stronie Tali ale potem było , że robot nie jest lojalny. Jack zginęła bo stanąłem po stronie Mirandy i tutaj tak samo jest ? Jakieś wskazówki jak go uratować ?

Tytuł: Re: Problem - Śmierc Legiona
PostNapisane: 28 cze 2012, 22:05 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Musisz rozwijać takie paski podpisane "prawość" (niebieski kolor) i "egoizm" (czerwony kolor), wtedy otwierają się dodatkowe opcje dialogowe oznaczone czerwono lub niebiesko, od wyboru zachowania. Dodatkowo wykup ulepszenie Mistrzostwo bojowe, zwiększa ilość pkt. w tych paskach. A pkt. dostajesz za wybieranie dialogów, dobre dialogi = pkt. do prawości, złe = pkt. do egoisty. Jeszcze może się przydać Pancerz Inferno o ile taki posiadasz dodaje dodatkowe 10%. Trzeba mieć tak z maksimum zapełniony pasek, żeby ich pogodzić.

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Aha rozumiem. To teraz mam inny problem. Straciłem Thane'a który o dziwo z nikim się nie kłócił.. Bo Legion kłócił się z Tali - byłem po stronie Tali , Legion zginął , Miranda kłóciła się z Jake (czy jakoś tak) - Byłem po stronie Mirandy - Jake zginęła ale co zrobic żeby Thane nie zginał chcę go mieć w 3 :(

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Far Cry 2, Mass Effect 2 i 3, Skyrim, Seria Fallout
A jak on zginął? Bo najlepiej jest go zostawić z resztą grupy. Z mojego doświadczenia warto mieć całą ekipę lojalną bo jak zginą na początku 2 osoby to reszta też ma przekichane podczas powrotu na statek.

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:24 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Najlepiej żeby wszyscy byli lojalni, wtedy mała szansa, że ktoś zginie. Trzeba też odpowiednie osoby dobrać do zadań, zobacz tutaj http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=159&t=7066 (komentarz z 01 maja 2012, 11:30) kogo trzeba dobrać.

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Legion i Jack już nie żyją - nie byli lojalni , kłócili się byłem po przeciwnych stronach kłótni ok. Thane zginął kiedy lecieliśmy Normandią do bazy Zbieraczy wtedy coś walnęło w statek i Thane'owi przebiła brzuch jakaś część statku. NIKT NIE ZGINĄŁ JAK NA RAZIE W BAZIE ZBIERACZY Jakieś sugestie ? ;)

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:32 
Casual
Casual

Thane, Jack i bodajże Samara mogą zginąć podczas lotu do bazy zbieraczy, aby tego uniknąć musisz dokupić ulepszenia statku, np działko jakieś tam, czy lepsze tarcze, nazw ci nie podam, bo nie pamiętam, ale masz je w specjalnej zakładce w laboratorium, pamiętaj o zbieraniu minerałów.

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Aha rozumiem , Asasynek możesz się jeszcze wypowiedzieć i mi coś doradzić ? Ty widzę znasz się najlepiej :)

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Akurat idealnie się zgadza, nie miałeś dokupionego żadnego ulepszenia, wiec te osoby zostały zabite (nawet jeśli były lojalne to i tak umrą bez tych ulepszeń). Musisz zbierać surowce z planet, trochę nudne to jest (ale jak dla mnie dużo lepsze niż jeżdżenie Mako po planetach i zbieranie surowców z jednego końca do drugiego, itd.) i następnym razem dokupić te ulepszenia. Jeśli nie chcesz to możesz też w edytorze zapisów coś poprzestawiać i dodać surowców.

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:49 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Spokojnie przewidziałem różne opcje i przed wyruszeniem przez Omega 4 zrobiłem zapis- Wiem , że podobno im dłużej będę zwlekał z wyruszeniem to oni zginą ale podobno dr.Chakwas przeżyję i to na niej mi głównie zależy ;) Możesz mi tylko podać jakie ulepszenia kupić ? Bo za dużo się tym nie bawiłem ^^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona